Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety z ogolonymi głowami

Polecane posty

Gość gość
jest to napewno jedna ze stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przesadzasz trochę? Nikt nikogo nie hipnotyzuje, ktoś coś zobaczył, spodobało mu się i sam to ma. Co prawda jak ścinałam pierwszy raz włosy na krótko to nie wzorowałam się na nikim, ale moja poprzednia fryzura była zainspirowana zdjęciem które widziałam i które bardzo mi się podobało. Teraz nie ma specjalnie oryginalności, można najwyżej wybierać i dobierać to co podoba ci się u innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:51 - Rozumiem - zabrakło Ci argumentów, a misterny plan zniechęcenia mnie przy pomocy żałosnych chwytów nie wypalił, więc wzięłaś ogon pod siebie. Swoją drogą słusznie. A wystarczyło kulturalnie poprosić. Nie wpadłaś na to pomimo swojego podeszłego wieku, bogatego doświadczenia, reagowania na zło i jakże oryginalnej kultury osobistej? Szkoda. Osoby na poziomie potrafią być klasą same dla siebie:) Tylko jedna uwaga - na przyszłość pisząc do siebie post z "dobrymi radami" postaraj się zmieniać styl:) Pozdrawiam i miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosić o zachowanie kultury? Niespecjalnie. Nie jesteś aż tak interesujący żeby wałkować w kółko twoje zachowanie. Swoje zdanie wyraziłeś, niegrzecznie bo niegrzecznie, ale jest ono znane. Masz coś do dodania? Nie. Więc po co tak prosisz o moją uwagę? To jest temat o fryzurze, nie o tobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja poprzednia fryzura była zainspirowana zdjęciem które widziałam i które bardzo mi się podobało X Demi Moore czy Sigourney Weaver ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprzednia, nie obecna, obecna to skutek uboczeny pozbywania się poprzedniej (który mi się spodobał) :P I aż takich krótkich nie mam. Kto był na tym zdjęciu to nie wiem, to była jakaś kampania reklamowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu autorka wkurza sie na osobiste zdanie innych ludzi? Ja mam skojarzenia proste - ciężka choroba typu rak, bialaczka, i takim kobietom serdecznie wspolczuję. Inne, ktore z wlasnej woli pozbywaja sie wlosów, mają chyba problem z własną kobiecoscią, A to już zadanie dla psychoterapeuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jest niezgodne z jej zdaniem ;) zawiodła się bo oczekiwała innego efektu witając tutaj ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wkurzam się na czyjeś zdanie, zupełnie nie o to chodziło, temat też nie jest na temat tego co inni myślą o takich włosach :) To o tej kobiecości to ciekawe skojarzenie, zwłaszcza, że moda ogólnie staje się coraz bardziej androgeniczna, dlatego moim zdaniem to nie o kobiecość chodzi (napewno nie w moim przypadku). To raczej sprawa dla socjologa, nie psychologa czy psychoterapeuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skromna ja - powiedz może, ile wpisów w tym temacie jest twoich? Zwłaszcza tych na pierwszej stronie? Pisałaś z gościa? Nieinie to też twój inny nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba żartujesz, nie mam problemu z przedstawieniem swojego zdania bo widzisz mam w doopie co inni na jego temat myślą :classic_cool: piszę tylko zalogowana, innego loginu nie posiadam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie nie o negatywną opinię chodziło, bo nie ty jedna ją miałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem gosciem i nie zauwazylam "mody androgenicznej". Wręcz odwrotnie. Mlode dziewczyny mają dlugie, piękne wlosy, zadbaną cerę, umiejetny makijaz. Pojawia się coraz więcej dziewczyn, kobiet w fajnych sukienkach, tak na codzień. Tak trzymać, drogie panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To też zauważyłam - takie dwa "esktremalne" końce tej skali. Często widuję kobiety bardzo tradycyjnie kobiece (tak jak opisujesz, niesamowicie długie włosy, sukienki) i kobiety ubrane w ubrania "unisex", ewentualnie ciekawe połączenia. Z resztą, podobnie jest z modą męską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moda androgeniczna jest na czarnych marszach, ale to już inna bajka, a te "panie" nie są reprezentatywne dla ogólu kobiet. Raczej marginalny ułamek procenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo jest teraz w sklepach "niekobiecych" ubrań dla kobiet - luźne topy, dziurawe spodnie (niekoniecznie dopasowane), sportowe buty. Można w tym wyglądać bardzo seksownie, ale niekoniecznie kobieco .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chociaż prawdę mówiąc jest większy wybór niż parę lat temu. Lubię dość kobiece ubrania, a jeszcze do niedawna znalezienie wykrojonej sukienki było wyczynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w kość
yhym czytając zaczynam myśleć, że wyznacznikiem kobiecości są długie włosy.... dobrze rozumuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla niektórych pewnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źle x no proszę, to się nazywa konkretna odpowiedź na pytanie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem na kobiecość składa się wiele rzeczy i przede wszystkim to jak ktoś się sam czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skromna ja....ales ty durna i pusta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no już bez wyzwisk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie wyzwiska...tylko szczera prawda. Smarkula, która pojadla wszystkie rozumy. Na dodatek wchodząca w tylek niebieskim meskim nickom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co znizac sie do jej poziomu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młoda Sinead O'Connor. Piękna była: http://i.huffpost. com/gen/3295776/ thumbs/o-SINEAD-O-CONNOR-1990-570.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×