Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wy kobiety mozecie miec orgazm z nieznajomym obcym facetem

Polecane posty

Gość Jolka 567
W takim razie mam męska duszę; -) Dla mnie aby zaiskrzylo facet musi dobrze wyglądać, ładnie pachnieć, być inteligentny no i nie ukrywajmy mieć kasę. Pieniądze sa świetnym afrodyzjakiem. Najpierw kolacja w restauracji, jakieś kwiaty a później zdarza się Tak, że zaiskrzy na maxa i lądujemy w łóżku . Zazwyczaj ta znajomość nie kończy się po pierwszym spotkaniu i trwa zdecydowanie dłużej:-) Aha, zajęci mnie nie kręcą, zdecydowanie wolę wolnych w typie macho:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda Jolka jestem facetem i mam kase i wiem ze trafiają sie takie kobiety ale potrzebne jest jakies miłe zaskoczenie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest natura kobiety ze seks sam w sobie n ie smakuje musi być otoczka . Macho . Miłość albo kasa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wracamy do pytania i odpowiedz jest taka ze seks kobiecy nie istnieje osobno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odbiera i od tematu . Temat był czy kobiety mogą miec orgazm z facetem pierwszym lepszym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta po 40 tce potrzebuje wełnę szydełko ,okulary na nos i bujany fotel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta potrafi osiągnąć orgazm z macho chamami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu kobieta której brakuje orgazmów, chętnie poznam Taką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
Oczywiście, ze są takie kobiety. Przecież ile jest takich, ze spotykają sie z facetem na jedna noc. Z punktu widzenia faceta podobają mi sie takie napalone milfy, tylko ja mam tak, ze jedna noc mi nie wystarcza. Taka kobiete lubię tak przedymac, zeby miała kilka orgazmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kilka nocy to musisz miec wieksza kasę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Kobiecy seks dzieli sie na 3 grupy : 1) facet sie podoba . 2) facet płaci . 3) ciurlanie łechtaczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem jeszcze mężatką, mam orgazmy przy masturbacji. Mam czasem stosunki z kolegą z którym wyjeżdżałam na wycieczki w góry. Nawet na jednodniowym wypadzie w plenerze mamy stosunki, bo mnie zwyczajnie brakuje seksu. Zawsze mam orgazm. Nie jest on moim stałym partnerem, zwyczajny kolega z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i jeszcze jedna kategoria: dała choć nie chciała (sytuacja zmusiła, nie było wyjścia), wiem jest to blisko za kasę, czy płacenia w naturze. Jenak splot zdarzeń czasami nie pozostawia wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
"Na kilka nocy to musisz miec wieksza kasę ." x Tu bym też podzielił kobiety na kilka podgrup: 1. Takie, które nie są dobrze je/ba/ne przez mężów. 2. Znudzone mężatki lub kobiety w związkach poszukujące obcego i fajnego właściciela chu/ja. 3. Wyposzczone i chętne. 4. Nimfomanki. 5. Właśnie te chętne na kasę. 6. Chętne na kasę, które są w podgrupie od 1 do 4 :) Jak trafisz dobrze, to kasa się nie liczy, tylko ostre pie/rdo/lenie lub potem nawet łagodne w zależności od chęci urozmaicenia seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
Dodałbym jeszcze jedną podgrupę: 7. Kobiety, które chcą zrealizować swoje fantazje erotyczne (typu trójkąty, seks grupowy, jednorazowy seks z obcym facetem itp.), a ich mężowie czy partnerzy nie zgadzają się na ich realizację w związku. Podgrupy od 1 do 4 oraz 7 to jest coś pięknego. :) Dla mnie najlepiej jako milfy w wieku od 30 do 40 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja, nawet gdzieś na temacie obok dziewczyna umawiała się na wieczór kawalerski, żeby przełamać bariery. W sumie jeśli to zrealizuje, to będą wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest typowe pisanie z punktu widzenia faceta . MILFY jesli jest cos takiego zaliczana jest do grupy 1 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta nigdy nie zdradza ukochanego . Chyba ze spotka drugiego ukochanego .. Nigdy nie zdradzi dla samego seksu . Dlatego ze ja piczka swędzi . Jak ja swędzi to kazda wyczepie sobie bobra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
"To jest typowe pisanie z punktu widzenia faceta . MILFY jesli jest cos takiego zaliczana jest do grupy 1 ." x To nieprawda. Rozwiń ten skrót i zobacz co oznacza. Wystarczy, że kobieta jest "mamuśką", przecież singielki też mogą być mamuśkami. Mi kobieta typu milf kojarzy mi się ze sporym doświadczeniem seksualnym, tym że lubi się dymać, tym ze była ru/cha/na i zalewana spermą przez innych facetów, co mnie bardzo kręci. Kręci mnie też to jak taka kobieta opowiada ze szczegółami o swoich doświadczeniach seksualnych z poprzednimi partnerami - najlepiej gdzie się się bzykała, w jakich pozycjach, jak doszło do pierwszego seksu, gdzie facet jej się spuszczał, itp. Podoba mi się też to, że rodziła i była oglądana przez ginekologów i podczas porodu przez różne osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
Podoba mi się też, że taka milfetka miała potencjalnie laktację. Chciałbym ssać takie mleczko, miałem okazję, ale chciałbym więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy te MILFY sa z Wenus . Bo na naszej planecie taka nie spotkałem . Nawet w ogłoszeniach nie ma . Jesli twierdzisz ze sa takie Milfy to dlaczego je nie dymasz a jesli ci sie nie chceto daj numer telefonu Milfetki ,może być w każdym wieku . Bo tak naprawde to nie rob ludziom nadziei . Połowa facetów w Polsce umrze nie ****ajac nigdy . Takie sa statystyki . A zonaci faceci ****aja swoje zony raz albo dwa w miesiącu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
Nie dymam, bo jestem w związku, a nawet gdybym nie był, nie mam aż takiej gadki i bajeru, choć podobno wyglądam nie najgorzej ;) Niestety kobiety lecą też na bajer... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wreszcie odpowiedziałeś na temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość tak ma, tylko widać, jesteś zbyt brzydki i nie atrakcyjny. 95% kobiet poszło by gościem co wygląda jak cloney bez większego gadania, i dało by mu d**y po godzinie znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moge uprawiac seks tylko z facetem ktory mi sie podoba i go znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce byle kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zdradzilabym faceta.ktorego kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
16:05, wiadomo ze nie wyglądam jak Clooney, ale na totalny brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej tez nie narzekam. Zwiększyłby jednak szanse tym bajerem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
Pamiętaj, ze Clooney jest dodatkowo milionerem, co mocno zwiększa jego atrakcyjność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydki facet musi miec duzo kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×