Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Prochnica w zebach stalych u 8 latki

Polecane posty

Gość gość

jutro czeka mnie wizyta u stomatologia.Niestety prywatnie ma 5 dziur w zebach.2dziury w zebach stalych 6 a reszta dziur w melczakach.Zeby ma w fatalnym stanie.Ile moze mnie to kosztowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno nic na to juz nie poradze.stało sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bede sie tlumaczyc.Nie otwierala buzi u dentysty.Azaden na miejscu nie stosuje znieczulenia u dziecka.I tak sie stalo. wiec musze jechac dalej prywatnie. ile moze mnie to kosztowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już tu kiedyś zakładałas temat o zębach córki. Próchnica nie robi się od nieotwierania buzi tylko od zaniedbania od małego. I oby Cię to dużo kosztowało może wtedy odczujesz jak zaniedbalas własne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile razy bylam u denstysty z nia od malego. 1 zaolombowala zeba i plomba wypadla i zeba rozsadzila.i zrobila sie duza dziura. zaden lekarz u mnie w miescie jak chodzilam wczesniej nie mial znieczulenia dla dzieci. raz otworzyla cos zrobili 2 nie otworzyla. zerowe podejscie do dzieci- totalna olewka ze strony denstysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Totalna olewka ze strony matki. Nie zrzucaj winy na innych za to, że totalnie zaniedbalas stan jamy ustnej dziecka. 8 latka i dziury w stałych zębach 6, które zaczynają wyrastac okolo 7 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jade bo musze.a jej zeby mnie interesuja.Ile moze to kosztowac? 1000zł mysliscie ze starczy? zrobia zeby nie bedzie dbala. wiecej nie pojade.Ma zakaz slodyczy- zje cos raz na jakis czas.0 czekolady. jak nie bedzie dabala po wyleczeniu wszystkich zebow nie pojde nigdy z nia do dentysty.wypadna jej bedzie plakac. jedynie jeszcze aparat bo zeby gorne 1 ida krzywa. w to jeszcze zainwestuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewyobrażalne żeby dopuścić do takie stanu zębów u dziecka. Ja mam dwójkę dzieci i nie wyobrażam sobie żeby miały zepsute zęby, bo to by oznaczało, że nie przyłożyłam się jako matka do higieny. My dbamy od małego i jedyne wizyty to kontrolne raz na pół roku. Dzieciaki nigdy nie miały próchnicy, teraz mają już częściowo stałe zęby i żadnych dziur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden ortodonta nie założy aparatu przy zepsutych zębach to raz. A dwa aparat zakłada się na zęby stałe, a przy twoim podejściu ledwie dziecku wyroną i odrazu będzie miała popsute.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko trudny pacjent bo nie chce buzi otwierac nie ma znieczulen dla dzieci? jak powiewdzialam ostanim razem zeby posmarowala jakas mascia corka uwiezy i da sobie zrobic. to spojrzala na mnie jak na ufoludka. co ja gadam. mam zrobione zdjecie - pantomograf- jak jej zeby ida. tylko ile to moze kosztowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem dokonale ze asparat dopiero jak zeby wylecze.ale trzeba isc juz w tym wieku na wizyte do ortodonty zeby zobaczyl co i jak i z zdjeciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie potrzebuje krytyki. jutro tez sie naslucham.ale ile to moze kosztowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle ile wyceni dentysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna plomba to ok 120-150 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ile? bo nie wiem na jakie koszta sie przygotowac?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak myslalam czy w 1000zł sie zmieszcze? bo nie wiem ile mam przelac z oszczednosciowki. zeby mi nie brakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle na ile oceni twoje zaniedbania lekarz. Plomby to koszt około 100-150 zł a potrzeba dwie czyli około 300 zł plus koszty wizyt. Na zęby mleczne azotan srebra w zależności od gabinetu 50-100 zł przez 5 tygodni czyli 250-500 zł (a potrzeba kilka razy powtarzać cały cykl). Plus jeszcze to co dentysta znajdzie. Czyli słono plac za swoje zaniedbania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 1000zł wiecej nie wydam. jak dorosnie pojdzie do pracy i zarobi sobie i zeby zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po za tym co to za denstysta ktory widzi ze dziecko ma dziure w zebie i boi sie.I odsyła do domu. Totalna olewka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotka.. nie zrobia przeciez temu biednemu dziecku wszystkich zebow na raz... bedziesz kilka wizyt brudasko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy myjesz zeby dziecku? Czy TY jej myjesz a nie ona sama? Zacznij myc, kup witamine "d plus k2mk7"(taka dla doroslych( zeby psuja sie z braku wit k. Mozesz kupic szczotke elektryczną ale to cie noe zwalnia z mycia. Zero slodyczy. Koszt to plomba w zemboe stalym 120 zl, mleczne ok 60 zl. Wyrwanie mleczaka ok. 80 zl I nie zwalaj winy na osmiolatke, to ty masz pulnowac aby myla zeby. Pozdrawiam, mams dzieci z próchnica, ktora za późno poszla po rozum do głowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie myje bo ja pilnuje.uzywa dobrej szczoteczki i pasty od samego poczatku mysle ze to wina slodyczy. wiec ma raz w tyg. cos slodkiego. loda czy ciastko. i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze zrobi na raz pod narkoza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba było jej paść słodyczami to raz. A dwa próchnica nie tworzy się tylko od cukru ale przede wszystkim z zaniedbania i nie przykładania uwagi do porządnej higieny. Tak swoją drogą zanim córka pójdzie do pracy to będzie chodziła już bez zębów, bo matka nieudolna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bede jej sila zmuszac do otwierania buzi u dentysty.i tu jest najwiekszy problem. a nie problem mycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po za tym to ona bedzie sie wstydzic a nie ja.Bedzie miala nauczke za to ze nie cche u dentysty otwierac buzi.a nikt na sile jej nie bedzie robil. wiec tylko w gre wchodzi znieczulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstydzić to się powinnaś Ty, że dopuściłas do takiego stanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robilam co moglam.Chodzilam do denstysty - chodzilam. zeby myje.ma szczoteczke i paste . ma. pilnuje jak myje. winne wszystkiemu to ze nie otwierala wczesniej buzi u dentysty. a jak szlam do kazdego po kolei. JAK DZIECKO NIE OTWIERA TO MY NIC NA SILE NIE MOZEMY ZROBIC.Cjodzilam od dentysty do dentysty w miescie. juz nie mam do kogo pojsc wiec musze jechac dalej i robic zeby prywatnie. pod znieczuleniem. bo inaczej niestety sie nieda. nawet teraz prywatnie czekam na wizyte od polowy kwietnia. takie tam sa kolejki czyli dobre 2,5 miesiaca i to prywatnie.Gdy pytalam sie czy nie da sie wczesniej powiedziala ze takie sa kolejki.jutro jedziemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na prywatną wizytę czekam 2-3 dni więc nie kłam, że tyle czasu czekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem ile czekam. mieszkam w malym miescie. i jade do onnego miasta a tam jest prywatna klinika dentystyczna ktora jako jedyna leczy zeby pod narkoza i stosuje gaz. i typowo leczy dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×