Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto tu jest?

Polecane posty

Gość gość
11.56 Jam jest autorka tematów o niczym :classic_cool: W międzyczasie lukę sobie zapelniłam, jak najbardziej żywym mięskiem :D Jaka diagnoza, pani psycholog? ;) I czy mam paść na kolana przed Twym zawodem wróżenia z fusów (nie dostałaś się na medycynę? ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 11.56 Jam jest autorka tematów o niczym cool.gif W międzyczasie lukę sobie zapelniłam, jak najbardziej żywym mięskiem smiech.gif Jaka diagnoza, pani psycholog? oczko.gif I czy mam paść na kolana przed Twym zawodem wróżenia z fusów (nie dostałaś się na medycynę? oczko.gif ). xxx A Ty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Na forum trafiłam przypadkiem... i zostałam chwilę dłużej" x Cudo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytania są retoryczne. Obruszenie z ich powodu i próby kąsania mówią same za siebie ;) Dobrze, nie będę już dolewała oliwy do ognia. I tak macie ze sobą ciężko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się dostałam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poślizgiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja się dostałam cool.gif xxx I czujesz się teraz lepsza, tak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma mowy o obruszeniu :) Przy okazji: profesjonalista nie diagnozuje bez zebrania dostatecznej ilości danych, forum Ci nie dostarczy pełnego wywiadu ;) Ale na pewno się jeszcze dokształcisz i nabierzesz pokory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czuję :) Pa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wpadły w amory :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie czuję usmiech.gif Pa oczko.gif xxx Nie czujesz, ale jednak miałaś potrzebę pokazania, że Ty jesteś lepsza ode mnie ;) Ciekawe. Ludzie obierają różne drogi życiowe. Nie widzę potrzeby, żeby się w tym licytować. Życzę każdej z kąsających takiej pokory, jaką mam ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wygladałaś na pokorną, stawiając diagnozę z doopy :) Samym faktem bycia psychologiem, nikomu nie zainponujesz. To juz nie te czasy, w których lansowano to na wiedze tajemną ;) Nie jest nią ;) A profesjonalistów jak na lekarstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami prowokacja jest najlepszą metodą dotarcia do prawdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie ma mowy o obruszeniu Przy okazji: profesjonalista nie diagnozuje bez zebrania dostatecznej ilości danych, forum Ci nie dostarczy pełnego wywiadu Ale na pewno się jeszcze dokształcisz i nabierzesz pokory X Coś tam wywnioskowałaś na ich temat stronę wcześniej i wyhamowalas patrząc po ich reakcji. Badanie reakcji poprzez prowokację nie na każdego zadziała. W ogóle uważam że psychologia jest słaba w porównaniu np.z psychiatria chociaż by dlatego ze niemal każdy jest niezdiagnozowany a więc wiedzą psychologiczna nie podołać może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie klapki mi spadły z wrażenia na Twoją prowokację ;) No nic, jaka prowokacja, taka prawda ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Eve nie jest pustakiem i nikogo nie obrażała w przeciwienstwie do ciebie jak widać powyżej. Dziwnie reagujesz. Masz coś z głową ? Pustak i to największy nie c***o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Nie ma mowy o obruszeniu Przy okazji: profesjonalista nie diagnozuje bez zebrania dostatecznej ilości danych, forum Ci nie dostarczy pełnego wywiadu Ale na pewno się jeszcze dokształcisz i nabierzesz pokory X Coś tam wywnioskowałaś na ich temat stronę wcześniej i wyhamowalas patrząc po ich reakcji. Badanie reakcji poprzez prowokację nie na każdego zadziała. W ogóle uważam że psychologia jest słaba w porównaniu np.z psychiatria chociaż by dlatego ze niemal każdy jest niezdiagnozowany a więc wiedzą psychologiczna nie podołać może. xxxx Psychologia jest ważną dziedziną ;) Nie napisałam tego w celu chełpienia się. Tak wyszło, ponieważ ktoś zarzucił mi, że ja też byłam jedną z tych, które tu pisały. Podałam więc motyw, ale jakaś pani doktor się obruszyła mocno :P Nawet najbardziej wzniosły i prestiżowy zawód jest niczym, kiedy szwankuje psychika. Lekarze też bywają w gabinetach terapeutów. Nie radzą sobie ze stresem, wpadają w wir pracy, megalomanię :P, tylko nie zawsze potrafią się przyznać sami przed sobą, że też są ludźmi i mają swoje słabości. Psychiatria zajmuje się czymś innym. Chorobami psychicznymi - od depresji, po schizofrenię. Te leczy się farmakologicznie. Psychologia ma inne pole. W niej nie chodzi o faszerowanie się lekami, ale o umiejętność życia w harmonii ze sobą i światem. Ale tak naprawdę temat się rozmył. Prawda jest inna niż to, że kafeterianki\kafeterianie przesiadują tu z powodu braku życia osobistego. Zaskoczę was. Prawda jest taka, że stare użytkowniczki siedzą tu wylogowane, ale oczywiście udają, że od dawna już ich nie ma. Odeszły wszakże do swojego sielankowego, realnego życia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.39 Co za elaborat, czy ciebie debilko tu nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że też Ci się chciało💤 Nie przezywaj forum, psycholożko💤:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 12.39 Co za elaborat, czy ciebie debilko tu nie ma? gość dziś Że też Ci się chciałoziewanie.gif Nie przezywaj forum, psycholożkoziewanie.gifjezyk.gif xxx Sarkazm jest naturalnym mechanizmem obronnym. Rozumiem to :) Mam tylko nadzieję, że to nie pani doktor wyzywa, bo to naprawdę nie wypada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewcia ma potrzebę chociaż tutaj poudawać mondrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 12.39 Co za elaborat, czy ciebie debilko tu nie ma? xxx W gruncie rzeczy to zaledwie parę zdać, ale dla "jednozdaniowców" to musi być ściana tekstu nie do przebrnięcia :D I jestem. Ja się nie wypierałam przecież. Nie czytasz ze zrozumieniem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kogo czekasz Eve?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę projekcję ;) Nie, nie wyzywam Cię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej hejtują kobiety. Taka prawda. Teraz wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej się bijecie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawne, nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.51 Myli ci się, kto jest kim 😭 I co teraz zgorzkniała hejterko z obsesją Ewci? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie się chce bzykać ;) Chcę faceta klęczocego pomiędzy moimi udami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×