Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

antonid

UWAGA na sklep totustolarz.pl to są oszuści z Chin

Polecane posty

Chcę wszystkich przestrzec przed oszustami w złodziejskim sklepie który sprzedaje markowe buty na stronie internetowej totustolarz.pl Na ich stronie jest mnóstwo butów markowych których nigdy nie otrzymacie albo otrzymacie . Opisuję cały przekręt: kupując wybrane sobie buty markowe wrzucacie do koszyka, potem przekieruje Was do podania adresu wysyłki oraz informacja jak zapłacisz otrzymasz numer zamówienia na maila później przekieruje do strony "zapłać " i wyskakuje strona do podania numeru karty płatniczej wraz z nr 3-cyfrowy na odwrocie, jak zapłacicie to dostanie Wam tylko do sprawdzenia na koncie karty że to płatność zagraniczna powiększona o przewalutowanie do Szanghaju w Chinach i na tym koniec przygody z zakupem. O butach możecie zapomnieć . Nigdy nie otrzymacie żadnego numeru zamówienia, nie znajdziecie nigdzie adresu tego sklepu ani numeru telefonu. Na ich stronie na dole możecie znaleźć tylko zakładkę "Kontakt z nami" gdzie możecie pisać wszelkie reklamacje bez odpowiedzi i na tym koniec . Nigdy nie dostaniecie żadnej odpowiedzi . To jest banda oszustów, nie dajcie się nabrać jak mnie nabrali !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toop12
Właśnie dzisiaj zrobiłem ten błąd i kupiłem buty z tej strony !!!! Szkoda ze nie sprawdziłem i nie trafiłem na ten wpis wcześniej... W banku nie mogą nic zrobić mam na myśli anulowanie transakcji. I takim sposobem pozbyłem się paru stow!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele jest takich sklepów z różnymi adresami, zauważyłam w wielu wspólną cechę można płacić w różnych walutach EUR, GBP , AUD(dolar australijski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×