Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zapisalybyscie swoje dziecko do zlobka 24h

Polecane posty

Gość gość
Omg przeczytalam temat tego Hosta jeszcze raz O M G osoba bez zadnej wiedzy chora wypowida sie w tak waznych tematach... Szczyt szczytow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrezygnowalam z pracy. Musialam. Corka ciagle przeziebiona, ciagle cos potem goraczki w kolko. Wysiedzialam z nia w domu 3 tygodnie. Wychorowala sie, wyzdrowiala. Wrocila do zlobka i znow zachorowala. Trafila do szpitala z zapaleniem pluc. Dziekuj***ardzo za takie atrakcje. Narazie bedzie w domu. Kiedys pojdzie do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdyby byly w żłobku oczyszczacze powietrza dezaktywujace wirusy i bakterie żeby dzieci nie chorowaly ? To zapisalabys znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzice przyprowadzaja chore dzieci, czasem nawet z goraczka. Wiem jak dziecko potrafi czuc sie w nocy ja akurat wezwalam karetke i zostalismy w szpitalu z ciezkim zapaleniem pluc. Co jesli matka wyjedzie do pracy (dajmy na to, ze to samotna matka) dziecko w takim stanie. Co wtedy ? Przeciez to zagrazajace jego zyciu. Ogromna odpowiedzialnosc. Pomijam temat imprezy, o ktorych tutaj bylo pisane. Nawet nie bede tego komentowac. Z jednej strony to jest pomysl (zlobek 24h) ale z drugiej nie wiem naprawde ciezko sie w tym temacie wypowiadac konkretnie. Trzeba miec doswiadczenie i z gory okreslona i przewidziana organizacje. Matki tez sa rozne jak wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze w razie czego szpital dziecko w szpitalu tez ma opiekę i leki wiec jesli matka dajmy na to wyjedzie za granice to trzeba bedzie oddać dziecko do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sytuacje sa różne w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żłobek 24 h? Chyba zart, a kto uspi dziecko? Ja usypiam na cycu, jak niby pani z żłobka ma to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odetnie Ci cyca i uśpi.. Jezu skąd sie biorą takie przypadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale serio jak uspi 20 niemowlakow od 6 miesiecy do 3 lat ? To dobre pytanie, bo dla mnie to nie mozliwe. Co innego dzienny zlobek. Dzieci maja zorganizowane posilki zabawy i drzemki ale jak zorganizowac noc ? Jedno obudzie sie zacznie plakac jeszcze 5 niech sie przebudzi i zaczna krzyczec no nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak mama wychowujaca 8 czy 9 dzieci w jednym pokoju kiedys je usypiala? Kiedy jeszcze byly domy wielopokoleniowe i obok spalo 6 dzieci bratowej :D problemy macie kosmiczne naprawde. Myślisz ze jak kobieta nie ma co do garnka włożyć temu dziecku albo nie ma w co je ubrac to myśli o tym ze krzywda jej dziecku się stanie kiedy inne placzace niemowlę rozbudzi je w środku nocy? Mam roczne dziecko w nocy moze być glosno moze grać tv i plakac jego braciszek on i tak śpi wymeczony zabawa. SERIO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porownujesz czasy nowozytnie do nowoczesnego zlobka. Acha czyli tak ma ten zlobek dzialac. No coz nie mam nic do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem porównuje. od tamtych czasów cos zmienilo sie w anatomii dzieci ? Ich zdolności do zasypiania? Mózgu? Budowa ucha? Slyszalnosc zmienila zakres? Cokolwiek ? Nie mam pytan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam na sprzedaż pieluchy pampers roz 2,3,4 w bardzo dobrej cenie. duże paczki, ponad 200 sztuk w zależności od rozmiaru. cena max 125 zł zł za dużą paczkę osoby zainteresowane kupnem proszę o maila na adres allinoneshop@onet.eu podam szczegóły wysyłka gratis polecam i apraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie chcemy pampersow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metody wychowawcze rowniez sie zmienily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co maja metody wychowawcze do snu? My tu o pierniku ty o wiatraku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chetnie zapisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z wielka chęcią zapisalabym dziecko do takiej placówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam i pracuje nadal a Ty nie rzucaj głupich uwag do kogos kogo nie znasz. Jakos ludzie sobie radzili i radzą bez takich instytucji a przyrost naturalny jest jaki jest wiec nie widze powodów dla jakich ktos chce to otwierać. To jest takie ułatwienie ktore jest zbędne. Żłobek całodobowy-ok. A co w takim razie jak dziecko podrośnie bo to naturalny proces-przedszkola całodobowe? A szkoła? Rowniez całodobowa? Do takiego złobka oddadzą dziecko tylko karierowicze albo ludzie którym na dzieciach nie zalezy a jedynie na własnym nosie. Takich powinno sie sterylizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cale szczęście ze twojej matki nie wysterylizowali dzieki temu jestes i możesz nas raczyć swoimi wywodami z koziej d**y. Niby jak samotna kobieta z 3 dzieci ma je utrzymać i dać na studia. Na Twoja madra rade jest juz za późno ma juz dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona napisala ci swoje zdanie, a ty jestes agresywna i jej ublizasz. To ty reklamujesz ten zlobek ? No to widac kto jest zalozycielem tego pomyslu. Polecam terapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie reklamuje ja tez wyrazam swoje zdanie. Bardzo mnie irytuje stwierdzenie ze tam zapisują dzieci ludzie ktorym na nich nie zalezy. Uważam ze to wywód z koziej d**y i juz. W dodatku tekst o sterylizacji. Ublizajacy i agresywny i zaslugujacy na taka sama ripostę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:51 Samotna matka mająca troje dzieci i tak nie podejmie pracy oddając jedno na noc do złobka, bo z pozostałą dwojka ktos musi byc. To po raz, ociężała umysłowo agresorko. Po dwa-sam żłobek całodobowy nic nie zmienia bo w wielku 3lat dziecko trafia do przedszkola a ono całodobowe nie jest. Następnie do szkoły. Dziecko po zakończeniu złobka nie trafia na studia zaraz. Po trzy-samotnej matce z trójka dzieci nie w głowie odkładanie na studia. Dziecko moze samo na nie zarobić jak i na wszystko inne-zbieranie truskawek w lecie, opieka nad dziecmi znajomych, wykładanie towaru w markecie. Cokolwiek. Nawet pełne rodziny nie sponsorują wszystkiego dzieciom. Szukasz sobie problemów z dooopy. Ludzie bez takich żłobków sobie radzą, ale stali sie wygodni i leniwi. Fajnie oddać dzieciaka do żłoba i miec spokój. A jeszcze wolna i spokojna noc! No miod. Myślisz ze dlaczego akurat żłobek całodobowy a przedszkola, szkoły juz nie? Dlatego ze dziecko w wieku żłobkowym jest najbardziej absorbujące. Lepiej na starcie wywalić do obcych ludzi. Wygoda. Nic wiecej ze strony rodzicow. Wez się nie sil nawet na pocenie się nad odpowiedzią, bo jestes niżej mojego poziomu intelektualnego, oraz emocjonalnego. Dalsza konwersacja z Tobą nie ma sensu, bo mam wrażenie, ze mi to uwłacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak jak ktos jest głupi to mu uwlacza rozmowa z mądrzejszym norma. Brak argumentów wywody z d**y i tak zwane maslo maślane to twój niskiego pokroju śmieszny repertuar. Matka trojki dzieci bedzie miała możliwość wrócić do pracy zostawiając ta trójkę pod opieka. Cala trójkę. Takie ciężkie. Ja jestem z pełnej rodziny mi i mojemu rodzeństwu rodzice zasponsorowali studia a wczesniej prywatne lekcje kolonie obozy naukowe i zagraniczne wycieczki wiec dla mnie taki model rodziny to norma. Patologie i klepanie biedy sa nie w moim stylu moze dlatego nie rozumiem twoich argumentów za nie pracowaniem i radzeniem sobie wyłącznie ze zlobkami czynnymi do 16. Mi to sie w glowie nie mieści jak można nie dbać o dzieci i od urodzenia ich finansowo nie zabezpieczać no ale ja nie wywodzę sie z patologii i moje dzieci tez nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wcisniesz nikomu swojej reklamy wiec spadaj stad agresorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mi się śmiać chce z ciebie i twoich śmiesznych argumentów o matko ha ha ze smieje sie juz od pól godziny. Zlobki czynne do 16 sa zajebiste. No tak. Jak sie jest leniwa krowa ktora do pracy nie pójdzie bez studiów i z patologii ktora rodzi tylko dzieci i nie myśli o tym ze dzieciom trzeba pomoc żeby miały fajne życie dzieciństwo i start. No to tak jest. Zakupy tez pewnie robisz na promocjach dwa dni po terminie bo dla dzieci się jeszcze nadają zamiast iść do pracy ibzarobic na normalne jedzenie i ubrania -nie-z-lumpeksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co... Głupia jesteś tak bardzo, że zaczynam wątpić w Twoje studia (chyba że pedagogika na którą każdego tłumoka wezmą). Samotna matka trójki dzieci chyba jest odpowiedzialna i świadoma rodząc tyle dzieci. Ma wykształcenie i prace oraz zaplecze finansowe na różną okoliczność. Jesli nie tooo jakby Ci to napisać...patola taka jak Ty! Zupełnie taka sama. W dodatku patola biedna umysłowo, skoro decyduje sie na taki los. Dzieci są w rożnym wieku i na rożnym etapie rozwojowym, wiec to, ze najmłodsze odda do złobka na NOC, to nic nie zmieni. Ze starszymi, ktos musi byc a pozniej trzeba dac do przedszkola i ono całodobowe nie jest-jak rowniez szkoła. Takie ułatwienie dla matki 6cm-3lat a pozniej co??? Nagle magicznie staje sie dorosłe? Nagle ta matka nie pracuje??? Piertolisz taki farmazon, że to aż śmieszne jest. Żadnego argumentu. Kompletne dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×