Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Tabaza77

Spodnie ogrodniczki

Polecane posty

Gość Tabaza77

Ostatnio widziałam kolegę mojego syna, nastolatka ubranego w dżinsy-ogrodniczki, ale nie takie, jak te w których teraz czasem widać nastoletnie dziewczyny, ale takie "w starym stylu", jakie były dosyć popularne pod koniec lat 80 i na początku 90, a w jakich podówczas chodzili też chłopcy. Zapytałam Go skąd je ma, a On odpowiedział, że z second-handu z ciuchami z Anglii i Szwajcarii. Zaczęłam szperać po necie i okazuje się, że obecnie w wielu krajach do tej pory produkuje się takie spodnie również dla starszych chłopców, czy wręcz mężczyzn. Czy uważacie, że w PL również by się to zpowrotem przyjęło?? Pytałam męża i syna o to i czy np. ubraliby takie portki; oboje wzruszyli ramionami i o ile mąż powiedział, że woli tradycyjne dżinsy, to syn powiedział, Jemu akurat te spodnie od Piotrka bardzo się podobają i nosiłby takie, byle pod bluzą. A Wy co o tym sądzicie?? Dodam, że póki co znalazłam w tym samym cucholandzie takie spodnie, czarne w rozmiarze na Młodego, wiec chyba coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie właśnie w tym stylu marki Dickies, ale jeszcze nie odważyłem się ubrać na wyjście, wyglądam w nich jak taki duży chłopiec ale w sumie są wygodne. Polecam Dickies bo produkują na stary amerykański styl

Jeśli to możliwe to chciałem dowiedzieć się marke spodni tego kolegi syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×