Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Olinkahybrydka

Paznokcie hybrydowe

Polecane posty

Gość Olinkahybrydka

Cześc, pisze do Was z prośba o pomoc. Jak najlepiej zacząć robic hybrydy? Chodzi mi o to czy kupowac np zestaw od semilaca? czy każdy prosukt osobno? Czy może na allegro? C osię najbardziej opłaca? Na co zwrócić uwagę? Pozdrawiam amatorka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie bardziej się opłaca w zestawie, zawsze lepiej też używać produktów jednego producenta. Osobiście polecam Neonail, znajdziesz u nich właśnie zestawy ze wszystkim co potrzebne na początek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra to ,cos musze wybrac,chociaz nadal nie wiem co :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaankaankaaa
Chcę byc profesjonalistką, dlatego czekam aż rozpocznie się Akademia OPI by pod okiem specjalistów nauczyć się, w jaki sposób dbać o paznokcie, jak je zdobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaanakaaa
Chcę byc profesjonalistką, dlatego czekam aż rozpocznie się Akademia OPI by pod okiem specjalistów nauczyć się, w jaki sposób dbać o paznokcie, jak je zdobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpinki się pod pytanie, bo też chcę zacząć, ale kompletnie nie wiem, które lakiery są dobre, jaką lampę wybrać? No i w ogóle co powinien zawierać taki zestaw startowy. BTW czy te lakiery pp zakupie tez gestnieja? Jak długo są zdatne do użytku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikka33
Ja wolę jednak raz w miesiącu skoczyć do profesjonalisty. Od dłuższego czasu chodzę do Nastii z salonu Gnatyshyn na Ursynowie. Lubię mieć kolorowe paznokcie, a nie byłabym w stanie kupić sobie tylu różnych lakierów i wykonać tak fajnych wzorków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę chodzić do osoby zajmującej się tym profesjonalnie - sama nie potrafiłabym zrobić sobie takich paznokci. Tym bardziej, że nie mam takiego wyboru kolorów. Od dłuższego czasu chodzę do Marysi z salonu Gnatyshyn na Ursynowie - jest niesamowita w tym, co robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina_88
Warto zamówić sobie np. zestaw startowy na początek, który ma wszystkie potrzebne akcesoria i kilka kolorów. Ja z polecenia zamówiłam dla siebie zestaw NaiLac i tak już przy nich zostałam, bo się okazało, że w 100% spełnia moje oczekiwania. Lakiery są trwałe, dobrze kryją, łatwo się je nakłada i mają piękne kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam każdy produkt osobno, mam lakiery różnych firm, inną lampę, cleaner i waciki. Lubię testować różne nowości ri różne firmy. Teraz używam sobie lakierów Limella i bardzo dobrze mi się spisują. Nie sa drogie, a jakość jest rewelacyjna. Trzymają się tak długo, aż ich nie zdejmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkamila
Ja od jakichś dwóch lat używam wyłącznie lakierów hybrydowych, eveline ma dobre lakiery, podobają mi się ich kolory, są dostępne w drogeriach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszcha_855
Nawet nie wiedziałam że ta firma ma lakiery hybrydowe w ofercie, ja od ok dwóch lat jestem wierna Makear i zdecydowanie najlepiej mi się nimi pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szukając idealnego zestawu poczytałam trochę na forach, co polecają różne dziewczyny profesjonalnie zajmujące się robieniem hybrydek i ostatecznie zdecydowałam się na nailaca, wygląda spoko, teraz czekam na przesyłkę. Najtrudniej chyba wybrać kolory, bo mają ich ogromnie dużo i ciężko się zdecydować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prawie 1,5 roku robię sobie paznokcie hybrydowe i szczerze, ze wzgledu na wygodę, nie wyobrażam sobie powrotu do zwykłych lakierów. Przez ten czas nie zauważyłam , by moja płytka zniszczyła się, wręcz przeciwnie jest mocniejsza. Myślę, że spora w tym zasługa używanych produktów z Makear, mają świetnej jakości lakiery o idealnej wręcz konsystencji i kryciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beautypediapatt
Hej na temat pazurków pisałam sporo na blogu. Najlepiej najpierw pójść do kosmetyczki i się przekonać czy hybrydy to Twoja bajka. Jeśli ten etap masz za sobą to możesz sobie kupić zestaw startwoy ale pewnych firm, a nie jakieś aliexpresowe lakiery, które nie wiadomo co mają w środku. Osobiście uważam, że lepiej kupić np. lampę osobno bo te mostki w zestawach są słabe i przez nie moje hybrydy nie do końca mi wychodziły, ale tu też dużo zależy od kwoty jaką chcesz przeznaczyć. Polecam Ci mój wpis http://beautypediapatt.pl/2016/04/12/pierwsza-hybryda-bedy-ze-wykonanie-oraz/archiwa/83 w którym jest naprawdę sporo cennych rad dziewczyn w komentarzach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej na temat pazurków pisałam sporo na blogu. Najlepiej najpierw pójść do kosmetyczki i się przekonać czy hybrydy to Twoja bajka. Jeśli ten etap masz za sobą to możesz sobie kupić zestaw startwoy ale pewnych firm, a nie jakieś aliexpresowe lakiery, które nie wiadomo co mają w środku. Osobiście uważam, że lepiej kupić np. lampę osobno bo te mostki w zestawach są słabe i przez nie moje hybrydy nie do końca mi wychodziły, ale tu też dużo zależy od kwoty jaką chcesz przeznaczyć. Możesz wejść do mnie na bloga piszę tam sporo o hybrydach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię paznokietki hybrydowe, chodze do kosmetyczki, bo sama nie potrafie i nie mam czasu na naukę, moja używa Makear produktów, dla mnie spoko, trzymają się wzorowo, nic mi nie odpryskuje, paznokcie zmieniam mniej więcej co 3 tygodnie, można by rzadziej, ale odrost mam wtedy juz duzy. ja polecam, mam pracę przy komputerze, zwykly lakier nie wytrzymuje nawet jednego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mallagosska88
Ja tam trenuję i robię sobie sama w domu, a lakiery warto kupowac dobrej jakości i dlatego ja wybieram tylko te z Makear

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzzkaka8787
Zdecydowanie Makear to sprawdzona, dobra firma. Ja kupuje ich lakiery od dawna i bardzo sobie chwalę, a teraz na wiosnę mają duzy wybór fajnych kolorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygodę z hybrydami warto rozpocząć od zestawu startowego, bo wtedy masz pewność, że posiadasz wszystkie niezbędne produkty. Potem, jak już nabierzesz wprawy to zaczyna się prawdziwa zabawa. Ja ostatnio nie potrafię oderwać się od pyłków. Moim ulubionym jest, ten który daje efekt syrenki: https://nailscompany.eu/pl/722-mermaid-pylek-syrenki Dla mnie hybrydy to coś wspaniałego, bo można na prawdę tworzyć małe dzieła sztuki przy ich pomocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata19871
Ja kupiłam zestaw do robienia hybryd na allegro, lakiery kupuję w Rossmanie albo Carrefourze, jest tam stoisko eveline, mają ładne kolory, teraz widziałam, że firma wprowadziła jakieś nowości. Jeżeli chodzi o jakość, to nie zauważyłam, żeby gorzej kryły od tych z wyższej półki cenowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lampę zamówiłam przez neta, wszystkie akcesoria stacjonarnie w sklepie a lakiery zamawiałam na stronie makear

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Wiadomo , ze teraz robienie paznokci jest bardzo na czasie ale tez trzeba to umiec dobrze zrobić. Ja pracuję jako stylistak  w zawodzie 5 lat i wiem , że nie jest to łatwe. Dużo tez daja mi szkolenia , bo można tam posiąść dużą wiedzę. Ja bardzo często korzystam  ze szkoleń w Lukomades https://lukomades.pl/ i poleca ich, dużo można się tam nauczyć i fajnie prowadzą zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem niektórzy po prostu mają do tego talent a inni nie. 🙂 Ja sama sobie robię pazurki hybrydowe już od kilku miesięcy i coraz lepiej mi idzie. W sklepie https://nails.pl/ kupuję też fajne lakiery. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×