Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie rozumiem jak można rodzić 1sze dziecko pod 40tkę, a nie wcześniej

Polecane posty

Gość Szczecinianka 1975
Pierwsze dziecko urodziłam jak miałam 38 lat, drugie- 40 lat. Naprawdę jestem bardzo zadowolona z życia. Dla mnie to był ten właśnie czas, wcześniej nie chciałam słyszeć o pieluchach, myślałam też ze raczej nie zdecyduję się na dzieci :) A jednak i też jest fajnie :) . Kiedy mówię ludziom , że mam 42 lata zastanawiają się czy nie robię sobie z nich przypadkiem żartów :) Ale ja akurat zawsze wyglądałam duuuzoooo młodziej ( jak mój ojciec :)) - nie zawsze mi to odpowiada ale to już geny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyglad a faktyczna kondycja fizyczno-mentalnie-psychiczna to kompletnie rożne sprawy drogie panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj pocieszają się te co porodziły dzieci w wieku 20-30 lat i teraz biedę klepią :( bo nie mają porządnego doświadczenia w pracy a czasem nawet zawodu .... ech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze dziecko to jeszcze jestem w stanie zrozumiec bo lepiej pozno niz wcale ale smiesza mnie panie po 40 ,ktore moglyby zostac juz babciami bo maja juz dorosle dzieci a takiej starszej sie dzidziusia zachciewa ,to jakis kaprys ,zachcianka ,bo ja chce i tyle .zwykla nieodpowiedzialnosc i tyle,za pozno i nie mowcie ,ze wiek nie ma znaczenia bo ma. nie popieram nastoletnich matek ale tez starusienkich matek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczecinianka 1975
ierwsze dziecko urodziłam jak miałam 38 lat, drugie- 40 lat. Naprawdę jestem bardzo zadowolona z życia. Dla mnie to był ten właśnie czas, wcześniej nie chciałam słyszeć o pieluchach, myślałam też ze raczej nie zdecyduję się na dzieci A jednak i też jest fajnie . Kiedy mówię ludziom , że mam 42 lata zastanawiają się czy nie robię sobie z nich przypadkiem żartów. Ale ja akurat zawsze wyglądałam duuuzoooo młodziej ( jak mój ojciec) - nie zawsze mi to odpowiada ale to już geny. Aaaa i kondycję mam super bo nie jest opasła :) jak większość mamusiek w wieku 20-20 lat :) Do tego biedy nie klepię :) wręcz przeciwnie :) Pozdrawiam mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Baju baju, matka 27 lat wywiadówka w pierwszej klasie obok siedzi matka 49 l X Masakra, prawda? Musiała zostać matką zaraz po maturze. :O I tak w wieku 40 lat zostaje się babcią. Dla mnie wstyd, ale jak kto woli. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwykły wstyd i tyle. Ale wiadomo nie od dziś : nie daleko pada jabłko od jabłoni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To,że urodzila zaraz po maturze wcale nie oznacza,ze majac 40-tkę bedzie babcią. Szydzenie nie jest fajne .Zwlaszcza gdyby pochodziło od mamuski po 40-tce z pierwszym dzieckiem. Już wolę te młoda niż 'babciowatą" na tej wywiadowce (sama miałam 32 lata jak co,bo zaraz się rzucicie,że młoda pisze) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja miałam 25 lat jak urodziłam. Ale to niektóre kretynki piszą tu o 40 letnich babciach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz wiesz jak sie czują wyszydzane 40 letnie mamusie opuwane przez małolaty. Na szczęście czas nie stoi w miejscu :) to do zobaczenia za jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak zwykle ten argument z wywiadówką - bo siedzą koło siebie dwudziecha z czterdziechą..... wow no i co z tego? a ty kretynko? kogo obchodzi, że ty jakąś tam babę bardziej wolisz? :D hahaha lesba czy co?Myślisz, że ktoś o to dba czy ty go wolisz czy nie?? Niektóre tu macie mniemanie osobie i swoim światopoglądzie, że ho ho, wydaje wam się, że jesteście jakimiś autorytetami dla świata, a słoma z butów wam wystaje na pół metra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.10 sporo racji ...dziecko jako zabawka/surogat pieska czy kotka dla starszej pani . Owszem rodzić po 40 jeszcze da radę lecz wojować z nastolatkiem albo dwojgiem mając prawie 60 lat :O .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadając na pytanie w temacie- nie musisz rozumieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka wpadła mając 19 lat ,urodziła córkę chłopak ją zostawił ,stoczyła się i wyszła za mąż za jakiegoś alkoholika i zrobiła sobie z nim jeszcze czwórkę dzieci.A ta jej córeczka ma obecnie 20 lat,roczne dziecko i jest drugi raz w ciąży z jakimś więźniem i weź tu rodź dzieci za młodu... Ani wykształcenia ani pieniędzy ani własnego mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:57, a tos pojechała.zero kultury i jeszcze więcej niż oew pół metra słomy wystaje z twoich zyciowych butów ( z całym szacunkiem do tych tyrających w polu)........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz o jakiejs skrajnej patologii. Równie dobrze to samo moze przytrafic sie 40-tce,gdy jej umowna córka będzie miec 19- 20.lat i wpadnie, i nie przezyje,bo walnie na serce co przy menopauzie nie jest rzadkim przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze słyszę że w wieku 40 lat jest menopauza, ja mam 40 lat i jestem w drugim miesiącu ciąży, mam już syna 10-letniego i 8- letniego, moja mama menopauzę miała w wieku 50 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40-letnia mama,20-letnia córka = 60 lat. Czytaj ze zrozumieniem a potem pisz,nie odwrotnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16,11 ja,ja,ja -sorry,tu jest temat o ciąży pierwszej w wieku wymienionym a nie kolejnej,jak co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weźcie się odczepcie od tych 40-letnich kobiet! To nie wasza sprawa czy będzie miała siłę i jak będzie wyglądała. Na każdej ulicy aż się roi od patologii gdzie rodzice przechlewają 500+, co chwilę w tv jakieś pobite niemowlę, a wy się czepiacie matek, które dbają o dzieci, kochają je a ich jedyną przewiną jest to,że nie są dzierlatkami. BABY OGARNIJCIE SIĘ! Po cholerę ten jad, te szpile, te debilne komentarze? Przecież to takie same matki jak wy. Tak samo kochają swoje dzieci i chronią je. Skąd w was takie pokłady chamstwa i złośliwości? To jest ta wasza słynna młodość? To mają być te wspaniałe młode matki? :o Wstyd mi za was :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram ostatni wpis. BRAWO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stare ropuchy do wnuków a nie do dzieci hahaha :P :P :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie podoba mi sie ta moda na pożnę macierzyństwo . Zwyczajnie szkoda dzieci . Moj maz ma starszych rodziców i później wcale nie jest tak różowo jak opisujecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Też nie podoba mi się ta moda...."Hahaha idz się roZpedz i pierdo...w ścianę.kogo obchodzi to czy ci się to podoba czy nie.ludzie!nie umiecie żyć swoim życiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czekałam ze ślubem prawie 8 lat. Nie chciałam dziecka przed ślubem wiec z ciążą też czekaliśmy. Były podróże luźne życie i bałam się stabilizacji. Dopiero gdy facet zaszantaxowal ze albo ślub i dziecko albo odchodzi zgodziła się. Miałam 37 lat gdy urodziłam i świat sie zmienił. Żałuję jak diabli ze nie zdecydowałam się wcześniej bo miałabym 4 dzieci! Dopiero teraz jestem gotowa na rodzine i uwielbia wszystko to czego się bałam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech kazdy sam najlepiej decyduje kiedy dla niego jest najlepsza pora na dzieci a innym gowno do tego i skonczcie sie interesowac cudzym zyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×