Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sekswyjazd!!

Polecane posty

Gość gość
przeciez podala maila, to o co chodzi? biedna niedopieszczona doopa ja swedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Zielony
Komu przeszkadza autorka? Ma dziewczyna ochotę a jej facet ją olał, tego żadna kobieta nie wybacza ;-) tak jest świat zbudowany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie!Facet ma ją w dopiero a ona ma czekać potulnie jak mu się Zachęcie! Śmiesznie jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz sie spotkać z młodym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dlatego teraz ma wymowke i pretekst i bedzie sie roohac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma i powinna korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak postepuja tylko k****iszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaaaa.. Bo chłopy są tylko od rządzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
un see.cc/ripeduba/ jestem chetna, tutaj zdjecia moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet może mieć focha, ale jak kobieta ma to już oczywiście to jest pretekst do zdrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le co za facet! Jakiś p***b!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zaproponowalem swojej kobiecie wyjazd do hotelu i taki sex to powiedziala mi ze jest ku....wa no masakra czlowiek sie stara chce jakis zmian jakiejs adrenaliny a ona ze nie jest ku.....wa i co......???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
un see.cc/gibuzote/ a mnie ktos by bral od tylu np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwnie się ludzie dobierają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bym cię wygrzmocil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale biedulka szybko nogi rozkracz i poczujesz ulge, masz poped jak nie wyzyty pies :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:40 a ty co zazdrosna, bo nie możesz sobie wyobrazić w swojej ciasnej głowie, że można chcieć częściej niż raz w tygodniu? Szkoda tylko że mąż niedojdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja mam taką żonę że nic jej się nie chce i żadnej własnej inicjatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie! Wielu ma, ale może to dlatego że oceniacie kobiety z temperamentem jak k***y, cały czas nam docinacie i robicie z nas erotomanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest prawda że docinamy problem polega na braku wlasciwej relacji trzeba rozmowy i kompromisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami a nawet w większości kobiety tłumaczą się że są jak zimna ryba reagują jak nekrofil ,ty sobie rób co chcesz a ja się ,dzemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego opluwacie te, które coś robią, są świadome swojej seksualności i mają ochotę.Przyklad autorka, między zachwytami jest wyzywana i obrażana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Relacje między dwojgiem ludzi raczej niewiele mają wspólnego z postrzeganiem kobiety lubiącej seks przez społeczeństwo. Co takiej kobiecie po akceptacji jej otwartości np. na forum, jeżeli przykładowo ma partnera z niskim libido? Problem raczej polega na tym, że niewiele jest par, które są świetnie do siebie dopasowane pod względem temperamentu i którym chce się dbać o to, żeby taki stan utrzymał się jak najdłużej, bo nic nie przychodzi samo i trzeba na prawdę solidnie pracować nad tym, żeby w związku dobrze się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki lachon, kijem bym cie nie ruszyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:01 pewnie zabolało!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pochlebiaj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy facet marzy o takiej żonie! Możecie mówić co chcecie, ale taka jest prawda. Wybieracie sobie święte dziewice a potem płacz że żona tylko po bożemu, nie za często, czasem w ogóle a wy biedni trzepiecie k****a do ekranu, bo co wam pozostało? Bo przecież żeby było cokolwiek to trzeba mieć odwagę, męskość i charakter!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem autorko podobna do Ciebie w tej kwestii :-) od kilku lat mam ciągle ochotę i coraz więcej odwagi... teraz jesteśmy na urlopie, po kilka razy na dobę lądujemy w sypialni. Na co dzień już mniej, ale spokojnej nocy nie pamiętam. Dzieci ograniczają bardzo, ostatnio mieliśmy taki problem na wczasach, gdzie apartament dwupoziomowy okazał się bardzo mało intymny i był post, masakra. Skrocilam pobyt, myślałam że wybuchne. Po powrocie od razu wyslalam dzieci do kina, mąż zawiózł a ja przygotowalam się dla niego. Dwie godziny szaleństwa wynagrodzily mi post. Szkoda, że nie mam jak częściej być w domu z mężem sam na sam. Też marzy mi się taki wyjazd, nawet już mężowi mówiłam, że go zaprosze niedługo. Mój mam nadzieję nie odmówi chociaż nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż też na wczasach bardziej podniecony niż w domu. Zawsze jak wyjeżdżamy z przyjaciółmi na wakacje to każdy bierze sobie sypialnie z wielkim łóżkiem dla siebie, a dla dzieci osobno. Bzykamy się ile wlezie i kiedy tylko jest okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała monika
A ja również zaproponowałam mojemu parterowi taki seks wyjazd. Mogę powiedzieć, że na seks mam prawie zawsze ochotę. I wiecie co się okazało ? On był zachwycony propozycją. Nie mógł się doczekać wyjazdu. Wyszukałam nocleg, domek wolnostojący na Kaszubach. Pojechaliśmy na trzy dni. Po prostu było zaj......ście. To były trzy dni perwersyjnego seksu o każdej porze o jakiej chcieliśmy. W zasadzie to przez te trzy dni chodziliśmy non stop nago. Więc dostęp do siebie mieliśmy cały czas. Pozdrawiam autorkę wątku i życzę zmiany nastawienia partnera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×