Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet jest zbedny kobiecie

Polecane posty

Gość gość
A ja lubię i chce być traktowana jak dama że średniowiecza. I co, zabronicie mi. Facet to ma być facet. Mam czuć respekt, ulegać mu i czekać z niecierpliwością kiedy mnie przeleci. I mogę mu sprzątać i rodzic dzieci ile będzie chciał. W zamian za to chcę tylko żeby mnie kochał i utrzymywał na przeciętnym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mezatki sa nieszczesliwe nie dlatego ze maja meza tylko dlatego ze wybraly dupka lub buraka a wiekszosc mezczyzn jest raczej ok. Kogo wy WYBIERACIE to juz wasza decyzja indywidualna x serio?:D przeciez wiekszosc np po 30stce kobiet to mezatki, ktore wybraly to co bylo wolne i narzekaja bo faceci to dupki, a zostaje niewiele osob bez pary i wg ciebie oni sa ok bo zostali nie wybrani? :D ha ha ha wiekszosc facet nie jest wolnych tylko wiekszosc jest w zwiazku, tak samo jak kobiet, a skoro sa sami to albo cos z nimi nie tak albo chca byc sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:58 nikt ci niczego nie zabrania, nawet tego ze jesteś ,,facetem,, a podszywasz się pod kobiete na kafe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest właśnie całe kafe. Jak napiszesz coś co nie wpisuje się w kafeteryjny bełkot sfrustrowanych kobiet to od razu jesteś facetem. Czy czasami nie jest tak, że nie masz powodzenia u mężczyzn, nie spotkałas miłości czy z innych powodow nie masz na nia szansy i próbujesz sobie za wszelką cenę to wytłumaczyć w wygodny dla siebie sposób? Poczytaj o redukowaniu dysonansu poznawczego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Więc według autorki musicie zostać lesbijkami. Poza tym gdyby nas nie było to mieszkałybyście w lepiankach, chociaż nawet lepianki niektóre z was nie były w stanie postawić. x Kobieta nie musi byc w zwiazku ani na pewno nie mieszkac z facetem bo nic z tego nie ma, nie ma korzysci z faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:09 to magia internetu, więc nie spinaj sie :-) I nie baw się we wróżke z doopy która przepowiada nieznanym osobom ich przeszłość i opowiada przyszłość bo to durne jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem że ty możesz nieznanym osobom narzucać płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:11 Bo faceta "się ma" nie dla korzyści tylko dla różnych odmian miłości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie, nie jest tak jak piszesz, mieszkalam z niejednym i korzysci z tego nie mialam tylko straty i przez cale zycie nie doszukalam sie korzysci jakie moze dac facet kobiecie w zwiazku, mozna miec kolezanki, kolegow to wystarczy ale nie malzenstwa, zwiazki bo kobieta wtedy na tym traci, zawsze kobieta tylko traci na zwiazku z facetem, zawsze kobieta bedzie nieszczesliwa w zwiazku z facetem, bo faceci nie sa warci by kobieta tracila na facetow czas i szukanie jakiegos ok (jak fceci to uwazaja) to jakies bajki, ja nie pisze o charakterze bo ludzie sie roznia od siebie ale o braku korzysci i potrzeby bycia z facetem, uwazam, ze zadnej kobiecie facet nie jest do niczego potrzebny absolutnie do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechciana 28
No to u mnie ten dysonans poznawczy redukowany jest na tyle skutecznie, że pozbywam się potrzeby bycia z jakimś samcem jak jakiejś toksyny i nie zamierzam nic z tym robić, bo mi z tym po prostu dobrze. Nie mam nic do kobiet uzależnionych od facetów, ale trochę im współczuję, bo jak samiec życia za przeproszeniem nawali, to ich życie, poczucie sensu rozsypie się w drobny mak i ciężko będzie im to pozbierać. Samiec to tylko samiec, można spełniać jego wszelkie nawet najbardziej wymyślne zachcianki, wyglądać jak 1. 000 000 $, a jak takiemu coś strzeli do łba, to i tak sobie pójdzie i nic go nie powstrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:40 piszesz że chcesz być traktowana jak sredniowieczna dama i czekasz aż facet ,,cię przeleci,, Dla mnie coś tu nie halo, stąd moje zdziwienie że takie idiotyzmy może wypisywać kobieta... Ale cóż /tu zgodzę sie z mężczynami/ - nie wszystkie same siebie szanujemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś do milosci znajdz sobie kolege ... poza seksem facet i tak jest zbedny tylko ze nie kazda ma parcie na seks i nie az takie jak faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dla ciebie związek to rachunek zysków i strat to współczuję. Miłość, to co ty czujesz, te motylki w brzuchu to chyba korzyść dla ciebie, ale sprawić to może tylko mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet to zbedny element w zyciu kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój z jednej strony chce równouprawnienia z drugiej pragnie służącej z trzeciej zaś woli myśleć że zarabia więcej ode mnie. Tak w ogóle to jest fajny tylko straszny leń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:21 Tak mi się coś wydaje, ze ty się o to specjalnie martwić nie musisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wspolczuje kobietom, ze marnuja zycie u boku facetow, a potem sa nieszczesliwe i cierpia latami. Faceci traktuja kobiety na zasadzie zyskow i strat - jak da doopy, zarcie zrobi, posprzata to ma facet zysk, ze strony faceta nie ma milosci tylko chec czerpania zyskow dla siebie kosztem drugiej osoby - kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mój z jednej strony chce równouprawnienia z drugiej pragnie służącej z trzeciej zaś woli myśleć że zarabia więcej ode mnie. Tak w ogóle to jest fajny tylko straszny leń. x wpolczuje ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zrytą banie przez facetów. Nawet jak będę sama to już chyba rownowagi psychicznej nie odzyskam. Tyle mnie kosztowała chęć posiadania faceta. Lepiej było żyć samemu i postawić na rozwój zawodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kobieta zbrzydnie, postarzeje sie, utyje, straci ochote na seks to ja facet zostawi wiec po co to jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:30 No chyba, że wcześniej wpadnie pod samochód :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:19 bo napisałam to w taki sposób, trochę zawadiacki. Czy taka wersja będzie lepsza. "Chciałabym być kobietą taka jak w dawnych czasach. Koncentrować się w życiu na miłości, dzieciach i ogólnie na uczuciach. Chcę aby mój facet traktował mnie z szacunkiem, zabi3gal o mnie, kupował prezenty i dbał o mnie. Wiem też żeby to dostać trzeba coś dać, i nie jest to praca zawodowa, te slawne pasje i 10 fakultetow. On mi daje opiekę ja mu daje swoją uległosc. Tak wiem że boli was to słowo ale tak jest. Chcę widzieć w swoim mężczyźnie głowę rodziny to nie mogę się zachowywać jako druga głowa. I tak lubię widzieć w oczach męża porządanie i nie lubię jak "realizuje" te pozadanie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie przydaje facet zeby zalozyc rodzinke i w spokoju urodzic dziecko + potem miec wsparcie finansowe. tyle ze ja kalkuluje od dziecka we wrzesniu wychodze za maz i planuje pobyc z nim ok, 5 lat- az dziecko bedzie w miare samodzielne ogolnie toleruje facetow, ale z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego kobiety musza sobie uswiadomic, ze facet to towar na jakis czas i zeby go zatrzymac przy sobie na dluzej musza urobic sie po lokcie i nic nie dostana w zamian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:36 "porządanie" "te pozadanie" x jesteś parweniuszką, której rodzina najdalej w drugim pokoleniu została oderwana od pługa, dlatego twoje średniowieczne poglądy nie dziwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malo ktory teraz chce dac kobiecie wsparcie finasowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego. Moi rodzice sa rolnikami jeśli o to ci chodzi. Z dopłat mamy kupę kasy. :) no i oczywiście lubię jak mąż realizuje. ;) Najważniejsze że moje serducho jest mega przeszczesliwe, codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:46 od razu widać, z jakiego środowiska pochodzisz :D bez odbioru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smutne to o tu piszecie panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci traktuja kobiety przedmiotowo a one sie na to godza - to jest smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×