Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naommie

Mały biust i brak szansy na partnera?

Polecane posty

Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gucio66
Przestań tak nawet mysleć. Nie wiem, skąd Wy kobiety myślicie, ze facetów kręcą duże bimbały ? Ja zdecydowanie wole małe, takie właśnie lepiej da się wypieścić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:32 Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę dziewczyny z biustem, płaskie dziewczyny raczej nie wykarmią dziecka tak obficie jak zdrowy cyc, a chemią czyli sztucznym mlekiem nie ma co faszerowac dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj zdziwisz się :) moja mama miała po porodzie i do tej pory ma mały biust i normalnie mnie karmiła, za to szwagierka mamy ma bardzo duży a pokarmu nie miała w ogóle. Ale co ja ja tam wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa kobitka
Sama się rozglądam dyskretnie :-) Czasem widzę uśmiech mężczyzn, ale peszy mnie co będzie gdyby do czegoś doszło, bo mam AA, blisko 0. Poszukaj w sieci. Wena facetów jest różna... Niektórzy nie piszą w ogóle "piersi", ale się można domyślić. Jest ich mało, ale są. Bądźmy spokojne, może się udać :-) np. gdansk.lento.pl/male-piersi-poszukiwane-,5137534.html warszawa.lento.pl/poznam-bardzo-szczupla-dziewczyne,5710742.html warszawa.lento.pl/tworcza-przed-sierpniem-2017-,4927234.html tarnow.lento.pl/szukam,4662905.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznam niską, szczupłą dziewczynę z małymi piersiami. :-) niebieskooki-80@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ciekawe... :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chelena z helenowa
Czy sa panowie z malym penisem? bo mie to inspiruje w sensie teoretycznym hdyz posiadam 89 lat i pieczare mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:26 Ona nie ma małego biustu, tylko nie ma go w ogóle. Swoją drogą, moje B chyba nie jest jeszcze złe, skoro nawet taka dziewczyna się podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
B jest całkiem ok biustem - więc przestań się przejmować. Pomyśl o tym aby całościowo być seksi, naucz się fajnie rozbierać (najpierw przed lustrem), pooglądaj w necie jak dziewczyny to robią, naucz się także erotycznie eksponować twój biust bo to jak przez mężczyzn jest postrzegany nie zależy tylko od wielkości ale doboru stanika, odpowiedniego dekoltu oraz sposobu poruszania się tak aby przy chodzeniu piersi się unosiły i opadały (odpowiedni stanik + ruchy ramionami i torsem przy chodzeniu). Również jeśli pupa jest atutem naucz się ją odpowiednio kręcić przy chodzeniu albo nawet twerkingu (potrząsania pupą) https://www.youtube.com/watch?v=Lc97Mc5qC_s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama mam małe cycki i nie przeszkadza mi jak dziewczyna też ma małe, wszyskie są piękne, rozmiar miski nie ma dla mnie znaczenia. Poza tym, jak ma się dobrze dobrany stanik, to nawet małe cycki potrafią wyglądać seksownie :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dla was biust o miseczce B jest mały no to co ma powiedzieć autorka skoro pisała że ma A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta dziewczyna na filmiku ma super mały biuścik. Uwielbiam taki. Jest niesamowity. Dam sie pokroić i posypać solą za zabawe takimi cudownymi maleństwami. Do autorki postu: pamietaj jest wielu amatorów małych cycuszków. Bądź z nich dumna i uczyń z nich swój atut. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facetom może podobać się mały biust? Przecież równie dobrze możecie pobawić się swoim takiej wielkości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam mały biust i nie miałąm problemu ze znaleczieniem partnera ;) Dużym plusem jest to że mały biust wygląda bardziej seksownie w seksownej bieliżnie ;) Pomyśl o tym :0 fajna rzecz :) Tutaj możesz poogląda c wzory https://zmyslowo.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiabełWcielony
Oj kobiety, kobiety Ale Wy czasami przygłupawe jesteście z tymi małymi biustami. Ja uważam że małe piersi są prześliczne i dam sobie głowę uciąć że nie ja jeden wybrałbym fajną sportową miseczkę a od często wiszącego c lub d. Więc jeżeli któraś z Was ma kompleks to zapraszam do kontaktu. Jestem w stanie wasze kompleksy wyleczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak byłam z moim byłym (co prawda krótko i nie żałuje, ale nie o tym :D ) to zawsze jak coś to się go pytałam czy mu się podobam, czy nie mam za małych piersi, czy nie jestem za chuda, pewnie wolałby być teraz z inną... zawsze odpowiadał, ze mu się podobam ale co myśleć mógł sobie to nie wiem ... mimo wszystko, nie chciał może robić mi przykrości kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem gość
do powyżej 00:35 Takimi pytaniami można zabić każdą relację. Może własnie to zrobiłaś. Co bys powiedziała o facecie, który pyta Cię: podobam Ci się? na pewno wolałabyś wyższego i do tego bruneta. Czy moja klata jest nie za mała? na pewno wolałabyś w w łóżku 6-ciopaka z 20 cm ptakiem. Mój nie jest za mały? Nie będziesz nigdy sexi jak nie będziesz czuć się dobrze w swoim ciele, nie polubisz go, bez względu na niedoskonałości, które ma KAŻDY. Z kompleksami trzeba walczyć a nie je obnażać bo to jest po prostu słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:45 Ok, pomyślę nad tym :) A co do twoich wątiliwości, nie. Ja sama pierwsza go zostawiłam i stwierdziłam, że to jednak nie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie szukaj partnera jedynie pod względem dopasowania fizycznego ale takiego, który doceni Ciebie a nie tylko twoje ciało. Nie bądź głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie to tak jakby powiedzieć że nie znajdę nikogo, bo mam trądzik a raczej nikt nie chce kogoś z trądzikiem. brzmi absurdalnie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak kochana. Z miseczką A masz bardzo duże szanse na wartościowego mężczyznę. Facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z trądzikiem masz jeszcze większe szanse. Facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja zona ma tez A a faceci leca na nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×