Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DJ czy zespół jak uważacie

Polecane posty

Gość gość

Mam dylemat za dwa lata wesele a ja się zastanawiam czy wybrać zespół czy może DJ. Jak uważacie proszę o pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa lata to dlugo, jeszcze 10 razy zmienisz zdanie :) moim zdaniem dj jest lepszy bo mozna zamawiac piosenki, a nie polegac na tym co zna zespol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić Tobie super zespół AfroBand. Poczytaj o nich i podejmiesz wtedy decyzję. Z mojej wiedzy o ty zespole bo grali u mojego brata także z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że są rewelacyjni przepiękny wokal i bogaty repertuar. Goście bawili się rewelacyjnie. Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry i sprawdzony DJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z własnego doświadczenia Wiem że zespół jest lepszy .AfroBand Świetny zespół który potrafi dać z siebie 200% Wybór tego zespołu to strzał w dziesiątkę!!!! Rewelacyjnie śpiewają i genialnie zabawiają gości weselnych. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dj jest ok i zespół również. My osobiście wolimy zespół u Nas grał zespół AfroBand. Świetny zespól i bardzo fajni ludzie. Pełen profesjonalizm i świetny wokal wokalistki. Potrafią rozruszać i zabawić gości. Bardzo fajny kontakt z gośćmi. Każdy gość opuszczający salę był zachwycony zespołem i świetną muzyką. Dziękujemy za niezapomnianą zabawę. Na pewno będziemy polecać!!Gorąco polecamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że zespół. Super zespołem jest Afroband. Byłam już na dwóch weselach co grali i się bardzo dobrze bawiłam. Moja kuzynka też ich sobie zamówiła na wesel. Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesdłóg mnie to Zespół Afroband Warto powierzyć imprezę swojego życie właśnie w ich ręce! SĄ NAJLEPSI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Afroband babski zespol, spiewaja bez zycia. A DJ katastrofa Oba do kitu Podajcie inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TYLKO I WYŁĄCZNIE ZESPÓŁ. Zespół AfroBand Pełen profesjonalizm, dużo humoru, dobry repertuar! Jak najbardziej polecamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej, że zespół Mieliśmy swoje wesele, i mieliśmy przyjemność bawić się przy zespole Afroband . Afroband to najlepszy zespół na Twoje wesele w Mysłowicach i okolicy - prawdziwi muzycy - super muzyka - sprawdzony repertuar - super zabawa. W repertuarze zespołu znajdziecie Państwo największe hity polskiej muzyki tanecznej, prezentowane w nowych oryginalnych aranżacjach, które zadowolą każdego melomana. Jednym słowem zespół Afroband jest z***bi...y polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania93
Moim zdaniem tylko zespół. Nic tak nie rozkręci wesela jak muzyka żywo na wysokim poziomie. Na moim tak dobrze wykazał się AfroBand. Zobaczcie co oni potrafią: https://youtu.be/g4mDhfLj844

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×