Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naommie

Mały biust i brak szansy na partnera?

Polecane posty

Gość gość
do pani 21,52 opowiedz proszę jakiego bys chciała znależć partnera i co ma do tego trądzik i małe cycki?:))) Facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię drobne kobietki z małymi piesiami i zadbanymi stopami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś drobniutka z zadbanymi małymi stópkami ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No może szansę ma, ale płeć męska woli duże piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli już nigdy nie będę czuła się sexy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hiszpana nie zrobisz, ale przecież nie tylko piesi się liczą. Na pewno masz chętną ci/pkę, może dobrze robisz orala, albo dupkę wypniesz czasami, głowa do góry. Ważne, żebyś genu q****enia nie zatraciła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem taką koleżankę na studiach. Niewysoka, z małym biustem, ale była "duszą towarzystwa". No i perfekcyjnie robiła loda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naommie
A czy jest szansa, że kiedykolwiek będę czuła się sexy podczas stosunku? Czy raczej mój biust zniechęci faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic się nie martw mały biust też jest sexowny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może coś więcej byście powiedzieli na ten temat a nie tylko "nie martw się"? Też jestem ciekawa bo mam podobny problem do autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie masz czym się przejmować :) Sama znalazłam chłopaka w wieku 17 lat z biustem 65AA (miałam 76cm w biuscie) , pokochał mnie cała, mówił i mówi że jestem piękna :) on nie przywiązuje wagi do rozmiaru biustu, ważne by byle śliczne i jędrne (a to z pewnością mają małe biusty ;) ) no i on uwielbia tyłeczki więc dla niego o wiele bardziej się liczy by kobieta miała talie, biodra i tyłek X Więc z pewnością znajdziesz kogoś kto będzie szalał za twoimi piersiami :) X Powiek jeszcze że o dziwo biust zaczął mi rosnąć po 20, obecnie mam 65F/H (91cm w biuście) i mój luby mówi żeby już nie rosły bo niedługo w dłoni mu się nie zmieszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako Facet zwracam uwagę na wygląd ale wielkość piersi to chyba ostatnia rzecz na którą patrze. Jakoś zawsze wolałem małe piersi <3 1. Twarz 2. Włosy 2. Figura 3. Wzrost 5. Piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gucio66
Mały biust naprawdę nie jest problemem. Są faceci, których podniecają cyce wielkości wiadra, a drugiego biuścik wielkości nektarynki. Jeżeli nie zainteresujesz faceta sobą, swoim uśmiechem, sposobem bycia, to choćbyś miała tyłek brazylijki, a biust jak dynia, to i tak to Ci nie pomoże. Bądź zawsze sobą, nie zmieniaj się i zobaczysz, że znajdzie się facet, który Cię pokocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja słyszałam wielokrotnie takie komentarze: "a moja była to była dobra w łóżku, to i to robiła dobrze ale miała małe piersi"... A to jak mówicie, że piersi was nie interesują, to tez nie dobrze, to jak pomijacie je całkowicie, nie dotykacie nawet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten gościu co siedzi za ścianą
Piersi zwracają uwagę. Dekolt z pełnym biustem przyciąga spojrzenia. To fakt. Ale na 5 dziewczyn/kobiet, z którymi się kochałem 4 miały miseczkę A. Jedna miała B. Jest coś w takich kobietach co mnie niesamowicie przyciąga. Bardzo mi się podobają. Chętniej "zagaduję" itd. Wydają mi się atrakcyjne i już. Może ktoś się doszukiwać wzorca matki/kompleks edypa (?) - fałszywy trop. Mama ma duży, pełny biust. Nie wiem, czy jestem potwierdzeniem teorii o proporcjach między penisem (długością), a rozmiarem biustu partnerki. 17 jest raczej przeciętny, w każdym razie, nie łapie się chyba do dolnego kwantylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to nie wiem czy kiedykolwiek się wyluzuje przed facetem jak będę rozebrana od pasa w górę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@2:14 ja tak samo, dlatego zastanawiam się coraz częściej nad zrezygnowaniem z życia seksualnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@4:04 to wtedy zaszkodzisz sama sobie. To jaki masz biust przecież widać. Jeżli więc chłopak chce się z Tobą kochać, to znaczy, że mu się podobasz. Pragnie właśnie Ciebie! I z pewnością chce Cię oglądać w pełnym negliżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzizas ten wasz kompleks małych piersi to chyba sobie przez te chol/erne pudle nakręcacie :P Zdania wśród moich kolegów są mocno podzielone. Około 40% chciało by mieć dziewczynę z piersiami średnimi 40% z małymi a tylko 20% chciało by kobietę z dużymi balonami. Ja należę do tych co lubią małe piersi. Posunę się nawet do stwierdzenia że jeżeli Kobieta podoba mi się pod każdym innym aspektem to może być nawet i deską!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem skąd Wam się biorą takie kompleksy. Są faceci, którzy mają wręcz fetysz wielkich piersi, ale to nie wasze zmartwienie, bo nawet się nie zainteresują. Są i tacy, którzy mają fetysz małych i cała reszta po środku. Generalnie jak związek nie wychodzi, to nigdy z powodu wyglądu, bardzo trudno jest stworzyć związek, a cycki mają z tym guzik wspólnego o czym się jeszcze przekonasz. A propos tych przemyśleń na pierwszej stronie, to jako totalna deska muszę powiedzieć, że nie czyni mnie to bardziej wyrozumiałą wobec posiadaczy małych członków. Zawsze lubiłam muskularnych facetów z niezły sprzętem i nie miałam nigdy problemu, żeby takich zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie czyni mnie to bardziej wyrozumiałą wobec posiadaczy małych członków" Brzmi to tak jak byś ich chciał do łagrów zesłać :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale faceci często są ślepi. Bo jak dziewczyna jest ubrana to jest Ok, podoba im się a jak się rozbierze to nagle jest rozczarowanie bo przecież bez ubrań wygląda inaczej. I nie mówię tu o push-upach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyt. Bardzo mi się podobała do momentu gdy się rozebrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 12:28 - zgadzam się nawet jeśli nie nosi push up i ma mały stanik to oni i tak wyobrażają sobie biust inaczej, nie oszukujmy się facetów jara duży biust i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, po prostu muszę się pogodzić z tym, że będę miała nieudane życie seksualne a co za tym idzie związek beznadziejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naommie
Zgadzam się z wypowiedzią wyżej, bo dokładnie to mam na myśli. Związek beznadziejny, więc czy nie prościej go sobie oszczędzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naommie dziś W sumie to masz rację, bo po co patrzeć jak facet ślini się na widok innych czy ogląda p****le.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A modelki jakie biusty mają? Dajcie spokój my nie oceniamy ludzi tak krytycznie jak wy. U kobiet wystarczy ,że facet jest o kilka cm za niski i już zostaje sklasyfikowany jako nieatrakcyjny. Powtarzam jeszcze raz kobiety z małymi piersiami są dla nas równie piękne jak te z wielkimi. Polecam zmienić tok myślenia i być bardziej wyrozumiały w stosunku do siebie jak i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×