Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Nie wierzę, Chester się powiesił

Polecane posty

Gość gość

To moje nastoletnie lata, jego neurotyczne teksty były jak o mnie, a on w końcu się zabił. Nie wierzę w to ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wszystkie jego teksty możesz wyrzucić na śmietnik bo koleś miał wszystkich w d***e. Jak każdy narkoman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chuuj z nim i mam nadzieję, że to g****o dla gimbazy jakim jest Linkin Park nareszcie się rozpadnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Który Chester, ten gepard od chrupek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tez czasy mojego dzieciństwa cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:09 Ja tez nie przepadam za wszystkimi zespolami,ale z czyjes smierci nie ciesze sie kutafonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mały debilu nie każdy wie kim jest chester. Jak piszesz to podaj też nazwisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Selekcja naturalna, może to i lepiej przecież ze szczęścia się nie powiesił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś taki tam gimborockowopopowy wokalista się powiesił, można się rozejść, żadna strata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chester Bennington z Linkin Park

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miał 6 dzieci nieboszczyk, ale głupi numer im wykręcił. Grali w Rybniku koncert, na stadionie naprzeciw psychiatryka 2 lata temu. Jedyny w tym mieście, na którym był prawie pełny stadion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Az chyba se posłucham lp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narkotyki brał zanim zaczął śpiewać w lp, a lp istnieje od 17 lat, więc od 17 koleś był czysty. Nie nazywaj go narkomanem bo nim nie był, był czysty. Ale od wielu lat miał depresję. Być może ostatnie dokonania lp z nóg nie zwalają ale od początku swojej działalności przez kilka kolejnych lat byli fenomenem i byli jednymi z najlepszych w swoim gatunku. Dopiero parę lat temu się sprzedali ale nie oceniaj całej działalności przez pryzmat tylko kawałka czasu ich funkcjonowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chester to jakiś od sera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wole Masdamera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Żal mi gościa bo liczyłem jeszcze, że wrócą do korzeni i zrobią coś w stylu Hibrid Theory i Meteory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast pierdzielić proponuję zrobić coś dobrego. Pomódlmy się za niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładne, lp do 2004/5 roku bylo ok. potem sie skonczylo. my december bylo magiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hybrid Theory EP to była ich najlepsza płyta, chociaż Hybrid Theory I Meteora też są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StęsknionaSentymentalna
Mijają tygodnie a ja wciąż wspominam Chestera. Najpierw załamka, potem... Im więcej słucham i oglądam tym bardziej mam wrażenie, że on wciąż żyje. Przeglądam koncerty i czuje, że on wciąż jest. Choć już go nie ma... Też tak macie? Jestem z Linkinami od bardzo wczesnych początków zespołu, dlatego taki sentyment i część młodości w nich widzę. Miałam też czas, że powoli stawiałam na nich krzyżyk sądząc, że idą w chłam i pop-disco. Ale nigdy nie postawiłam krzyżyka definitywnie. Wchodząc w dorosłość zaczynałam rozumieć ich nastawienie. A jaka radość była słuchając The hunting party- nadzieja, że kierując się znów w mocniejsze (surowe) klimaty! Ale jednak znów zszokowali, bo One more light było, myślę najbardziej niespodziewanym zwrotem. Gdy minął pierwszy szok- raz- drugi- trzeci i album zaczął wpadać w ucho. Opinie i wypowiedzi, które czytałam, że się sprzedali oraz, że powinni wrócić do HT i Meteory najpierw były dla mnie neutralne a potem mnie wkurzały. Gdyby mieli nagrać drugą Meteorę to co by to wniosło? Padły by tylko słowa, że grają na jedno kopyto... A oni grali- właśnie!- nie da się ich zaklasyfikować. Trzeba sporo przemyśleć, wczytać się w historię, wsłuchać w dyskografię aby pojąć ich fenomen. Kiedyś myślałam, że kocham ich za gatunek- bo są "głośni i drą ryja". Słuchałam/ słucham mocnej muzyki i wtedy mi pasowali. Gdy kolejne płyty nie łapały się już w moich "ramach" muzycznych, nieco od nich odeszłam. Zawiesiłam ich muzykę w moim życiu, stała się dla mnie bardziej bierna. Miałam studia i inne rzeczy na głowie. W końcu zrozumiałam, że COF i inne wyjce (pozytywnie oczywiście), to nie jedyna dobra muzyka. Słuchanie lżejszego rocka- nawet polskiego to nie wstyd- wydoroślałam z wielu niemądrych podejść i myśli, którymi się kierowałam. Zaczęłam wracać do nich gdy wchodziła czwarta płyta. Uczyłam się ich na nowo i teraz wiem, że pozostaną ze mną na zawsze. Musiałam się wygadać. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też ciężko jest w to uwierzyć,słuchałam LP kupę lat.Ogromna strata,rozpacz niemalże.Słucham,oglądam i nie wierzę że już nie zaśpiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StęsknionaSentymantalna
Ja sądziłam, że jestem już za stara aby wypłakiwać oczy za idolem jak nastolatka. Gdy się dowiedziałam o śmierci Chestera szok był, smutek oczywiście, serducho zakuło ale się trzymałam. Jednak po paru tygodniach kiedy jakoś 26-27 październik leciała transmisja koncertu na żywo "Ku pamięci Chestera- przyjaciele" gdy oglądałam- gardło mi ściskało! Ten facet, w ogóle ten zespół coś w sobie miał/ma. Ale! Popłynęłam w momencie gdy pod koniec zagrali piosenkę i puścili Chestera na telebimie- tak jakby on tam był z nimi. Wyłam po prostu, to mi na chwile uświadomiło jego brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe co bedzie dalej z LP. wezmą kogoś nowego czy zakończą działalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość co mysli
mysle ze tak zle i tak nie dobrze. jak kogos wezma to bedzie pod ostrzalem ze nie daje rady bo chester jest nie zastapiony. a z drugiej strony jak zakoncza dzialalnosc to bedzie p*****lamento, wszystkim serca pekną. wydaje mi sie że czesc z nich utworzy nowy zespol z nowa nazwa, a czesc pojdzie swoja droga. wypracowali sobie marke wiec wszystko stoi przed nimi otworem. a chlopaki z nich zdolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2017 o 03:44, Gość StęsknionaSentymantalna napisał:

Ja sądziłam, że jestem już za stara aby wypłakiwać oczy za idolem jak nastolatka. Gdy się dowiedziałam o śmierci Chestera szok był, smutek oczywiście, serducho zakuło ale się trzymałam. Jednak po paru tygodniach kiedy jakoś 26-27 październik leciała transmisja koncertu na żywo "Ku pamięci Chestera- przyjaciele" gdy oglądałam- gardło mi ściskało! Ten facet, w ogóle ten zespół coś w sobie miał/ma. Ale! Popłynęłam w momencie gdy pod koniec zagrali piosenkę i puścili Chestera na telebimie- tak jakby on tam był z nimi. Wyłam po prostu, to mi na chwile uświadomiło jego brak...

Też Uwielbiam Linkin Park i Chestera MUZYCZNY GENIUSZ NAD GENIUSZE przedwczoraj oglądałam o 20 na Stars.TV                       Best Of Linkin Park zaczęli Genialnym i moim ukochanym Utworem Numb Ahhh Po Prostu MISTRZOSTWOOOO rozumiem Cię ja też płaczę kiedy sobie uświadamiam że CHester już więcej nie zagra żadnego koncertu ani nie nagra kolejnego emocjonalnego i rozdzierającego serce i duszę na pół Utworu ale Chester żyje w Nas fanach tak długo jak długo My będziemy o Nim pamiętać Chester był dla mnie jak dobry przyjaciel i jak starszy brat Jest Cząstką Mnie Cząstką która jest Cały Czas Żywa nie tylko we mnie ale i w każdym jego fanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×