Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Wózek dla dziecka.

Polecane posty

Gość gość
Ja polecam emmaljunga nxt90 ma bardzo fajny wygląd i nie jest kopią innego wózka wyróżnia ją własnie odmienny design. Do tego jest bardzo funkcjonalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne polskie wózki mają w Recaro! Bardzo fajnie się je prowadzi, są niewielekie i wygodne. sa naprawde ladne i solidne. Osobiście kupiliśmy tam wózek i sprawdza się znakomicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukacie czegoś co sprawdzi się na wiele lat bo może planujecie więcej niż jedno dzieciątko to spójrzcie na wózki emmaljunga bo faktycznie bez problemu posłużą dwójce dzieci spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKingulla
My zdecydowaliśmy się na wózek Anex Discovery, jest lekki, poręczny, wygodnie się prowadzi, a przy okazji miał dobrą cenę i fajnie też się prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda anex fajnie się prezentuje ale porównując go z emmaljungą nxt90 jest trochę za potężny. NXT90 lepiej dopasowuje się do mniejszych dzieci. Moja córa jeździła już od 6 miesiąca a jest drobniutka znajoma ma 6 mieisęcznego synka który jest dwa razy taki jak ona w jego wieku i niestety w anexie się topi i zjeżdża a w NXT90 nie ma takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieliśmy fotelik tej firmy o której pisze gość 20:24 ale wózka jakoś nie kojarzę, za to x lander od razu mi się rzucił w oczy bo jest kolorystycznie dla mnie idealny i ma dużą budę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emmaljunga też ma fajne różne modele, które możemy dopasować sobie do miejsca w którym mieszkamy. Do tego kolorystyka jak dla mnie też jest spoko, spory wybór. Co fajne to również można dobrać sobie stelaż taki jaki chcemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak jak mówi gość powyżej. Emmaljunga to jest wózek piorun! niezniszczalny, idzie jak burza! Ja testowałam nasz model nxt90 i w lesie i na piasku i w miejskiej dżungli i wszędzie sprawdza się genialnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obczaj camarelo, tanio a dobrze i co jakis czas mozna ustrzelic mega okazje. ja mam i jezdzi sie nim bajecznie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko czy za niską ceną stoi dobra jakość? Wózki emmajunga może tanie nie są ale jednak jakość ich jest na prawdę zaskakująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja teraz szukam wózka na wyjazd, zależy mi żeby był super lekki ale też wygodny dla dziecka, widziałam na instagramie x landera model x-fly , rewelacyjnie się go składa, ogólnie wygląda super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem lepszy jest nieco ten https://wozimysie.pl/x-lander-run przynajmniej ja mam ten model x landera - wiele matek twierdzi, że wózek powinien być kupowany pod dziecko, ale to nieprawda. Wózek ma być przede wszystkim funkcjonalny dla nas MAM, więc warto szukać takich, które nam odpowiadają. Generalnie ja postawiłam na x landera x run, bowiem dużo biegałam przed ciążą i nie chciałam po ciąży siedzieć w domu jak jakiś kanapowiec z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie! Jak biegasz to ten najlepszy a mają tyle modeli że naprawdę każda z nas może dobrać wózek dla siebie, teraz siostra będzie na dniach dosłownie rodziła i kupiła x-pulse, też świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka23
Z własnego doświadczenie mogę polecić anexa. Wózek wygodny, bezpieczny i solidny a przy tym lekki, zwrotny i poręczny. Bardzo dobrze się prowadzi i fajnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Mamy, Wasze rady są bezcenne, co kilka głów to nie jedna... bardzo dziękuję... Zapraszam, jeżeli macie w swoich szafach i szafkach wspaniałe rzeczy które świetnie sprawdziły się Waszym przypadku lub w przypadku waszych dzieci , a są w doskonałym stanie (jak to przy maluchach zwykle bywa - moc ciuszków z których dzieci wyrastają zanim zdąży wyschnąć pranie usmiech.gif lub przetestowane akcesoria) oddajcie lub odsprzedajcie innym mamom... polecam portal www.mofree.pl darmowe ogłoszenia - mają doskonałej jakości zdjęcia, od razu widać czy wystawiona rzecz jest w dobrym stanie czy ktoś oferuje nam zamiast "paczki ciuszków," paczkę - ścierek do podłogi bo ubranka są tak zniszczone i poplamione, że raczej do niczego innego się nie nadają... portal jest nowy więc ogłoszenie nie ląduje na 124 stronie gdzie już nikt nie zagląda, tylko jest widoczne... ja pozbyłam się w ten sposób zbędnych już rzeczy i mam pieniążki na to co aktualnie jest mi potrzebne... mała rośnie, a ja na szczęście zaczynam chudnąć :-) naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luciano albo Pajero, ewentualnie Vicco, takie ja typowalam, spodobaly mi sie i firma miala dobre opinie wsrod znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie o marce ABCDesign? Bo myślę właśnie o salsa 4, ale potrzebuję opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salsę mogę polecić z całego serca. Kupowałam troche w ciemno jak jeszcze nie był tak znany i polegałam tylko na sobie i na tym, czego powinno się szukać w wózku. On ma wszystko. Jest lekki, składa się do małych rozmairów, ale ma sporo miejsca dla dziecka. Ma też wszystkie bajery, które tylko ułatwiają życie :) Nie szukaj tylko opinii, bo każda mama potrzebuje czegoś innego, zaufaj sobie. Jak Ci siępodoba to bierz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, a co myślicie o takim wózku jak Muuvo Quick? Podoba mi się i cena, i waga i wielkość po złożeniu. Nie potrafię znaleźć żadnych opinii na jego temat. Ktoś z Was używa? 
Wózek widziałam np. na tej stronie:
https://www.bociek.eu/8047-muuvo-quick-wozek-spacerowy-2w1.html
Z góry dzięki z odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilka

Powiem Ci że nieźle wygląda, może tylko ten kolor bym zmieniła, mi się bardziej podobał xlander x-move w szarym kolorze i taki właśnie sobie kupiłam a można to zrobić teraz online, nie trzeba łazić po sklepach i szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niko

Ja tam wolę modele z cybexa, mieliśmy już gondolę z tej marki a teraz kupiliśmy spacerówkę w sklepie Tosia i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitka

Ja tam jestem wierna marce Cybex, nie jest tania, ale na sklep-tosia.eu mają często fajne promocje więc wyczekałam i mam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra

Ja postawiłam na cybex. Pani w sklepie Tosia doradziła go nam gdyż był w naszej powiedzmy "cenie maksymalnej", a jakościowo sprawdza się genialnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Sandra napisał:

Ja postawiłam na cybex. Pani w sklepie Tosia doradziła go nam gdyż był w naszej powiedzmy "cenie maksymalnej", a jakościowo sprawdza się genialnie.

Wszędzie tylko nie w sklepie Tosia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna

Mój wymarzony zakupiłam w sklepie Tosia, model baby design dotty jest cudny i bardzo elegancki, a dodatkowo super lekki. W zestwie 3 w 1 sprawdza się w każdej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilax

Ja z zakupem wózka poczekałam aż anex wypuści swoje nowości, polowałam na e/type i się udało;) Fura bardzo wygodna i solidna, dobrze się prowadzi. Z tego co czytałam to trochę pozmieniali w stosunku do starszej wersji ale różnicę się czuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izullina

Witam. Ja zastanawiam się nad e/type własnie z Anexa i w sumie decyzja juz podjęta tylko podpowiedzcie jaki kolor? Jasny czy ciemy jednak lepiej? Może ktoś już ma ogólnie ten model i chce napisac czy warto? I gdzie kupiony i za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornela

ja kupiłam na sklep-tosia.eu wózek espiro i jak dla mnie jest idealny - fajnie się prowadzi, a młoda ma bardzo wygodnie i jest dobrze przypięta, a jednocześnie ma sporo luzu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia Matczak

Tego towaru to akurat chyba nigdy nie zabraknie ja dość długo poświęciłam na wyszukanie bezpiecznego wózka drweca.ostroda.pl trafiłam mają  bardzo duży wybór i cenowo też nie jest najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio kupiłam własnie nosidełko od kinder hop, bo jest to super przydatny produkt, zwłaszcza na spacery dla dziecka.  Wg mnie super przydatny gadżet i ciekawy produkt, dobrze ii solidnie wykonany, nie trzeba za każdym razem wózka wyciągać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×