Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 go艣膰

Wega艅skie kosmetyki piel臋gnacyjne jakie polecacie?

Polecane posty

Go艣膰 go艣膰

Wega艅skie kosmetyki piel臋gnacyjne - jakie polecacie? Moje typy: 1. Segreti di Natura 2. Najel - cudowne glinki kosmetyczne 3. Florinda <3

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Myd艂a Florinda - m贸j absolutny hit! Zw艂膮szcza seria dla dzieci. Bardzo lubi臋 niekt贸re kosmetyki sylveco, np. peeling brzozowy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
A vianek jest wega艅ski?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Lavera

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Podpisz臋 si臋 pod Wami :) Lavera, Florinda, o Segreti pierwsze s艂ysz臋, Sylveco, oleje ro艣linne (uwielbiam z pestek malin)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
jakiej firmy kupujesz olej z pestek malin?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
o matko, nie pami臋tam sprawdze

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
wszystkie glinki - te s膮 zdecydowanie weganskie :) Na noc olej na twarz, najcz臋艣ciej kupuje stacjonarnie, latwo znalexc.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
up, ch臋tnie poczytam :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Ja wega艅skich kosmetyk贸w u偶ywam od dawna i dla mnie najwi臋kszym mitem jest to, 偶e one musz膮 by膰 drogie, w swojej gamie http://ava-laboratorium.pl/ ma chocia偶by wiele fajnych wega艅skich opcji a cenowo ta p贸艂ka te偶 jest bardzo przyst臋pna, a takich polskich marek, kt贸rych kosmetyki s膮 przyjazne 艣rodowisku i zwierz臋tom jest znacznie wi臋cej

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Ja u偶ywa艂am resibo - to serum olejkowe, ale sza艂u nie ma :p Tzn ujdzie, ale nie wart swojej ceny. O wiele lepiej sprawdza mi si臋 krem na noc z Veoli Botanica. Naprawd臋 nawil偶a mega i wyg艂adza buzi臋, a nie jest t艂usty jak wi臋kszo艣膰 krem贸w tego typu :) Nie zapycha, nie uczula, jest wega艅ski i ekologiczny. Dosta艂am do zam贸wienia pr贸bk臋 kremu na dzie艅 i te偶 jest super. Tak偶e chyba si臋 zaopatrz臋 w reszt臋 produkt贸w :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kristofkow
A czy mo偶ecie poleci膰 jakie艣 dro偶szy krem wega艅ski? taki do twarzy? moja dziewczyna jest wegank膮 i czyta etykiety i ci膮gle m贸wi 偶e nic nie mo偶e znale藕膰 wi臋c chcia艂em jej co艣 wega艅skiego kupi膰 na urodziny. Tyle 偶e nie wiem czego szuka膰 i gdzie szuka膰 :/ Czy to tylko jakie艣 oleje si臋 nadaj膮?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja lubi臋 ro艣linny krem Vegetalis . Szczeg贸lnie ten z rokitnikiem bo lubi臋 kremy z wit C, zawsze jako艣 lepiej dzia艂aj膮 na moj膮 sk贸r臋. Fajnie nawil偶a i sk贸ra jest taka g艂adziutka po nim :D A siostra ma Vegetalis z likopenem i te偶 jest bardzo zadowolona bo nie ma silikonu i parafiny kt贸re j膮 zapychaj膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 SilverCrest
To zale偶y do czego. ;) Taki sk艂ad wega艅ski maja te偶 kosmetyki do piel臋gnacji tatua偶u Tattoo Butter Loveink. http://loveink.pl . Jestem jakie艣 6 miesi臋cy po jego zrobieniu i zanim wgl wybra艂am studio itd, to najpierw wiele czyta艂am i w艂a艣nie czyta艂am na temat tych kosmetyk贸w. Potem poleci艂 mi go tatua偶ysta. I tak stosuj臋 go te偶 w codziennej piel臋gnacji ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ania

Zapraszam po rewelacyjne szampony, odzywki. Weganskie i nie testowane na zwierzetach. Dzialaja cuda 馃槏馃槏馃槏 instagram: miejsce_dla_wlosow_i_biznesu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Rewelacyjna jest ta seria wega艅skich kosmetyk贸w z Bielendy -Vegan Muesli. Sk艂adniki zbo偶owe , mleczka ro艣linne. Super sa. Szczeg贸lnie poolecam serum i krem matuj膮cy - z pszenic膮, owsem i mleczkiem ry偶owym. Polskie kosmetyki a tak rewelacyjne

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ja polecam kosmetyki z Monat s膮 to wega艅skie kosmetyki nie testowane na zwierz臋tach. Mo偶ecie je znale藕膰 na grupie聽Wega艅skie kosmetyki poezj膮 dla twojej urody na Facebooku . Ja mia艂am problem z przet艂uszczaj膮cymi si臋 w艂osami i pr贸bowa艂am dos艂ownie wszystkiego!!! Nic nie pomaga艂o trafi艂am na grup臋 przypadkiem i powiem wam 偶e s膮 super.聽 Kosmetyki s膮 dobierane odpowiednio do ka偶dego klienta.Po za tym jest opieka posprzedazowa wi臋c naprawd臋 polecam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Super jest ta wega艅ska linia Eco nature z Bielendy, osobi艣cie u偶ywam i zadowolona jestem bardzo. Sk艂ad ro艣linny, eko, super jak dla mnie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ja zauwa偶y艂am r贸偶nice na swojej twarzy podczas stosowania olejku kokosowego, 偶e sta艂a si臋 bardziej elastyczna i mi臋kka oraz delikatne zmarszczki si臋 uwypukli艂y, a kiedy艣 u偶ywa艂am nivea i teraz widz臋, 偶e jest du偶a r贸偶nica 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ostatnio si臋 sama zaskoczy艂am 馃檪聽wiedzieli艣cie, 偶e bielenda tworzy teraz wega艅skie produkty? Fajny jest krem, w艂asnie wega艅ski rose quartz z tej marki 鉂わ笍聽ja uwielbiam mie膰 nawil偶on膮 i roz艣wietlon膮 cere, a on w艂asnie to robi!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 serduszkowiec01
Dnia 21.07.2017 o 13:00, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

A vianek jest wega艅ski?

Nie wiem czy jest wega艅ski ale jest rewelacyjny.聽

Lubi臋 te偶 te z Bielendy, Organique i Yves Rocher.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×