Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
whiskyzjarmuzu

Co było pierwsze?

Polecane posty

"jesteś tu dla mnie" Zaczyna być coraz ciekawiej. Co jeszcze wymyśli mistrz logiki?" x Potrafisz udowodnić, że nie mam racji? Nie sądzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I żeby było jasne ...guzik mnie obchodzisz mały człowieczku. Mam poukładane życie, wszystko pod kontrolą.Sielsko i anielsko. Ale lubię się droczyć i patrzeć jak ktoś wychodzi z siebie i staje obok z bezsilności.Nie znosze takich gnojków jak ty ....! I to ja pójdę wtedy, kiedy mi się znudzi, paniał? Teraz robię przerwę , bo wrócił mój mężczyzna i ma ochotę dołączyć pod gruszę. Niewykluczone, że jak zechcę to wrócę . I ani słowa więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I żeby było jasne ...guzik mnie obchodzisz mały człowieczku. Mam poukładane życie, wszystko pod kontrolą.Sielsko i anielsko. Ale lubię się droczyć i patrzeć jak ktoś wychodzi z siebie i staje obok z bezsilności.Nie znosze takich gnojków jak ty ....! I to ja pójdę wtedy, kiedy mi się znudzi, paniał? Teraz robię przerwę , bo wrócił mój mężczyzna i ma ochotę dołączyć pod gruszę. Niewykluczone, że jak zechcę to wrócę . I ani słowa więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zmierzam do tego, że iftara to zalosny, mały czlowiek, a ja lubię dbać żeby o tym nie zapomniała" x Czyli po prostu leczysz swoje kompleksy czyimś kosztem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby było na nowej stronie ;) dla wieczornych gości ;) xxxxx Panie M_s , czy preferensje względem seksu nadal są takie same? xxx Mało_stanowczy 2009.03.16 Dla mnie ostry seks jest wtedy gdy łapiąc kobietę za włosy szepczę jej do ucha, że ma rozchylić pośladki i wypiąć tyłek bo jeśli tego nie zrobi to oddam ją kolegom. Wtedy, gdy każę jej mówić, że jest suką i k**wą a gdy mnie nie przekonuje to jej pośladki są czerwone od klapsów. Ostry seks to taki, gdy spuszczając się w jej usta przytrzymuję ją i patrzę jak się krztusi moim nasieniem. To również taki, po którym mam przeorane do krwi plecy od jej pazurków, gdy krzyczy szczytując... xxx z dopiskiem : Mało_stanowczy 2009.03.16 To nie są fantazje... Ale skoro o tym mowa, to właśnie takie miała moja partnerka... i bardzo mnie cieszy, że właśnie ja je zaspokajam... c Hejka dopie**alacz No co... moja pasja xxx Zapytam, czy ktoś o zdrowym ciele i duchu pisze takie rzeczy na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli po prostu leczysz swoje kompleksy czyimś kosztem? Nie, nazywam sprzedajne k***y po imieniu. Ale powoli zaczyna fascynowac mnie twój tok myślenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brum się zjawiła , wreszcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sadzac po opisie mało stanowczy niezle roocha. Taki drugi androgen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiego papieru? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krowa ktora dużo ryczy mało mleka daje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I żeby było jasne ...guzik mnie obchodzisz mały człowieczku. Mam poukładane życie, wszystko pod kontrolą.Sielsko i anielsko" x Tłumacz się dalej:) xxx "Ale lubię się droczyć i patrzeć jak ktoś wychodzi z siebie i staje obok z bezsilności.Nie znosze takich gnojków jak ty ....!" x Czyli naprawdę jesteś masochistką, dziunia:) xxx "I to ja pójdę wtedy, kiedy mi się znudzi, paniał?" x Wykluczone. Pójdziesz dopiero wtedy gdy Ci pozwolę. Możesz dalej jęczeć, ale nie jesteś w stanie przestać mi odpisywać:) xxx "Teraz robię przerwę , bo wrócił mój mężczyzna i ma ochotę dołączyć pod gruszę" x Jaaaasne:) xxx "Niewykluczone, że jak zechcę to wrócę . I ani słowa więcej" x Jestem pewien, że wrócisz i dalej będziesz kłapać dziobem. To silniejsze od Ciebie, poza tym jeszcze za mało się tłumaczyłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie, nazywam sprzedajne k***y po imieniu. Ale powoli zaczyna fascynowac mnie twój tok myślenia" x A nie mówiłem, że jesteś tu dla mnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co słychać Whisky?:) Jak widzisz skutecznie (jak zwykle) przejąłem zainteresowanie:) Dziunia poszła na pole, chociaż chyba za wcześnie na buraki? Wróci na pewno, ja niestety wkrótce znikam na jakiś czas, więc pewnie będzie żałośnie rozpaczać. Przytul ją ode mnie, pls;) Jeszcze zamierzam dziś wrócić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało_stanowczy dziś "Nie, nazywam sprzedajne k***y po imieniu. Ale powoli zaczyna fascynowac mnie twój tok myślenia" x A nie mówiłem, że jesteś tu dla mnie? Też jesteś sprzedajna k***a? :D Strasznie szczery jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinieneś mieć nick Malo Fałszywy :) Nie odchodź jeszcze, fajnie bronisz Grubej sprzedawczyni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Powinieneś mieć nick Malo Fałszywy Nie odchodź jeszcze, fajnie bronisz Grubej sprzedawczyni" x Po pierwsze - jestem jedynie mało stanowczy. Po drugie - lecę. Ale wrócę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem k***a wręcz bezgotówkowa. Po mamusi Ciekawy sposób odnoszenia się do szanownej pani mamy. No cóż, leć jak musisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawa ma się następująco. Tematy się tną, potem znikają, trzeba im kolejnego posta żeby się odkorkowały, albo pojawiły na liście. Dzieje się tak od dawna. Czemu tak duże forum, największe funkcjonujące w takiej formie, ma tak nieudolnych informatyków? To jest problem, który można łatwo zlikwidować. Tylko po co, jak zainteresowani mogą założyć kolejny? Dlaczego więc te kolejne, tematy-rzeki, metrowce w odcinkach, pełne są hejterów? Np tematy Błękitnej. Dlatego właśnie. Czasem trafi się ktoś postronny, ale takiemu nudzi się zwykle szybko. Schemat jest zawsze ten sam. :-)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chyba tez odpuszcze dzis telenowele :) MS obecnie wskoczył znów w krótkie spodenki i myśli ,interpretuje i argumentuje jak 5 letni chłopczyk . a ciąganie kobiet za włosy i rżnięcie w dupke nawet jesli to tylko fantazja wiele o nim mówi. chyba sam sie czujesz zniewolony w swoje małej główce ze chcesz w ten sposob zniewolic i ponizyc kobiete. i nie truj, ze to wyzwolony seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
Oooo nowy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×