Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto tu jest?

Polecane posty

Gość gość
Mi też się chce, ale muszę kilka godzin poczekać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego język w mojej mokrej ci/pie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:53 Projekcje to te twoj***ajki o medycynie? :D Hahahha. You made my day :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O takkkk, ale mój chlipie najznakomiciej jak się najpierw ja mlaskaniem zajmę. :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Akurat :p A tak serio to marzy mi się zerżnięcie Go i zostawienie bez finału :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sadystka :-p Mój na samą myśl o takim zerżnięciu już by się spuścił :-p :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak właśnie myślałam :D Ale to trzeba by było zaopatrzyć się w narzędzia zniechęcające no w odpowiednim czasie je użyć ;) Jest tylko mały problem - jest silniejszy ode mnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Sadystka jezyk.gif Mój na samą myśl o takim zerżnięciu już by się spuścił jezyk.gifsmiech.gif To chyba jakiś prawiczek :P A to oznacza, że jesteś samotna i kłamiesz, bo żaden facet nie-prawiczek nie spuściłby się z samego myślenia o seksie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem budzi mnie liżąc moją cip/kę od tyłu (śpię na brzuchu). Wie, że mnie to podnieca ale nie zawsze chcę się bzykać. I nawet jak nie chcę to On i tak wejdzie we mnie - pod Jego ciałem nie mogę się ruszyć. Ale tak między nami powiem Ci, że to lubię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem czym się zajmuje psychologia. W ogóle dziękuję za tak obszerną wypowiedź. Wiesz myślę że szkoda Twojego pióra na przepychanie się wiemy z jakim sortem. No chyba ze badania jakieś sobie prowadzisz bo na realnej płaszczyźnie gdzie trzeba już brać odpowiedzialność za swoje zachowanie ci sami co tutaj są już inaczej zachowywaliby się. Wydajesz się być sympatyczna albo jesteś spełniona w pewnym sensie i stąd brak jadu u Ciebie. To rzadkość w dzisiejszych czasach bo ludzie niemal wszędzie skaczą sobie do gardła. Rzadkością też jest aby kobieta tak przyzwoicie i obszernie zawierała głos. To mile dla oka. Miłego dnia kimkolwiek jesteś i pzdr. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię kiedy mnie przygniata tak, że brakuje mi tchu. Zazwyczaj zaczyna powoli, nie wchodząc do końca. Staram się uciec tyłkiem jak tylko mogę. On wówczas bez trudu podciąga moje biodra ku swoim i jak za karę uderza z siłą i do końca. Czasem trochę boli ale jednocześnie cieknie mi po udach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego też chciałabym przelecieć Go spentanego, całkowicie bezbronnego i mi uległego. Tabletka gwałtu? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.20 :-) u mnie takie branie przed pracą różni się tym, że prowokuje mnie najczęściej dosuwając się na łyżeczkę. Nawet jak mi się wydaje, że mi się nie chce, to on potrafi mnie docisnąć i przekonać. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba jakiś prawiczek jezyk.gif A to oznacza, że jesteś samotna i kłamiesz, bo żaden facet nie-prawiczek nie spuściłby się z samego myślenia o seksie X Ty masz tylko czytanki z ero, więc jak możesz sobie wyobrazić, żeby kochać i być kochanym? :-) Ale nie szkodzi, to nie było do Ciebie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wiem czym się zajmuje psychologia. W ogóle dziękuję za tak obszerną wypowiedź. Wiesz myślę że szkoda Twojego pióra na przepychanie się wiemy z jakim sortem. No chyba ze badania jakieś sobie prowadzisz bo na realnej płaszczyźnie gdzie trzeba już brać odpowiedzialność za swoje zachowanie ci sami co tutaj są już inaczej zachowywaliby się. Wydajesz się być sympatyczna albo jesteś spełniona w pewnym sensie i stąd brak jadu u Ciebie. To rzadkość w dzisiejszych czasach bo ludzie niemal wszędzie skaczą sobie do gardła. Rzadkością też jest aby kobieta tak przyzwoicie i obszernie zawierała głos. To mile dla oka. Miłego dnia kimkolwiek jesteś i pzdr. oczko.gif xxx Dziękuję. Ja też Cię pozdrawiam ;) I masz rację, gra jest niewarta świeczki ;) Nie napiszę, że się oddalam, bo i tak nie uwierzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko branie przykładu z twej wypowiedzi. Wiesz lepiej niż inni kto tu siedzi i dlaczego. Oceniasz ludzi na podstawie forum. Jak my ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dlatego też chciałabym przelecieć Go spentanego, całkowicie bezbronnego i mi uległego. Tabletka gwałtu? X Haja babciu co ty dajesz dzisiaj. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No marzy mi się :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To tylko branie przykładu z twej wypowiedzi. Wiesz lepiej niż inni kto tu siedzi i dlaczego. Oceniasz ludzi na podstawie forum. Jak my ciebie X My ? To jest was więcej w jednej osobie. To zakrawa na poważne zaburzenie.:-D Oceniła zachowanie a nie ludzi. Zachowanie ulega zmianie chyba rozumiesz.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest deficyt dominujących ale jak ty cały czas siedzisz tutaj to jak masz spełnić marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu szliśmy do kina. Celowo, z premedytacją nie ubrałam majtek - sprawdzony sposób :classic_cool:. Oczywiście w kinie Mu pokazałam a raczej dałam poczuć - Jego palce oszalały. Ale ponieważ byliśmy w miejscu publicznym, udało mi się trzymać Go na dystans. Nie mógł skupić się na filmie :D Po powrocie do domu nie zdążyłam się rozebrać, straciłam trzy guziki od bluzki i miałam parę siniaków. Spuścił się dwa razy a mnie ci/pa bolała jeszcze kilka dni. Dmuchał i całował - trochę pomagało :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.58 Myli ci się, kto jest kim 😭 I co teraz zgorzkniała hejterko z obsesją Hajabuzy? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My ponieważ jest więcej wypowiedzi o psycholog. To o czym ona nadaje wie każdy laik i nie trzeba wiedzy psychologicznej żeby stwierdzić to co ona odkryła. Wypowiedź wylogowanej userki, która ocenia innych hahahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgorzkniała hejterka z obsesją haji to nikt inny jak dumber, ale ona chce i jest. Nie ukrywa przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta co się chce bzykać to która?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu wszystkie chcą się bzykać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.18 Dalej ci się myli 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:22 I ty jako laik potwierdziłaś co stwierdziła a chciałaś być w opozycji ale nie wyszło z jakiś powodów.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co się myli? Nie chcą się bzykać? :O Ale dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dosrywajcie babci haji bo już się rozkręcała:-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×