Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Roztrzęsiona

Jak pogodzić rodziców?

Polecane posty

Gość Roztrzęsiona

Ostatnio baardzo często się kłócą. Kiedyś to kłócili się raz na ruski rok. Dzisiaj (19.07.2017) się pokłócili oto najpierw,że się napiłam soku z lodówki. Przy obecności taty,mama powiedziała do mnie: "Jak pijecie z lodówki, to wstawcie coś do niej" Dosyć głośno gdyż w mojej mamy pracy pracują głośne urządzenia. Później tata mówi mówi (krzyczy) i jedno zdanie zapamiętałam: "Ty tylko ze złością umiesz do wszystkich" Później coś tam mówili (czyli się nadal kłócili) Po czym mój tata znów powiedział: "A ty się nie interesujesz całymi dniami siedzisz w domu, a nawet nie poszukasz jakiegoś wyjazdu" Moja mama się broniła, nie pamiętam co mówiła... Potem mój tata powiedział "Do mnie do pracy nie dzwoniłaś czy jest dobrze, czy jest źle" Moja mama na to: "Tak,tak,tak" (takim trochę płaczliwym głosem) Ale to co powiedział tata,że mama nie dzwoniła czy się mną czy moim bratem nie interesowała jest perfidnym kłamstwem! Chciałabym,aby się już nie kłócili często, bo w tym miesiącu to chyba 8 kłótnia którą oczywiście zaczął tata. Pytanie brzmi jak pogodzić rodziców? W dodatku moje myśli podchodzą pod samobójcze i ciągle mówie,że to przez mnie się kłócą i w nocy albo jak nie widzą tego rodzice, płacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×