Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Prochnica w zebach stalych u 8 latki

Polecane posty

Gość gość
Może nie jeść słodyczy wcale, ale jesli ma fatalnie genetycznie zeby, to i tak bedą sie psuły. Jesli ma próchnicę także w mlecznych, to tez trzeba leczyć, bo potem stałe rownież bedą sie psuły. Niektóre co głupsze matki, czekają aż spróchniałe mleczaki wypadną, brakuje im wyobraźni, zeby sie domyślić, ze stałe bedą sie psuły, bo korzenie sa juz zaognione;/ Pilnuj, zeby szorowala plus nic - zwlaszcza, jesli ma styczne zeby. Do tego lakowanie i witaminy, duzo nabiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niewiem po kim takie słabe zeby ma.ja majac 33 lata nie mam tylko dolnej prawej 6.a tak zeby zdrowe. 1 dziura byla odrazu zaplombowana jakas rok temu.potem niewiem jak plomba jej wypadla po ok pol roku. i rozwalila zeba 6 stala prawa i poszlo tez na 5 mleczaka. odrazu reagowalam chodzilam do dentysty co sie okazlo na gornych 3 zebach male dziury sie zrobiły.raz dala sobie zrobic. a potem koniec buzi niechce otowrzyc.latalam od dentysty do dentysty az limit u siebie w miescie wyczerpalam.nikt nie stosuje znieczulenia u dzieci czy sedencja.od polowy kwietnia czekam na wizyte. prywatnie w klinice stomatologicznej a kolejki sa straszne. znajoma tez ponad 2 miesiace czekala i tez tylko tam prywatnie. mam nadzieje ze jutro powie co i jak i ustali przebieg leczenia.oby ogarnela tego bolacego zeba.Bo corka za 2 tyg. wyjezdza na 10 dni na oboz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wlasnie takie liche zeby, od zerówki chodziłam do dentysty:( ale znosiłam to i do tej pory słyszę, ze jestem idealnym pacjentem (siedzę grzecznie i nie drgne, nie biorę znieczulenia nigdy, bo od lat jestem przyzwyczajona), na szczęście z czasem taka dynamika psucia zębów sie zmniejsza o wiele, w tej chwili juz mam spokój. Pilnuj zębów, chodź na kontrole, ja niestety na palcach jednej ręki moge zliczyć ile mam zębów nieleczonych, tak to po kilka razy mam tego samego zęba leczonego;/ i pare martwych...mogła po dalszych przodkach nawet odziedziczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cała kafeteria zamiast pomóc dziewczynie to jedziecie po niej równo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lakujcie szóstki dzieciom jak sie tylko pojawią te zeby najbardziej sie psują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestemy po wizycie.zabieg pod narkoza w czwartek koszt ok 2500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klk;l;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cvcc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestesmy juz po.corka dzielnie zniosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laney88
Próchnica u 8 latki , a co powiecie na próchnicę u 3 latki ? Moje córki akurat jej nie mają , ale np dziewczynka , któa chodzi do grupy w przedszkolu razem z moja córeczką , ma próchnicę . Potem inna dziewczynka miała tak pognite zęby ,ze własnie znajomi musieli dać na leczenie jej zębów 2500 zł .... moje pytanie czyja to wina ? No przecież nie dzieci . Jak rodzice dbają o zeby dzieci tak potem mają. U moich córek wystąpiły drobne plamki , tzn zeby nadawaly sie do fluoryzacji , I tak póki co chodze na wizyty kontrolne do bardzo dobrego lekarza ze Stomatologii Cichoń w Krakowie .Mają tu świetne podejście do najmłodszego pacjenta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan ząbek
Podstawą zdrowych zębów jest dokładne szczotkowanie, płyn do płukania ust i nitka dentystyczna. Ja od dłuższego czasu stosuję pastę Tea Tree, która jest utworzona z propolisu, mentolu i rozmarynu. Dobrze smakuje i naprawdę pomaga, kupiłem ją w internecie w sklepie nowoczesne zioła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tych wszystkich których dzieci nigdy nie miały próchnicy i wyzywają inne matki od idiotek i brudasek JESTEŚCIE POŚMIEWISKIEM JAK NIE MACIE NIC MĄDREGO DO NAPISANIA TYLKO WYZWISKA I HAMSKIE TEKSTY TYPU 'CO Z CIEBIE ZA MATKA' TO LEPIEJ ZAMKNIJCIE TE PYSKI BO REPREZENTUJECIE MNIEJ NIŻ TA KTÓRA PYTA O PORADE I W ŻADNYM JEJ KOMENTARZU NIE OBRAZIŁA ŻADNEJ Z WAS PROSTACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o moj stary temat. minelo juz 1, 5 roku. od tego czasu corka ma zeby zdrowe.u nas w miescie jest nowy gabinet stomatologiczny tylko prywatnie i tutaj chodze z corka na kontrole co 3 miesiace.koszt 100zł. jak narazie nic sie niedzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majki

Gdzie leczylas zeby córce pod narkoza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z Warszawy szuka dobrego stomatologa dla dziecka to polecam gabinety Eurodental. Pracują tam specjaliści ze świetnym podejściem  do dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×