Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naommie

Mały biust i brak szansy na partnera?

Polecane posty

Gość gość
ja planuje powiekszyc bo nie czuje sie kobieco i sexy a bardzo bym chciala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja akurat mam małe B, mi się nawet podobają, ale nie powiem, czy jestem sexy bo to musi facet stwierdzić. Powiększyć sobie nie wyobrażam, nawet bym nie chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facetów dyskryminuje sie za przecietne penisy ok.15cm to i kobiety powinno sie dyskryminowac za brak biustu, niech bedzie jakas sprawiedliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:07 Ale prawda jest taka, że są faceci, którym małe piersi nie przeszkadzają, podniecają ich. Są też takie pozycje w których ich nie widać. A penis jest kluczem do współżycia jak go nie ma lub jest zbyt mały to nici ze wszystkiego. A pozatym nie słyszałam, żeby jakakolwiek kobieta zachwycała się jakimś maluchem. To nierealne. Ot taka różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem , jestem w takim wieku gdzie nie wielkość piersi określa to czy partnerka mnie podnieca tylko to czy jest w niej ogień. Spotykałem się z panią która miała maleńkie piersi, a seksapilem mogła powalić Pamelę ze słonecznego patrolu. Jeśli wstydzicie się swoich małych cycków to pokazujcie cis innego. Kazda ma coś takiego co sprawia że chce się na niej porwać ubranie... Jeśli partner wam się podoba to spytajcie się go co myśli o waszych zaletach cielesnych o cyckach, ale zróbcie to raz. Lub też powiedz mu: Uwielbiam kiedy mówisz jak kreci Cie moja dupa, nogi , włosy, co tam chcecie. Całuję gorąco panie z małymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy faceci mielibyście coś przeciwko powiększonym piersiom? Nie chodzi mi o nadmuchane balony ale jakiś naturalny rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiele osob linczuje kobiety za powiekszanie biustu, ale jak sa male to tez jest zle to co my mamy robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:15 Owszem podniecaja male piersi, ale chyba pedofilów. Piersi maja to do penisow ze powinny byc duże. Jak nie, to da sie zyc ale jak by chlopak mial do wyboru by jego dziewczyna miala miec male a nie duze to chyba by sie nie zdecydował, to nierealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie piersi nie są tak istotne i nigdy mnie jakoś szczególnie nie podniecały. Pierwsze na co zwracam uwagę to biodra i uda, potem pupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.08.25 Jak wielkosc penisa ma znaczenie, to lesby sobie wkladają ? A mimo to zycie sexualne daje im radosc wiec facet nawet z malutkim tez potrafi zadowolic kobiete. Tobie juz chyba kon pozostal do zaspokojenia...buhahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i teraz od facetów się pewnie odgonic nie mozesz ..... tak wiec sama widzisz, ze wielkosc cyckow nie ma znaczenia w dobrej relacji z partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też w przyszłości powiększam mam 19 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Małe piersi też są fajne, mają urok i ładnie wyglądają zachlapane spermą. milutki1981@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytałam poprzednich wypowiedzi, więc może coś powtórzę. Związek to nie tylko seks i cielesność, lecz pokrewieństwo dusz. To coś o wiele trwalszego i ważniejszego. Jeśli ono zaistnieje, to nie mają znaczenia za małe piersi czy inne "defekty" :) Reasumując, jeśli trafisz na kogoś kto Cię szczerze pokocha nic zewnętrznego nie będzie miało dla niego znaczenia. Jeśli ktoś robiłby Ci jakieś wyrzuty, to znaczy, że nie jest wart głębszych uczuć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli oral z połykiem i cipka mocno ciasna?ideał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ProBreast Plus to rewolucyjne rozwiązanie powiększające rozmiar piersi. Skuteczne dzięki połączeniu siły suplementu diety ze skutecznością kremu. ProBreast Plus działa od zewnątrz i od środka – poprawia wygląd piersi w kilka tygodni! ProBreast Plus to zestaw składający się z dwóch wysokiej jakości produktów – kapsułek o bezpiecznym i skutecznym składzie i kremu zawierającego innowacyjne substancje czynne,ProBreast Plus działa kompleksowo – dzięki temu pozwala uzyskać najlepsze efekty,pierwsze rezultaty widoczne już po kilku tygodniach regularnego stosowania,tylko w pełni bezpieczne, naturalne składniki,kompleksowe działanie – powiększanie biustu, a także ujędrnienie i poprawa wyglądu,  nieinwazyjna alternatywa dla bolesnych operacji,pozytywne opinie wśród miliona kobiet na całym świecie: 70% kobiet poleciłoby ProBreast Plus przyjaciółce,producent oferuje 90 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia. Zamawiając ProBreast Plus, nic nie ryzykujesz. Możesz za to zyskać piękny i pełny biust, z którego w końcu będziesz dumna. Zobacz, dlaczego warto. Dlaczego warto zamówić ProBreast Plus? ProBreast Plus to naturalny sposób na pełniejszy i jędrniejszy biust,bezpieczny i pozbawiony skutków ubocznych,świetna alternatywa dla ryzykownych operacji,działanie ProBreast Plus stanowi zaskoczenie dla kobiet, które sceptycznie podchodzą do naturalnych metod poprawy wyglądu biustu,      gwarantuje efekt „wow”, błyskawiczna, dyskretna wysyłka,           90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia. Czy będziesz zadowolona z ProBreast Plus? Tak, jeśli: chciałabyś mieć większe piersi,poszukujesz bezpiecznej metody poprawy wyglądu biustu,pragniesz ujędrnić swój biust,           zależy Ci na szybkich efektach, widocznych po kilku tygodniach stosowania,    chcesz działać kompleksowo. Sposób użycia Suplement diety: 2 kapsułki dziennie - najlepiej jedna rano (przed śniadaniem) i jedna w południe (przed obiadem). Należy popić wodą. Krem: 2 razy dziennie (rano i wieczorem) rozprowadź niewielką ilość kremu na piersiach i wmasuj okrężnymi ******* aż do okolic ramion. Krem ma delikatną konsystencję, szybko się wchłania, a jego aplikacja jest bardzo wygodna. Link do sklepu z orginalnym produktem ProBreast Plus http://nplink.net/Iy8XUNH5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Larbust sobie zamów. na większe piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mały biust jest jak mały penis a nie słyszałem jeszcze, żeby facet nie mógł znaleźć sobie kobiety bo ma małego. Problem ze znalezieniem sobie partnera/ki leży w naszej głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małe sa fajne i stanika się nie nosi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z reguły tu nie piszę. Kiedyś trafiłem na te stronę przypadkiem i jak się nudzę zaglądam czytając różne mity i legendy co ludzie wypisują, cóż... Od zawsze lubiłem mitologię ^_- Pytanie na początku wydało mi się absurdalne ale potem zastanowiłem się i wydaje mi się, że mogę Ci udzielić satysfakcjonującej Cię odpowiedzi. Pierwsza myśl... To oczywiście taka, że liczy sie osobowość. Walory fizyczne czyli tyłek, piersi, nogi itp itd jest na drugim planie jeśli oboje mówimy o związku takim prawdziwym a nie spotykaniu się, żeby się pukać... Moją drugą myślą było to jak ja bym się zachował gdyż jestem fanem kobiet obdarzonych nieco większym biustem ( dawno temu usłyszałem - pół żartem, pół serio - że kobieta musi mieć czym oddychać i na czym usiąść i trzymam się tego do dziś) jednak stawiając siebie w sytuacji w której spotykam fajną dziewczynę tylko '' deskę '' ( wybaczcie jesli kogos uraziłem ) to jednak nie ma znaczenia. Drobne kobiety są słodkie tak uważam. A wracając do spraw łóżkowych to zależy od Ciebie. Czasem gdy popiję z kumplami i się zaczynamy nabijać z jednego z nich że on to musi mieć '' małego '' stając w jego obronie mówię, '' Czasem nie wielkość łodzi ale fala jest ważna '' :D Potem żałuję bo się czepiają mnie ale na swoje wyposażenie nie narzekam raczej na regularność gdy ktoś ja wykorzystuje.. Więc droga autorko cycki... Znaczy uszy do góry ^^ Wybaczcie referat, miłego poniedziałku - jakby to nie zabrzmiało haha.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×