Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ta znajomość ma jeszcze szansę na przetrwanie?

Polecane posty

Gość gość
luzna nie luzna, kultura wymaga odpisywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.54 ooo kolejny frustrat od tych ,,krolewien" :D. Jaaasne, przecież każda dla niego to królewna która nie wchodzi w d...e facetowi i się nie narzuca. Noi gdy która intuicyjnie wyczuwa ze cos jest nie tak i się dystansuje bo ma swoja godność i nie będzie latać za facetem. Każda z wymienionych powyżej będzie dla niego ,,królewna z drewna" :D. Tacy jak Ty nie potrafią się słowem odezwac do kobiety która im się podoba, wodza tylko oczami w nieskobczonosc dlatego wszystko zwalaja na kobiety, żeby to one robiły pierwszy krok, najchętniej zdobywały ich bo sami nie maja jaj żeby zagadac ;). Brakuje wam testosteronu i różnych innych meskich hormonów bo prawdziwymi mężczyznami nie jesteście tylko chloptasiami :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to trafiliście jak kula w płot, bo jak żyje, nie byłam facetem ha,ha. Uwagi przyjmuje, aczkolwiek nie przejmuję. Autorka może sobie być królewna z drewna,gliny i czego tam chce. Na pewno jednak ma oczekiwania względem faceta jakby miał być jej partnerem do końca życia i to teraz,już. Ja osobiście bym spieprzała od takiej kobiety:). A kulturę ktoś ma lub nie, jak nie ma,to nikogo do niej nie zmusisz. Do szanowania innego człowieka też. Nie pasuje ? To o co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli odpisywanie komus od razu jest oznaka latania za kims, to mam mase adoratorow :D kurde, nie wiedzialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe gdzie to wyczytałaś, że ma oczekiwania jakby miał być partnerem do końca życia, bardzo ciekawe..ja nic takiego nie wywnioskowałam. Jedyne co widzę, to że oczekuje od niego poszanowania. Skoro ty tego nie oczekujesz od faceta to szczerze współczuję podejścia. Jak na początku cię będzie olewał a tobie to nie przeszkadza to nie zdziw się później jak będzie cię traktował jak powietrze, piąte koło u wozu lub kogoś na przyczepkę z kim się nie trzeba liczyć. Powodzenia w życiu z takim podejściem. Same się nie szanują a potem płaczą, że inni ich nie szanują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.17 dokładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczytaj się w post. Nie odpisuje , po tylu ,a tylu minutach. Czyli co- powinien prawda. Powinien tak ,jak chce autorka. Słowem, to są oczekiwania. Oczekiwania,że będzie się konkretnie zachowywał, okazywał zainteresowanie itp. A jeśli tego nie robi ,bo nie jest zainteresowany to co? Musi? Ma rację,że oczekuje szacunku,jeśli jednak go nie dostaje, to może szukać tego u kogoś innego lub zawiesić na facecie, " bo on mi nie odpisuje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla każdego co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.29- to podszyw :D, ale się uśmiałam. Widzę, że zdania są podzielone. Żałuję, że nie napisałam jeszcze w tym ostatnim smsie do niego, że dlaczego zrywam tę znajomość,ale na głupiego nie wyglądał...może się domyślił. Żałuje też, że nie zapytałam kiedyś, tak pół żartem, pół serio: czy jest, aż tak zapracowany, czy może ma problemy z telefonem:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No popatrz, napisała sms i miała oczekiwania, że odpisze. Toż to niebywałe!!! Ja tam jak piszę smsy to nie oczekuję, że mi ktoś odpisze, tak sobie piszę żeby sobie popisać... :D A tak na poważnie, ja też oczekuję, że ktoś mi odpisze - nieważne kto, mama, babcia, siostra, chłopak, kolega, koleżanka , no i zaskoczę wszystkich teraz!!! - zwykle oczekuję, że zrobi to w miarę szybko, nawet sprawdzam komórkę czy coś nie przyszło! Ty radzisz, żeby ona do niego pisała i się odzywała pierwsza, czy też tłumaczyła, że źle zrobiła. Widzisz, niektórzy jeszcze wyznają inne zasady, że to jednak facet powinien się bardziej postarać o kobietę i pokazać, że mu trochę zależy a facet o którym mowa nie potrafił nawet wygospodarować czasu przez 2 tyg. na spotkanie z autorką. Reasumując wątek - powinna sobie dać z nim spokój bo nie jest wart zainteresowania. A polemika wzięła się stąd, że twierdziłaś, że brawo dla niego, pokazał, że ma honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Paryża
Następnym razem pomysl zanim coś napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz, niektórzy jeszcze wyznają inne zasady, że to jednak facet powinien się bardziej postarać o kobietę i pokazać, że mu trochę zależy a facet o którym mowa nie potrafił nawet wygospodarować czasu przez 2 tyg. na spotkanie z autorką. x Facet nic nie powinien. Tak uważają tylko królewny z drewna. Wiadomo że na kafe jest ich parę i strasznie się złości, jak się im przypomina, jakie są drewniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.18 haha noi frustrat który zapewne nie potrafi podrywać się odezwał :D. Jasne, przeciez Ty nic nie musisz! To kobieta powinna latać za Toba i się Tobie narzucać żebyś poczuł się dowartosciowany i nie musiał kiwnac palcem żeby ja zdobyć, po co się wysilac, przecież brak Ci odwagi piipko ,,męska" :D. Wiadomo ze jest tu kilku takich których nie powinno nazywać się mężczyznami bo nie zasługują na te miano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty na miano kobiety z pewnością też nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, przeciez Ty nic nie musisz! To kobieta powinna latać za Toba i się Tobie narzucać żebyś poczuł się dowartosciowany i nie musiał kiwnac palcem żeby ja zdobyć, po co się wysilac, przecież brak Ci odwagi piipko ,,męska" smiech.gif . Wiadomo ze jest tu kilku takich których nie powinno nazywać się mężczyznami bo nie zasługują na te miano. x Dziecko, bo ci żyłka pęknie. Zrozum, facet nic nie powinien, jak głupawo napisałaś, ty też zresztą nic nie powinnaś w relacjach męsko-damskich. Każdy co najwyżej może, to kwestia wyboru. Wiem, że w gimnazjum jeszcze sobie tego nie uświadamiasz, ale przyjdzie i na ciebie pora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowoczesność. .... romansy przez smsy i fejssbuka. Czemu i nie odpisał? Czemu nie dodał zdjęcia? Czemu nie zmienił statsu związku? Nie masz fejsa nieistnienjesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też pisywalem z taką jedną. Mówiła mi np dobranoc o 22 ja mówiłem dobranoc , a potem pisała coś jeszcze. Ja już nie zaglądałem do telefonu a ona obrażona, że nie odpisuję jej (a przeciez już było dobranoc). Rano wielkie żale, że nie odpisuję jej, że jestem taki i owaki i życzy mi miłego dnia. Ja wkurzony nie odpisuję przez kilka godzin, to znów słucham, że jestem pozbawiony jakiejkolwiek kultury. Zakompleksiona księżniczka która trzeba non stop adorowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:48- ja nigdy nie robiłam mu żali z tego powodu, ze muszę caly dzień czekać na odpowiedz. Dusiłam to w sobie. Nie porównuj mnie do dziewczyny, z którą pisales. Bo to calkiem inna sytuacja.Mnie jak ktoś napisze dobranoc, to rozumiem że idzie spać i nie oczekuję, ze jeszcze tego wieczoru będzie pisał. To forum jest pełne chamów, którzy tutaj mogą się anonimowo powyżywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.16 autorka bodajże Zrób to jeszcze, no przecież nikt nie zabrania robić z sobie idiotki do szczętu. Facet nie musi ci się tłumaczyć dlaczego czegoś nie robi. Chyba,że macie plany wspólnego życia i /lub będziecie razem. To wolny człowiek ,który nie musi zaspokajać twoich kompleksów ,a tym bardziej tłumaczyć ci się ze swego czasu lub życia.Ty nie jesteś na tyle inteligentna widocznie żeby to zrozumieć . Masz rację, facet nie jest idiotą ha,ha. Poczuł pismo nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robiłaś żali i owszem ,dusiłaś. W końcu nie wytrzymując "olewałaś", nie mogąc doczekać się reakcji,jakiej od mężczyzny oczekujesz. Jestem kobietą,ale naprawdę nie pojmuje takiego podejścia do mężczyzn. Nie są od spełniania moich życzeń i moich oczekiwań. Jeśli któryś tego chce, to fajnie, odwdzięczę sie . Nie rozumiem jak można nie mówić mieć,ale oczekiwać,a później się frustrować. Na własne życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robiłaś żali i dusilas w sobie. On nie wie o co chodzi a ty coraz bardziej sfrustrowana. Typowo kobiece podejście, że gdyby mu zależało i kochał, to by się domyślił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby mają nawalone we łbach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, że każdy może mieć swoje zdanie. Po to tu opisałam tę sytuację, aby zasięgnąć waszych opinii. Ale czy nie możecie swojego zdania wyrażać w bardziej kulturalny sposób? To, że obrażacie mnie, pisząc że jestem nieinteligentna itp., to świadczy o waszym poziomie... To chyba Wy leczycie swoje kompleksy, obrażając mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem trzeba ostrzej dziewczyno, nie rób z siebie znowu takiej mimozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa. Nie bronie inwektyw, ale czasami to sie wręcz ciśnie pod palce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×