Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wrozba

Polecane posty

Gość gość
Czy mógłby mi ktoś powrozyc? Monika 21 08 87 sfera uczuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko ja widzę zmianę pracy oraz jeżeli chodzi o miłość czy uczucie-poznasz tam kogoś szczególnego. Tyle na razie mogę powiedzieć. Widzę też związek,który nie jest zakończony tak do końca ale niedługo się rozpadnie lub jest na tej drodze... Jakies pytania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Dzięki za Wróżbe :-) Monika 21 08 87 Ale jaki związek miałby się rozpasc? Jestem Mężatka :-) Obecnie w ciąży.. Proszę o odp,gdyby Pani.Mogła. Zależy Mi. Kiedyś miałam cichego adoratora,może do Tego Pani nawiązywał? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe,że związek,w którym jesteś teraz rozpadnie się ale nie od razu to może potrwać nawet i kilka lat. co do tego adoratora to widzę,że on zbyt mocno sie angażował i liczył na zbyt wiele przez co do dziś Cię chyba jeszcze kocha... Widzę,że może odświeżycie znajomośc ale to nie będzie już nigdy to samo,oboje będziecie inni niz kiedyś,może nawet zmieniłaś się dzięki obecnemu partnerowi...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy moge również prosić o wrózbe? Magda 24.06.90. Czy widzisz jakieś zmiany w moim zyciu uczuciowym? Poznam w koncu kogos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Pani za odpowiedz.. Monika 21 08 87 r. Czyżby myślimy tym samym adoratorze moim? Ja.nam.na myśli tego,który ma rodzinę.. 3 lata temu tak dawał Mi znaki. Teraz juz nie. Wie,że mam męża i dziecko.. Czy mogła by Pani coś więcej napisać? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Magdy:Pokazuje mi się,że znajdziesz kogoś na stałe w przeciągu dwóch lat. Widzę,że był już ktoś w Twoim życiu,kogo darzyłaś sympatią jednak ta osoba zawiodła.Nie warto się tym jednak przejmować bo przyszłość i tak należy do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Moniki-możliwe,że mówimy o tym samym człowieku ale Ty najlepiej znasz sama siebie i wiesz jakie łączyły Cię z nim relacje. Moim zdaniem na wszystko potrzeba czasu-jeżeli kochasz męża i czujesz,że to jest to to daj czas także na przetrawienie tamtemu człowiekowi,który dawał znaki,że coś czuje. On potrzebuje czasu by wszystko sam sobie poukładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Euralia ur maj 75 co z moja praca czy zmienie czy poprawi sie sytuacja finansowa z góry Dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amatorka a ja moge liczyc na wrózbe Euralia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Euralio-widzę,że masz na razie problemy finansowe,dlatego szukasz lepiej płatnej pracy. Twoja sytuacja poprawi się około listopada lub góra grudnia,gdzie to odezwie się do Ciebie pracodawca,do którego niedawno składałaś CV. Zostaniesz doceniona na płaszczyźnie zawodowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roma 13.08.68.czy moje życie uczuciowe się unormuje? Będę w związku ? Dziękuję z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Romo: Widzę,że bardzo wiele w swym życiu musiałaś wycierpieć jeśli chodzi o sferę uczuć,jednak widzę,że jest pisany dla Ciebie mężczyzna,który też jest po przejściach i będziecie razem tworzyć szczęśliwy związek. Być może już go znasz ale jeszcze nie miałaś odwagi by z nim szczerze porozmawiać? On zna Cię od około dwóch lat,tak mi się ukazuje. Poznaliście się chyba u znajomych,on też wiele wycierpiał ze strony innych kobiet,które go otaczały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkaktusowy
Janusz31.08.78,czy z moja obecna zona bede mial dziecko,mniej wiecej kiedy,jesli to możliwe odpowiedz prosze jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Janusza: Tak,będziecie spodziewać się dziecka jednak nie w najbliższej przyszłości. Widzę,że dziecko powinno urodzić się za około 5 lat jak już oboje poukładacie sprawy z kredytami,bo widzę jakieś kredyty oraz mieliście także problemy z zajściem w ciążę,które były wynikiem stresów. Januszu-nie martw się,wszystko się ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika 21 08 87 Dzięki serdeczne za odpowiedzi.. Czy mogę jeszcze chwile Pani zająć? We wcześniejszych wypowiedziach,napisała Panu,że On nadal chyba Kocha.. Czy jak się dowie o Moim odmiennym stanie,to zaboli Go to? Jak Pani to widzi.. Z góry przepraszam jeśli Moje pytania są zbyt malostkowe. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko-tak to go może zaboleć ale nie musi... Może on sam nie wie czego tak naprawdę od życia chce i dla niego pisana jest inna kobieta,która go pokocha i zaakceptuje??? Wszystko zależy tylko od niego jak on to przyjmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję bardzo. A czy moglabym dowiedzieć się jeszcze , czy on będzie starszy czy rowiesnik itp ? Pozdrawiam Roma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
angelika 12.08.1995 jak postrzegaja mnie ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosia 10.11.81 co u mnie w milosci, zwiazku?n :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angeliko-ludzie postrzegają Cię jako osobę raczej ciepłą,która ma dużo znajomych jednak boi się prawdziwej miłości,dlatego jeszcze nie znalazłaś myślę odpowiedniego kandydata na ukochanego. Myślę,że wynika to z tego,że musisz być osobą,która ma pełno znajomych ale boi się zaufać komuś w 100 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu-ukazuje mi się,że Twój związek jest silny i stabilny. Może i nie jesteście długo razem ale znacie się już na tyle by móc sobie ufać i podtrzymywać ten związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mogę to i ja poproszę o wróżbę. Monika 23.03.1979 czy jest szansa na to że jeszcze raz zostanę mamą? Co dalej z moim małżeństwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Moniko-widzę,że przeżywasz kryzys małżeński z powodu utraty dziecka.To dla Was bardzo trudny okres czasu. Widzę,że będziesz jeszcze kiedyś mamą,tylko nie w najbliższym czasie. Na razie los postanowił wystawić sobie Ciebie na próbę oraz by sprawdzić czy Wasze małżeństwo przetrwa. Nawet jeśli nie przetrwa bo widzę innego mężczyznę,być może dopiero go poznasz,to jemu dasz dziecko i to z nim będziesz szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróżko jesteś? Poprzednia odpowiedź się zgadza,że może go to zaboleć.. Moja ciaza..Ale trochę ta ostatnia odpowiedz Mi się nie zgadza... Bo ja nieutracilam dziecka,ja obecnie jestem w ciąży.. Być może coś w kartach się poprzestawialo. Monika 21 O8 87.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrycja 02,11,80r czy bede miaładrugie dziecko dziewczynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam Wróżko. Widzę,że to do innej Moniki było.... Nawiązując do Moich odpowiedzi to, co Mówią karty jeszcze... Co On jeszcze myśli o Mnie? Czy zależy Mu? Czy odpuścił? Parę dni temu widziała Pani w kartach odnowienie relacji między Nami.. Monika 21 08 87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×