Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

picassa

on ma ciągle kontakt z byłą

Polecane posty

Gość gość
Moj tez tak mial. Mimo iz mu mowilam ze odejde jak nie zakonczy z nia znajomosci to przeciez on nic takiego nie robil. Jak zaszlam w ciaze zadzwonilam do niej i powiedzialam jej pare slow a raczej zeny sie odj*******itd Zablokowala go:) Moze i nieelagnckie to bylo ale jakie skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby się odj***la? A mężowi nie mogłaś wytłumaczyć jasno?Pewno do niej też pierwszy pisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:05 Teraz tez to robi tylko jest ostrozniejszy. Tacy faceci maja to we krwi jak dlugo zyja. Poczekaj, to sie sama przekonasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież na forum usilnie propaguje się "przyjaźń" z byłymi, wspólne kawki, spacerki, pogaduszki... To skąd taki temat, i o co larum??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co tam autorko? Bo zaciekawił mnie temat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam bardzo długą odpowedź ale zniknęła, dzy chciałm dodać do konwersacji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co u Ciebie autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę jeszcze raz, ale w dużym skrócie. Sprowokowałam rozmowę na temat jego byłej, przez telefon, bo nie mogłam już czekać :p Odpowiedział, że polubił jej foty, bo chciał być miły, ponieważ ona likowała jego posty (ale argument, od kiedy on taki milutki ;) a żadnego ze mna jakoś nie polubiła :D) Wracając do sedna, dodał jeszcze, że jak mi to przeszkadza to nie będzie tego robił. Oczywiście powiedziałam, że mam to w d...ie, ale przesłanie poszło i to na pewno sprawdzę (jak już mówiłam, tylko ona mnie irytuje, z innymi to może chodzić choćby na piwo. może to wynika z całej historii naszej znajomośći, długo by pisać ;) ) Napisał, że to nie ma dla niego znaczenia, więc ok uspokoiłam się. Ale idąc za radą niektórych z was, sprawdziłam kiedy ostatnio pisali, tzn. popatrzyłam na daty smsów, dość dawno temu, odkąd się zaręczyliśmy, kontakt wyraźnie się urwał. Nie sądzę żeby usuwał smsy, jeszcze na tyle mu ufam. Może tęskni za jakimiś cechami jej charakteru, nie wiem i raczej tego mi nie powie. Ups widzę, że ta odp. nie jest krótsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jakiś czas konrolnie powinnas przeglądać mu telefon i nie ufac za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak lala, zerwij z nim bo polajkował zdjęcie byłej. Gratuluję ptasiego móżdżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 1.04 każdemu przeszkadza coś innego, kazdy ma prawo do swoich opinii, także nie uogólniaj i nie rób z siebie durnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×