Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego w Polsce dla bezrobotnych nie ma żadnej pomocy ?

Polecane posty

Gość gość
Polska, to moim zdaniem katastrofa. Żeby dostać 500 zł, to trzeba zrobić dziecko. A i to, 500 zł do podziału na dwoje rodziców. I jeszcze wmawiają ludziom że za takie drobne kieszonkowe można wychować dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kim jesteś z zawodu i jakie masz wykształcenie, że nie możesz tej pracy znaleźć? Bo widzę, że ciebie tak naprawdę żadna praca nie interesuje, tylko to 500 euro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jakaś praca jest zawsze, tylko albo nieodpłatna, albo słabo płatna. Spójrzmy prawdzie w oczy: chodzi nie o pracę, tylko właśnie o pieniądze. Bo zatyrać się za marne grosze, to można zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tępa, bezrobotna patologio: te 500zł jest na potrzeby dziecka, a nie na kosmetyki i papierosy jego rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Z zawodu jestem dyrektorem. Dlatego nie mogę znaleźć pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ 20:25 Podszyw. Z zawodu jestem politologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy mi grozili: "głód cię zmusi". A właśnie że mnie nie zmusi. Tylko potrzebuję jakichś środków przeciwbólowych, że w spokoju umrzeć z głodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha politolog albo dyrektor posługujący się językiem prostaka. Wątpię, żebyś chociaż gimnazjum skończył :) Najlepiej czekać, aż z moich podatków dadzą ci kasę na piwko i fajki i będziesz tak siedział i nic nie robił. 30 lat i taka fajtłapa na garnuszku rodziców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kolejny raz pie_dolisz bez sensu. Zdarzyło mi się głodować. Po 3...4 dniach bez jedzenia zaczynają się omamy i zaburzenia równowagi. Żadnego bólu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym dyrektorem to podszyw. To nie ja napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno politolodzy najczęściej pracują na kasie w Biedronce. Niestety rzadko awansują, ale to już konsekwencja ich "wybitnej inteligencji" :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co, nigdy nigdzie nie pracowałeś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym różni się człowiek inteligentny, po studiach, od matoła, że potrafi wykonać zarówno pracę robotnika niewykwalifikowanego, jak i taką, która wymaga samodzielnego myślenia. Nasz "politolog" myśli tylko o tym, skąd jeszcze wysępić coś za darmochę :P. Po efektach tego kombinowania widać, że samodzielne myślenie nie jest jego mocną stroną :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś politolog, to startuj w wyborach i będziesz miał robote :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×