Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powrót do pracy po wychowawczym

Polecane posty

Gość gość

Witam, Za parę dni wracam do pracy po urlopie macierzyńskim i wychowawczym. Prawie 2 lata nie pracowałam zawodowo. Boję się tego powrotu, nie wiem, czy sobie poradze, czego mogę się spodziewać po takiej długiej nieobecności. To będzie jak przyjście do nowej pracy, bo przecież przez tyle czasu dużo się zmieniło. Jest to praca w korporacji. Jak sobie poradzić ze stresem z tym związanym? Jak długo będzie trwała 'adaptacja'? Czuję się gorzej niż dziecko, które idzie do nowej szkoły. Nie wierzę w swoje kompetencje, umiejętności, czuję, że żyje już w innym świecie i 'wypadlam z obiegu. Czy odnajde się w nowej sytuacji? Czy dam radę pogodzić macierzyństwo z pracą? Jestem pełna obaw, boję się czegoś, co przecież jest nieuniknione :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś też mocno stresowałam się pracą, teraz kiedy urodziłam mam już większego luza, są ważniejsze rzeczy w życiu, to tylko praca autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No fakt, to tylko praca, dziecko najważniejsze :-) Ale stres jest, bo po takim czasie zdążyłam dużo rzeczy zapomnieć, wszystko będzie znowu nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się powrotem tak mocno stresowałam że....zaszłam w 2 ciążę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonale Cie rozumiem. Też mam takie obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×