Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Wózek dla dziecka.

Polecane posty

Nie dziwię się bo to podobnie jak x-lander bardzo fajny wózek, ja kupiłam go online tzn mogłam zamówić go do domu na próbę, to fajna opcja zwłaszcza teraz jak nie możesz chodzić po sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam x-landera i bardzo sobię chwalę. model x-cite, siedzisko kubełkowe , bardzo wygodne na córki. Wygląda bardzo ładnie, prosty wózek ale ma to coś 😉 Nie oddałabym go nikomu 😅 Bardzo fajnie się go prowadzi , naprawdę dobrze się nim manewruje . Nie żałuję zakupu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My już 3 miesiąc jeżdzimi spacerówka x-fly od x-landera. NIewiarygodne jaki on jest lekki! Kilka razy dziennie wkładam go i wyjmuję z bagażnika. Nie moglabym mieć nic cięższego. Uwielbiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to zdecydowanie wolałabym silver crossa swift, taka spacerówka jest fajna, leciutka i nadaje się do samolotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nam akurat świetnie sprawdził wózek anex m-type. Lubimy wypady za miasto więc to dla nas super rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Anex się świetnie sprawdza. Bardzo polubiłam tę firmę. Wózek przede wszystkim jest lekki łatwo się go prowadzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co byliśmy przed tym wyborem i cieszy mnie że posłuchaliśmy sprzedawcy, przetestowaliśmy wózki w sklepie i wybraliśmy Jimmy od easywalker. Wózek sprawdził się na każdej powierzchni. Ma duże gumowe koła, z możliwością zablokowania przednich jednym kliknięciem, co ułatwia prowadzenie go po trawniku. Gondola duża, materacyk ze świetną wentylacją, a całe wyłożenie materaca i gondoli można ściągnąć i bez problemu prać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×