Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Skoro według niektórych płód to nie człowiek

Polecane posty

Gość gość
10 tygodni tk 3 cm człowieka tepa kratynko.Miałam wyskrobane to wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ić kurfa frajerko brudna spac szmato nieumyta. Przychalscie belkoczacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flasnie wes sie k***o niemyta umyj lepiej. Bo plujesz jakas mazia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rooooozlazle dopsko masz. Komu ty je dasz? Takie brudne dopsko, takie brudne dopsko. Gowna nie wymywa, bo jej nie potrzeba. Jak ci nie wstyd suko mydla nie uzyyywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Host
dla tych którzy mordują dzieci ,to nawet 8 miesięczne to nie człowiek ani nawet nie płód.Dla nich to jakaś kupa bezużetecznego mięsa do wywalenia do wiadra.Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Przecież żaden lekarz o zdrowych zmysłach i trzeźwo myślący o ciąży ,macierzyństwie,miłości,religii,wierzący w Boga nie podjąłby się czegoś takiego.Tylko skrzywieni psychicznie,emocjonalnie,wykolejeńcy.No cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
host idz sie chlopie wyspij ! albo ich pobiegac , moze kogos poznasz i przestaniesz jak popoietolony siedziec na babskim forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarodek, płód, noworodek, dziecko, dorosły człowiek - jest zlepkiem komórek. To proste jak budowa cepa szanowne zwolenniczki MORDOWANIA LUDZI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tam wszystko jedno, czy się ktoś skrobie czy nie, ale zauważyłam jedna zależność, obronczynie życia poczętego są bardzo agresywne i wulgarne, najczęściej są również katoliczkami. Aborcja to aborcja, ja też jej dokonałam, ale tłumaczenie, że ja w 4 tyg, bo w 10 to już bym nie mogła? W sumie same sobie przeczucie, szukacie usprawiedliwienia. Ja dokonałam i już, nie ważne w którym tyg liczy się fakt. Jest mi smutno z tego powodu, ale nigdy nawet przez moment nie żałowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to nie jest dziecko, to Ty nie jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiać mi się chce, dzięwczyna zadała pytanie, odpowiedzi są żenujące. Osoba - gość wczoraj totalny rynsztok:o żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zresztą to poważny temat ,każdy przypadek indywidualny,np matka hitlera jako dobry duch,żałuje że nie usunęła płodu gdyby wiedziała" Tylko Bóg może podjąć "legalnie" decyzje o czyjejś śmierci podyktowaną jakimiś powodami jako Pan życia i śmierci. Człowiek nigdy nie robi tego legalnie nawet gdyby miało z tego wyjść w jego mniemaniu mniejsze zło. Zawsze bierze takie zabójstwo na swoje sumienie za które potem by przyszło zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Host,pierwszy ty skrzywiony emocjonalnie,spolecznie,rodzinnie,mentalnie - wystarczy przeczytac twoje tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 11 tygodnia jest zarodek (człowieka) a od 11 tygodnia jest płodem - czyli człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na logikę - jeśli płód to nie dziecko, nie cżłowiek, to po co się skrobiecie? przecież nie chcecie dziecka a płód nim nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co sie nie zabezpieczacie ? :O jesli ktos tak bardzo nie chce niech sie wysterylizuje. Ja jestem w 3 ciazy. O 3 ciazy jade za granice na sterylizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jak jestem w szpitalu to poprawiam.sobie humor czytając kafle ale ze się tak usmieje czytając ten temat to nie myślałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta jest w ciąży od początku ciąży a nie od momentu kiedy zarodek przeistoczy się w płód. Zarodek ludzki to zarodek ludzki a nie zlepek komórek. Każdy z nas był na początku takim zlepkiem. To cud rozwoju, cud. Jeśli ktoś tego nie czuje to bardzo pobladzil. Jeśli kobieta w ciąży abortuje ciąże to abortuje, zabiera życie swemu dziecku. Proste i oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Host
@gość wczoraj i kto tu jest skrzywiony?Ten co uważa że płód to nie człowiek. Jeśli chodzi o dzieci,to nie odpuszczę @gość wczoraj nie zmienia to jednak faktu że jesteś morderczynią,niezależnie czy to akceptujesz ,czy wyprzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzcie dzieci kochane panie ,bo Host lubi sie z nimi bawic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Host to pedofil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pedofil i to na dodatek z totalna miazga ze lbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×