Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety z ogolonymi głowami

Polecane posty

"Rozumiem, masz jedynie problem z tym że jest bezposrednia i negatywna" x Moim zdaniem tylko z tym, że negatywna;) Nie wpisujesz się w scenariusz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możecie mi powiedzieć skąd ta potrzeba wiary w to, że ktoś chce wam się podobać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to o "glacy ogolonej na łyso" już sobie sam dopisałeś Kompletnie łysych kobiet nie widziałam" x Staram się nie wypaść z roli:) Ja widziałem. Nie z wyboru. I mam dla nich bardzo wiele współczucia. xxx "A co do akceptacji - to raczej pogodzenie się z tym, że tacy są, ale jakbyś tak samo kulturalnie odezwał się do mnie czy innej kobiety na ulicy to równiez bym zareagowała" x Jestem pewien, że byś nie zareagowała, to raz. A dwa, to jak wcześniej wspomniałem - mam gdzieś co masz na glowie. Poruszyłaś temat, więc przekazałem Ci swoją opinię. Gdyby na ulicy spytała mnie jakaś ogolona kobieta co o tym myślę, powiedziałbym to samo. Sam z siebie nie widzę potrzeby tracenia czasu na czyjąś fryzurę lub jej brak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"możecie mi powiedzieć skąd ta potrzeba wiary w to, że ktoś chce wam się podobać?" x Możesz mi powiedzieć, jakie kręte ścieżki przemyśleń doprowadziły Cię do tych wniosków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tu się akurat mylisz, bo zawsze reaguję. Poza tym nikt cię nie pytał co myślisz o kobietach z ogolonymmi głowami (i nie mówię tu o osobach które straciły włosy przez chorobę), więc skąd ta ilość postów z twojej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: autorko, to jest forum dyskusyjne, tu się wyraża opinie, można zrobić to krótko, można dodać wyjaśnie z czego dana opinia wypływa, można określić skojarzenia, można wymyślić provo, można również NIE REAGOWAĆ w zależności od kaprysu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No tu się akurat mylisz, bo zawsze reaguję" x Jasne. Najlepsze są zupełnie niewryfikowalne deklaracje oraz skłonności samobójcze:) A co do ilości postów - staram się być uprzejmym chamem, który aktywnie bierze udział w dyskusji, pomimo swojej niezbyt pochlebnej opinii na temat adwersarza:) Wystarczająco dyplomatycznie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem, że dla ciebie najlepszą opcją byłoby gdybyś mogłaś wyrażać swoje opinie w najbardziej wulgarny sposób i nikt by nie reagował? No niestety, to tak to nie działa Mało Stanowczy -Takie dzieciaki (bo to są głównie dzieciaki) z zasady nie spodziewają się odpowiedzi czy reakcji otoczenia. Raz widziałam jak starsza pani mocno skrytykowała takiego chłopaczka na przystanku autobusowym. Myślisz, że coś odpowiedział albo rzucił się na staruszkę? Oczywiście, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mało Stanowczy -Takie dzieciaki (bo to są głównie dzieciaki) z zasady nie spodziewają się odpowiedzi czy reakcji otoczenia. Raz widziałam jak starsza pani mocno skrytykowała takiego chłopaczka na przystanku autobusowym. Myślisz, że coś odpowiedział albo rzucił się na staruszkę? Oczywiście, że nie" x Czyli właśnie zaprzeczasz sama sobie, że zawsze reagujesz? Jakaś kobieta opieprzała dzieciaka, a Ty nic? Swoją drogą naprawdę chciałbym zobaczyć Twoje "reagowanie" na nieuprzejme zachowanie wielkiego "drecha":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, że dla ciebie najlepszą opcją byłoby gdybyś mogłaś wyrażać swoje opinie w najbardziej wulgarny sposób i nikt by nie reagował? No niestety, to tak to nie działa X Rozumiem że negatywną opinię na temat fryzury którą nosisz nazywasz wulgarną. Autorko czy wiesz co kryje się pod pojęciem projekcja ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyłaś, że na wszystkie negatywne wypowiedzi tylko wasze zwróciły moją uwagę? Teraz jestem pewna, że oboje jesteście bardzo młodzi, ale w pewnym wieku opinie innych przesają się tak liczyć. Za to brak kultury zawsze razi w oczy. To też jest ciekawe - dużo młodych osób stara się przedstawiać swoje opinie w jak najbardziej prowokacyjny sposób byleby tylko otrzymać jakąś reakcję. Potem mogą sobie wmawiać, że to ich opinia, a nie zachowanie była powodem tej rekacji. Trochę jak ci ludzie którzy wszczynają bójki na protestach, a potem twierdzą, że krytykowani byli przez ich opinie. Mogłabyś chociaż tak bronić swojej opini (której nikt nie podważał) w jakimś temacie politycznym, a nie pod postem z pytanie "widzieliście kobiety z ogolonymi głowami?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd wiesz, że nie dodałam swoich 3 groszy (wiem, brzydki zwyczaj, ale mam długi jęzor). A jak...normalnie, odwracam się i pytam dlaczego uważa, że zaczepianie obcej kobiety jest według niego odpowiednie (i wszelkie tego wersje), takich ludzi łatwo zawstydzić, a jeszcze nikt mi nie groził przemocą fizyczną (najwyraźniej kobiety się tylko obraża, ale się nas nie bije).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pewnym wieku opinie innych przesają się tak liczyć. X Nadejdzie czas że wkroczysz w ten wiek ;) xxx Trochę jak ci ludzie którzy wszczynają bójki na protestach, a potem twierdzą, że krytykowani byli przez ich opinie. X Trochę jak twoja fryzura :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwyraźniej kobiety się tylko obraża, ale się nas nie bije X :O hmm, z jakiej bajki się urwałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niespecjalnie wychodzi ci odwracanie kota ogonem :) Spróbuj zrozumieć, że rozmawiasz ze starszą już kobietą której nie przeszkadza co myślisz tylko sposób w jaki swoją opinię przedstawiasz. Możliwe, że z tego wyrośniesz, czego szczerze ci życzę. Bezczelność i chamskie odzywki mogą wydawać się śmieszne jak odpowiadasz tak nauczycielce w szkole, ale nie kiedy jesteś dorosłym człowiekiem. I na tym kończę moją dyskusję na temat kultury i jej braku u niektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skromna Ja - nawet nie chcę wiedzieć, co masz przez to na myśli. Z doświadczenia - nikt mnie nigdy nie pobił ani pobić nie próbował za zwrócenie uwagi czy wstawienie się za inną kobietą, jeżeli ty byłaś w takiej sytuacji to bardzo mi przykro i mam nadzieję, że to zgłosiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dużo młodych osób stara się przedstawiać swoje opinie w jak najbardziej prowokacyjny sposób byleby tylko otrzymać jakąś reakcję" x Bardzo skutecznie Ci się to udaje:) W zasadzie ciągle wywołujesz nasze reakcje:) Nawet nie wspominam o Twoim kreowaniu naszego wizerunku, które - przynajmniej jeśli o mnie chodzi - wywołuje mój coraz szerszy uśmiech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przeszkadza co myślisz tylko sposób w jaki swoją opinię przedstawiasz X To nie mój problem ;) xxx Możliwe, że z tego wyrośniesz, X Nie zamierzam :classic_cool: xxx spokojnego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I na tym kończę moją dyskusję na temat kultury i jej braku u niektórych" x Slusznie. Nie powinnaś zabierać głosu w tematach, o których tylko słyszałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj dzieci, dzieci...przykre to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstawiłam linka związanego z tematem, jak masz ochotę możesz się wypowiedzieć względem jego zawartości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko uważaj na "ekspertów kafeteryjnych" :) Przemielą temat, odwrócą i wymacają kota za tyłek i myślą, że błyszczą :) Nie karm tych wątpliwych znawców i nie dyskutuj z nimi bo szukają jedynie pożywki bez której zniknęliby w oka mgnieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - najwyraźniej mam za mało doswiadczenia i za dużo wiary w ludzi :P a jeszcze do tej listy krótą wstawiłam dodam Katy Perry (która wygląda zaskakująco dobrze w krótkich włosach) i Carę Delevingne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mój temat, nie mam ochoty dłużej z tobą a twój temat, ale o krótkich włosach - jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie niewiele ponad 20 :) Aktorki przeważnie golą glowy do roli szare tłumy to łykają :classic_cool: czy moja szczera opinia Ci odpowiada ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×