Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wspaniały kandydat na męża

Polecane posty

Gość gość

Taki jeden z internetu twierdzi, że ma najlepszy brzuch, a mimo to prawdopodobnie nie posiada życiowej partnerki, co jest niesprawiedliwe, gdyż tkwi w Nim wielki potencjał. Taki człowiek jak on potrafiłby osiągnąć przy zbliżeniu przyjemność porównywalną łącznie do 10 przeciętniaków z ulicy; a i żadna kobieta by nań nie narzekała, gdyż potrafiłby ją o wiele lepiej spożytkować; nie skończyłby po 2 minutach. Przy nim żaden skrawek ciała by nie zostałby zmarnowany. To również jest niesprawiedliwe, że wspaniałe dziewczyny wychodzą za takich niedorajdów życiowych, wymoczków alkoholowych, co nie mają mięśni i nie dbają o siebie... Czymże sobie oni na nie zasłużyli? Kobiety marnują na nich swój potencjał, o czym się później przekonują np w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt. Trenuję juz 20 lat sztukę walki a do tego siłownia i rower. Nie palę nie piję. Mam jednak życiową partnerkę. Więc nie będę za bardzo oceniał innych . Ale muszę przyznać że jednak dużo kobiet woli alkoholików i skazanych . Może kręci ich męskość w innym wydaniu. Każdy z nas jest inny i każdy ma swój gust. A jak wiemy o gustach się nie rozmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuły i troskliwy. Mój jest zawsze przy mnie nawet podczas każdego badania ginekologicznego cipki i wspierał porody. Nie wstydzę się partnera bo to by była ciemnota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×