Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie poznać lekko starszego chłopaka?

Polecane posty

Gość gość

Mam 17 lat i jestem dużo dojrzalsza od moich rówieśników, moi koledzy mają jeszcze kompletne siano w głowie, a poza tym większość chłopaków w moim wieku wygląda na młodszych ode mnie. Dlatego chciałabym poznać chłopaka max 25 lat. Problem w tym, że nie wiem gdzie. Nie chodzi tutaj o pieniądze czy dzielenie łózka, ale o normalną, zdrową relację. Wiem, że nie jestem jeszcze pełnoletnia i z szukaniem starszego chłopaka oczywiście zaczekałabym do 18, ale już bym chciała się dowiedzieć gdzie w ogóle takich szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leków zapomniałaś wziąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Internet, albo nie znajdziesz. 25 latkowie chodzą już do pracy, kończą studia, robią karierę i nie mają zbytnio styczności z dziewczynami w twoim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden 25 latek na poziomie nie zainteresuje sie dziewczyną w twoim wieku, możesz sobie wmawiać że jesteś dojrzalsza niż rówieśnicy ale dalej będziesz dla niego dzieckiem. Jedyny jaki sie tobą zainteresuje to ru/chacz albo desperat którego nikt nie chce, no ewentualnie jakiś niedorozwój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darujcie sobie różne głupie komentarze, bo będę odpowiadać równie chamsko. Mówiłam max 25 lat, chociaż bardziej celuje w 20/21 i TAK wiem, że przy chłopaku w takim wielu jestem dzieckiem, ale żadne z Was nie wie na jakim poziomie emocjonalnym jestem i czym się interesuje, taki chłopak bądź co bądź miałby do mnie indywidualne podejście i pewnie szybko zmieniłby zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B22
Ciekaw jestem czy naprawdę jest z tą dojrzałościa tak jak piszesz. Co do starszych chłopaków to raczej Ci się uda jakiegoś poznać ale pytanie brzmi jakiego. Uwierz mi, że większość bedzie Cię chciała wykorzystać. Ja mam 22 lata i jest tak jak piszesz, raczej nie wzialbym twojej osoby pod uwagę jako dziewczynę do związku właśnie ze względu na wiek. Jakoś nie widzę tego. Owszem nie znam Cię i nawet gdybym Cię poznał to myślę, że chyba ciężko byłoby mi to zaakceptować. Jak to mówią nigdy nie mów nigdy ;) Życzę szczęścia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×