Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
whiskyzjarmuzu

Co było pierwsze?

Polecane posty

Gość gość
MS nie pogrążaj sie zachowaj odrobine rozumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MS nie pogrążaj sie zachowaj odrobine rozumu stajesz sie Wielce Żałosny az przykro patrzec na upadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"klasa " sama w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Whisky poszla się podniecać innym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rety, jakim trzeba być popaprańcem żeby takie rzeczy z alkowy (nawet jeśli miały miejsce) opisywać na forum. I Ty gnido zboczona masz czelność zabierać głos na wielu tematach i umoralniać innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
whisky obetrze gębę i dalej będzie się wdzięczyć jak nie do tego, to do innego , to pustogłowie i pustod***e :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kucharz nie chciał pukac Iftary. Jej zemsta była straszna, kilka nickow, setki wpisów z goscia, na koniec w desperacji wywaliła historie z draską na gaciach. U Shatyna też wywaliła mnóstwo jego prywaty na ogóle. Gruba jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w ogóle mozna tyle lat siedziec na kafe i knuć, intrygować , węszyć ? toż to chore babska są. Cała ferajna frustratek i nieudacznic życiowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
whisky z 10 lat już tu siedzi , załosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jakim trzeba być popaprańcem żeby takie rzeczy z alkowy (nawet jeśli miały miejsce) opisywać na forum" x Wyobraź sobie popaprańca, który to wyszukuje i powiela! Szok!:) BTW, współczuję chłopakowi (zapewne dopiero w odległej przyszłości) związku z kłodą i przy zgaszonym świetle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I Ty gnido zboczona masz czelność zabierać głos na wielu tematach i umoralniać innych?" x Zabroń mi, dziunia:) Tylko wytrzyj buzie z piany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reasumujac-wywalanie intymnej prywaty, info o rodzinie albo knucie intryg z roznych nickow jest ok Przypominanie tego jest chore, smutne i świadczy o byciu nolajfem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może mało stanowczy ma ciśnienie na wytarganie iftary za kudły, przy jednoczesnym zakneblowaniu ust konwulsującym kutem? To by tłumaczyło jego koguci zapał w bronieniu obsranych gaci :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M_s - o niczym mędząc dodajesz gęby do pustych zdań, pod pozorem wytrawnych fraz. Daruj sobie te wklejki z cytatami, bo to nudne stało się. Tak trudno Ci zapamiętać co kto pisze? musisz cytować? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reasumując to takie podniecanie się wszystkim odnalezionym w internecie, ba, aktywne poszukiwania i liczenie na to, że kogokolwiek to obchodzi świadczy o byciu nolifem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robi sie ciekawie. Chyba nie obejrze dzisiaj swojej ulubionej telenoweli hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"M_s - o niczym mędząc dodajesz gęby do pustych zdań, pod pozorem wytrawnych fraz. Daruj sobie te wklejki z cytatami, bo to nudne stało się. Tak trudno Ci zapamiętać co kto pisze? musisz cytować?" x Ponawiam propozycję - zmuś mnie:) Rozumiem, że jesteś masochistką i zmuszasz się do pobytu tutaj mimo nudy?:) Dziunia, przyjmij do wiadomości jedną rzecz - to Ty przyzlazłaś i jesteś tu dla mnie, nie odwrotnie. Będziesz kłapać dziobem tak długo, jak dlugo ja zechcę, a opuścisz ten topik wtedy, gdy Ci na to pozwolę. Pogódź się z tym, będzie Ci lżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Winny się tłumaczy ....zmilcz waść, wstydu oszczędź! reasumując - kafeteria to forum dla kobiet i każdy facet który tu wchodzi jest zakompleksionym dupkiem. Tu może być "kims", z wymyśloną tożsamością, która nie ma nic wspólnego z życiem rzeczywistym! Tu może być supermenem, "obrabiać"chętne laski, udawać Adonisa! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robi sie ciekawie. Chyba nie obejrze dzisiaj swojej ulubionej telenoweli hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"M_s - o niczym mędząc dodajesz gęby do pustych zdań, pod pozorem wytrawnych fraz. Daruj sobie te wklejki z cytatami, bo to nudne stało się. Tak trudno Ci zapamiętać co kto pisze? musisz cytować?" x Ponawiam propozycję - zmuś mnie:) Rozumiem, że jesteś masochistką i zmuszasz się do pobytu tutaj mimo nudy?:) Dziunia, przyjmij do wiadomości jedną rzecz - to Ty przyzlazłaś i jesteś tu dla mnie, nie odwrotnie. Będziesz kłapać dziobem tak długo, jak dlugo ja zechcę, a opuścisz ten topik wtedy, gdy Ci na to pozwolę. Pogódź się z tym, będzie Ci lżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Winny się tłumaczy ....zmilcz waść, wstydu oszczędź! reasumując - kafeteria to forum dla kobiet i każdy facet który tu wchodzi jest zakompleksionym dupkiem. Tu może być "kims", z wymyśloną tożsamością, która nie ma nic wspólnego z życiem rzeczywistym! Tu może być supermenem, "obrabiać"chętne laski, udawać Adonisa!" x Dlaczego tak bardzo się tłumaczysz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty masz z powtarzaniem o aktywnym poszukiwaniu? Niektórzy czytali na żywo, inni widzieli powracające cytaty, a google to banalne w obsłudze narzędzie. To nie jest nic gorszego niż opisywanie na publicznym forum bielizny drugiego użytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w przeciwieństwie do Ciebie, świetnie się bawię twoim kosztem :) Siedzę sobie "pod gruszą", zimne mojito popijam i pękam ze śmiechu, bo rozbawiasz mnie do łez :D Twoje tłumaczenie, jest krzykiem niemocy! A Dziuni to jutro złóż życzenia, bo ma imieniny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jesteś tu dla mnie" Zaczyna być coraz ciekawiej. Co jeszcze wymyśli mistrz logiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To nie jest nic gorszego niż opisywanie na publicznym forum bielizny drugiego użytkownika" x Do czegoś zmierzasz czy tylko mieszasz powietrze przy klawiaturze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmierzam do tego, że iftara to zalosny, mały czlowiek, a ja lubię dbać żeby o tym nie zapomniała. A ty do czegoś zamierzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja w przeciwieństwie do Ciebie, świetnie się bawię twoim kosztem Siedzę sobie "pod gruszą", zimne mojito popijam i pękam ze śmiechu, bo rozbawiasz mnie do łez Twoje tłumaczenie, jest krzykiem niemocy! A Dziuni to jutro złóż życzenia, bo ma imieniny x Dobrze, że wspomniałaś o tym tłumaczeniu się:) Tłumacz się dalej, dziunia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×