Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój chłopak mnie nie zadowala

Polecane posty

Gość gość

Jesteśmy 2 msc, spaliśmy raptem 2 razy ponieważ nie zadowala mnie. Boje się mu przyznać że ani razu nie miałam z nim orgazmu. Co zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co my jasnowidzami jesteśmy? A wcześniej miałas z innymi? A po ilu minutach? A on osiąga orgazm? A ile minut trwa stosunek, minutę, dwie, 20? Nic, kup wibrator, niektóre kobiety nie miewają orgazmu, inne dopiero z wiekiem. Idźcie do seksuologa etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z tym chlopakiem juz prawie rok i jeszcze ani raz mnie porzadnie wyruuuchal, ale od dwuch miesiecy pracuje w Uk bylam ostatnio na imprezie z kolezanka i poznalam super przystojniaka, kolezance tez sie spodobal: Zaprosilam go na kawe, ale na tym sie nie skonczylo, gdy sie do jego spodni dobralam to az nie moglam uwierzyc za co zlapalam, bo takiej paly jeszcze w rece nie trzymalam, ale tez i nie mam duzego doswiadczenia.A gdy juz wszedl we mnie to myslalam ze mi szparka popeka , ale to sie nie stalo a ja jeszcze nigdy tak nie bylam bzykana az sie zjalam ale tego kuuutasaa z siebie nie wypuszczalam tylko na wszystko mu pozwolalam tylko do d**yyy wsadzac mu nie pozwalalam a do buzi tez bralam ile moglam.A jak to sie dalej potoczylo to nastepnym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×