Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
whiskyzjarmuzu

Co było pierwsze?

Polecane posty

Gość gość
Nie oceniaj facet, bo nie masz pojęcia kim są rozmówcy. W pisaniu whisky dominuje przerost formy nad treścią . Widać M-s, że świetnie się bawisz, kosztem naiwnej whisky. Nie potępiam tego, masz do tego prawo. Wszak każde "zaloty" łechcą męskie ego, szczególnie kiedy potrzebuje dowartościowania.;) Brawo facet, robisz to bardzo sprytnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha bardzo udane to z sama się przykrej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS, niewyczrpane pokłady Twojej rycerskosci świadczą albo o głebokiej więził, albo o tym że jesteś nieco retro, czy tam vintage ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało stanowczy chyba ma doktorat, a może nawet tytuł profesora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odrózniasz zazdrosc od docenienia skoro jest za co deceniac - doceniam a jak widze zenujacą głupote to ja widze próżne ego tez widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piąta, pomyślałam to o czym napisał, MS. Ciebie wyjątkowo mogli zrobić rodzice. x Co do Błędnego, to miałam napisać, że stworzyłam go ja, ale dyplomacja... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zabraniam, zwracam tylko uwagę. Piszę MOJE wnioski z obserwacji, wolno , wszak mamy demokrację. W twoich wypowiedziach też jest przerost formy nad treścią , niewiele masz do powiedzenia tak naprawdę. W ramach obrony atakujesz, rekawicy nie podejmujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W ramach obrony atakujesz, rekawicy nie podejmujesz" x Dziecko, jeszcze nie widziałaś mojego atakowania i raczej nie zobaczysz, bo musiałabyś umieć mnie sprowokować:) Nazywasz wymachiwanie majtkami Whisky rzucaniem rękawicy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze topik temu to MS, był ofiarą, teraz jestem ja. Co za zwrot akcji. No rzeczywiscie z******ty zwrot akcji uff troche spokoju od p********ia głupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jeszcze topik temu to MS, był ofiarą, teraz jestem ja" x Wypraszam sobie. Jeśli już to obiektem pożądania. Zresztą tutaj też wkrótce będę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie M_s , czy preferensje względem seksu nadal są takie same? xxx Mało_stanowczy 2009.03.16 Dla mnie ostry seks jest wtedy gdy łapiąc kobietę za włosy szepczę jej do ucha, że ma rozchylić pośladki i wypiąć tyłek bo jeśli tego nie zrobi to oddam ją kolegom. Wtedy, gdy każę jej mówić, że jest suką i k**wą a gdy mnie nie przekonuje to jej pośladki są czerwone od klapsów. Ostry seks to taki, gdy spuszczając się w jej usta przytrzymuję ją i patrzę jak się krztusi moim nasieniem. To również taki, po którym mam przeorane do krwi plecy od jej pazurków, gdy krzyczy szczytując... xxx z dopiskiem : Mało_stanowczy 2009.03.16 To nie są fantazje...:) Ale skoro o tym mowa, to właśnie takie miała moja partnerka... i bardzo mnie cieszy, że właśnie ja je zaspokajam... c Hejka dopie**alacz 🖐️ No co... moja pasja xxx Zapytam, czy ktoś o zdrowym ciele i duchu pisze takie rzeczy na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zapytam, czy ktoś o zdrowym ciele i duchu pisze takie rzeczy na forum?" x Zapytam czy ktoś zdrowy jedynie na duchu kopiuje takie rzeczy na forum?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy kliknąć w twój nick , wszystko jest jak na dłoni !;) Gentelman od siedmiu boleści , udający supermena. Spójrz w lustro "wielki" mały człowieczku z przerostem chorego ego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli napalone laski na forum dają ci zaspokojenie to "gratuluję" Nisko upadłeś, ale to świadczy o tym co powyżej napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wystarczy kliknąć w twój nick , wszystko jest jak na dłoni" x Specjalnie dla Ciebie nadal nie zamierzam go zmieniać:) Ale rozumiem, że ubolewasz, iż po Tobie absolutnie nic nie zostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gentleman - to nie Ty! Ty jesteś ten od siedmiu boleści -Gentelman ! inteligencji zabrakło?;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chrzań facet już, bo mielesz ozorem bez sensu .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po M s zostaną tylko wpisy na kafe :D ale jaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki roochacz z pana malo stanowczego? No prosze, a pozuje na inteligencika, co to potrafi policzyc ile kalorii spala na uzywanie gugla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:15 - wspólczuję, że Ty nie potrafisz skorzystać nawet z jednej opcji, o połączeniu nie wspominając:) x A nie mówiłem, że temat będzie o mnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×