Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zapisalybyscie swoje dziecko do zlobka 24h

Polecane posty

Gość gość
Ahh i ja, jako odpowiedzialna matka mam pracę przed poczęciem dziecka w dodatku na tyle komfortową, że nie muszę pracować w innych godzinach niz godziny pracy przedszkola. Dodatkowo stac mnie na roczny macierzyński i zostanie z dzieckiem na wychowawczym. Tak tak, jest to możliwe. Nie musze oddawać swojego dziecka do placówki i zasuwać na taśmie po nocach albo na trzy zmiany. Tacy ludzie rowniez są. Stac mnie na wszystko. Nie tylko na urodzenie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy tego nie zrozumiecie bo skonczylyscie zapewne zarzadzanie i marketing lub jakies inne studia krzak albo żadnych i uważacie ze odpowiedzialność za dzieci to praca za 2 tys... Eh szkoda gadać. Jesteście tak ograniczone umysłowo ze żal mi was i ze nie stać was na wyobrażenie sobie ze są osoby w innej sytuacji i zawodowej i rodzinnej i życiowej niz wy. To ze jeden ma tak w zyciu nie znaczy ze inni tez tak maja... Dlatego dla części społeczeństwa tego świadomego i odpowiedzialnego zlobek taki to dobra inicjatywa. Ja nie wiem gdzie sie rodzą takie idiotyczne jednostki. Jeszcze w dodatku myslace ze wszyscy sa takie jak one. No najbardziej mnie rozwalilo ze kazda matka majaca trojke dzieci ma skonczone studia i swietna prace i kochajacego partnera... A kiedy w tej bajce beda smoki? Dziewczynko obudz sie z tej bajkim prawdziwe zycie nie jest takie jak Ci sie wydaje. Rzucasz i rzucasz lajnem a ni wiadomo co jutro spotka ciebie. Nikomu tego nie zycze ale moze jutro ty zostaniesz sama z trojka dzieci nie bedziesz mogla znalezc pracy a twoj partner pojdzie w upojne noce z najlepsza przyjaciolka... Jest cos co wiem o Tobie na pewno. Jedno jest pewne jestes ze wsi, po studiach krzak zaocznych, albo zadnych, zarabiasz max 2 tys, nie jesteś szczęśliwa w związku lub nie masz nikogo to dlatego wszystkie emocje przelalas na dziecko które podświadomie zastępuje c***artnera który tak ogólnie ma was w d***e i na cale dnie ucieka do pracy. Albo w ogóle nie masz dzieci. Ah ta trafna diagnoza. Powinnam być psychologiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu ludzie po co ta słowna potyczka. Ci co komentują uwłaczająco to właściciele żłobków ( konkurencja ), zazdrośnicy, ludzie którzy w swoim mieście nie mają takiego żłobka i boli ich że nie będą mogli skorzystać, jednostki które po prostu na kimś muszą się wyżyć i dziś akurat padło na ten temat, albo naprawdę ograniczone jednostki najczęściej właśnie ze wsi bojące się "co ludzie powiedzą" i dlatego niespełniające własnych marzeń nie mające pracy i kiedy widzą coś takiego po prostu nie mogą wszystkie złości i żale znajdują ujście. No więc nie ma się co przejmować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha Psycholożka za dychę z zaocznych. Jestem chemikiem moja droga agresywna rozmówczynio. Mam jedno dziecko urodzone po ślubie w dodatku moj maz to żadna łajza. Zazdrościsz? Masz czego. Żłobek calodoby to żadna alternatywa ponieważ w szerszej perspektywie to jedynie mały odsetek tego co trzeba w zyciu przepracować zeby zapewnić wszystko dzieciom. I gdyby ta samotna matka była taaaka mądra i wykształcona to by nie została z ręką w nocniku i w domu przy garach z tyloma dziecmi. Kazda szanująca sie kobieta dba o swoj rozwój a pozniej o powiększanie rodziny wlasnie na wypadek gdyby. Marnie robisz sobie reklamę tej przechowalni dla dzieci. Marnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie - przechowalnia dziecie. Wg mnie tylko d****** i innej maści prostytutki będą z tego korzystać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z wyksztalcenia jestem informatyczka i nie po zaocznych. Mam tez wspaniałego meza i 3 dzieci. Zarabiam okolo 15 tys miesięcznie a moj mąż 25. Chętnie zapisze moje dzieci bo niedługo wyjezdzamy z mężem na szkolenie do Maroka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak masz racje jestem agresywna uważaj bo Cie ugryzę ghraaamgh :D:D juz nie mogę się doczekać kiedy otworzą ten zlobek to juz we Wrześniu! A wrzesień zbliża sie wielkimi krokami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujace
Nie wyobrażam sobie oddać dziecko do takiego żłobka.A ta informatyczka która wyjeżdża do Maroka! Nie stać cię na nianię?! Żenujące są niektóre posty.Bajery, rowery! Myślisz że ludzi ci uwierzą w te brednie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynaczka4
Żadna kochająca mama nie zapisze swojego dzieciaka do żloba na 24h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze stać ale po przerobieniu 15 nian wole oddać dzieci do żłobka gdzie sa kamery i jest to jednak instytucja jakas odpowiedzialność i będę pewna ze z dziecmi wszystko ok na nianie jednak nie wiadomo jaka sie trafi jest mnóstwo przypadków ze niania uprowadzila dziecko mi na moich za bardzo zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie co jest najlepsze ze prawdopodobnie dostana dotacje rzadowa i czesne bedzie 0 zl !!!! Pewnie teraz coniektorym skoczy gul dopiero :D ale cóż jak dla mnie bosko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojjj informatyczka! A dokładnie czym sie zajmujesz??? Sciemniaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie zajmuje sie czytaniem miedzy wierszami :) jesli wiesz o czym mowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wolnym czasie studiuje psychologie i zajmuje sie studium przypadku zazdrosnej konkurencji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze wypowiadają sie tutaj ludzie o tak ograniczonej wyobraźni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://totalfinanse.pl/ Najlepsza porównywarka finansowa. Porównaj i wybierz najlepszy kredyt hipoteczny, gotówkowy, kartę kredytową, lokatę, konto lub chwilówkę. Sprawnie, szybko i wygodnie znajdziesz najlepsze oferty kredytów i pożyczek dla siebie. Porównaj i oszczędzaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniale rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym sie bała...nigdy bym nie znadała rodzicow dzieci ktore oddaja swoje dziecko - a jezeli jakies chore tam jest? Ktos dobrze napisał, to nie żłobek, to "przechowalnia"....pewnie jakies prostytutki beda z tego korzytas co w nocy klienta przyjmuja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam facetów którzy mówią ze kazda kobieta to k***a tylko niektóre sa prywatnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostytutkom nie zalezy na dzieciach nie maja ich. A jesli nawet maja to wola zostawić w domu bez opieki i iść sie zabawic. Dziecko jest czyste i niczemu nie winne dlatego wolałabym zrywać żeby taka kobieta oddala je do żłobka nawet na 24/7. Byloby zaopiekowane i bezpieczne. Oczywiście sytuacja to absurd bo tak jak pisałam d***** ktora ma dziecko to taka czesta sytuacja jak fioletowy śnieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swojego doświadczenia najczęściej widzę prostytutki pracujace od 7 do 15 na trasach pod lasem jak jadę autkiem to pelno ich stoi. Czyli pracują w godzinach otwarcia każdego zlobka czy przedszkola zupełnie jak ty...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten temat to nic innego jak obrzydliwa reklama przytułku dla dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech tu nie chodzi o zawod hehe. Czasem pracuje taka zdzira w biurze, a latawica dopodaja. Lubi przycpac, napic sie. Dac komus porzadnie do zorania a dziecko ma w d na samym dnie. A ty malo wiesz o proatytutkach. A o domach publicznych slyszalas ? Myslisz ze tam jest otwarte od 10 do 18 ? To sie grubo mylisz. Moja kolezanka byla prostytutka. Mezowi mowila ze pracuje w sali weselnej oddalonej od miasta wyjezdzala na caly weekend do burdelu zarabiala i wracala. Maz siedzial z dziecmi ale matka jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty jesteś obrzydliwie zazdrosny/a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie Malo wiem. Ale wiem ze mnie nic by nie zmusilo do takiej pracy. Psychike chyba trzeba miec specyficzna a ja jestem zbyt uczuciowa nie potrafię krzywdzić jestem uczciwa i mam zasady moralne których sie trzymam. Jeśli chodzi o matki prostytutki to ciężko tu się wypowiedzieć bo czy prostytutka jest dobra mama... Zalezy co się ma na myśli mówiąc "dobra" oprócz tego ze dziecko ma co jesc powinno dawać sie mu dobry przykład wiec ja bym tutaj prędzej mowila o odpowiedzialności za sytuacje materialna niz o byciu dobrym rodzicem. W sytuacji Twojej koleżanki to bycie prostytutka na weekendy ma sens tylko wtedy gdy mąż pije i trzeba przed nim ukrywać pieniadze. Bo żaden facet nie uwierzy ze np w weekend zarobila 2 tys na weselu... A jesli jest normalnym facetem to mówi ze zarobila 500 a reszta kasy co fryzjer kosmetyczka? To egoistyczne i głupie. I na pewno nie jest dobrym czlowiekiem a juz na pewno nie dobra matka. A jesli zarabia tyle co na weselu no to jaki w tym sens? Jesli mąż jest pijakiem i trzeba ulkrywac kasę to z pijakiem dzieci zostawia? Juz wolałabym do tego zlobka 24 oddać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7.35 No to teraz mama bedzie sie spelniac jako prostytuti i moze oddac dziecko do zlobka 24h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończ juz z tymi prostytutkami bo to juz naprawdę nudne jest. Ziewamy wszyscy. I nudzi nas to. Nikt tez juz nie bedzie reagowal. Musisz wymyśleć cos nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tym co tutaj przeczytałem to sugeruję matce raczej skorzystać z okna życia a nie z żłobka. Skoro 24h ma się dzieckiem zajmować obca osoba to można je oddać na stałe. Kiedyś to było nie do pomyślenia, żeby maciora oddawała dziecko do żłobka na 24h ale w dzisiejszych czasach raszplom się już w głowach poprzewracało i za bardzo je swędzą jajniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bzdury piszecie nic konkretnego nic konstruktywnego sama mowa nienawiści i lanie wody bez sensu naprawde nie stać was na nic więcej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×