Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agss

Co z tą ciążą ...

Polecane posty

Gość Agss

Witam, Mam 31 lat i od 10 miesięcy nie zabezpieczamy się, licząc na ciążę a jej jak nie było tak nie ma. 3 mies temu byłam u ginekologa na wizycie, usg, cytologia wszystko w normie, myślałam o jakichś badaniach np na ilość komórek jajowych lub hormonach ale lekarz odradził stwierdzając, że jestem młoda i zdrowa i pod jakim kątem chce się diagnozować.... Partner wykonał badanie nasienia - nie mieliśmy okazji pójść z wynikiem do lekarza bo mieszkamy za granicą i odebraliśmy wynik w dniu wylotu ale wygląda na to, że jest w dolnej granicy normy. Teraz ponownie wybieramy się do Polski i nie wiem co z tym zrobić, czy robić ponowne badanie nasienia? Jakie badania powinnam zrobić ja? Czy iść do tego samego lekarza czy do innego, a może czekać i nie stresować się ? Liczę na porady od tych z Was, które mają już doświadczenie w tej sprawie. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co ty ? z Toba jest wszystko ok to niech facet sie leczy a nie ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro męża nasienie jest w dolnej granicy normy więc przyczyna leży po jego stronie Ty nie musisz robić żadnych badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agsss
A czy takie badanie jest ważne sprzed 3 miesięcy i możemy iść z nim do lekarza? Czy lepiej powtórzyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbujcie może celować z owulację. Nam to pomogło :) Oczywiście do tego kwas foliowy i zdrowy tryb życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi przy staraniach o dziecko pomógł kwas foliowy. Na początku nie wiedziałam jak ważną rolę odgrywa zarówno w poczęciu jak i zdrowiu dziecka. Brałam Folik i byłam bardzo zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×