Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mailowe doopodajki

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Dzidzia piernik czy tylko ją smutny gościu podrabiasz??? smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif x Wolę określenie "moja dziewczynka" 😴 Oczywiście nie od ciebie, haju 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestałaś się podpisywać, haju? 😴 Kawka ci wystygnie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
Wy po prostu to lubicie co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błędny, pasjami 😴 Lubię wyrównywać rachuneczki i zawsze płacę w terminie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eve wklej coś jeszcze błagam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciotki chyba dwa tygodnie warowały żeby nie przegapić aż haja wróci z urlopu, i w końcu się doczekały :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to awarii w ogóle tu nie było:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze:) To bawcie się świetnie:) a ja kiedyś tam w wolnej chwili napiszę co tam udało mi się wywnioskować jeśli chodzi o Twoje upodobania haju b miłej zabawy dziewczynki :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upodobania haja ma takie, że doopę urywa - zmyśla je na poczekaniu 😴 Miłego, Błędny ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to wygląda, że ona waruje na Awarie. Ubaw po pachy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muli mnie dzisiaj głowa jak cholera jasna :D sobie popatrze jak się kłócicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blednygosc dziś pewnie tez ale czy to wlasnie nie fantazja nami kieruje w pragnieniach? usmiech.gif x Gorzej Błędny, jak na tym punkcie się zatrzymujemy :) Szczególnie, gdy tym punktem jest forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej tylko patrzenie Ci i tak zostanie :P Haja się Tobą nie podzieli w rozmowie, jest troszkę posesywna :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze nie dlatego własnie ze mną rozmawiasz by nie rozmawiała ze mną haja :D ehhhhh te moje przewrotne spojrzenie nooooo :D przeciez wiem ze piszesz do mnie z sympatii :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błędny, przecież wiesz, że od zawsze mam do Ciebie słabość :classic_cool: Gdybym się wcześniej nieopatrznie nie wzięła za kogoś innego, brałabym się za Ciebie :D Żarcik :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym ja jestem posesywna tylko "na mailu" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musi być przyjemne zawsze wiedzieć, z kim się pisze pod gościem :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem. Jednak osoby ktore lubie i cenie sa dla mnie rozpoznawalne. W sumie nick to tez nie prawdziwa tozsamosc. Tu chodzi o emocje zamkniete w slowach, sposob bycia, wyrazania sie, zadzore, koloryt. Czy taka osoba napisze mi z goscia czy z flagowego to bez roznicy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bledny, nie wiem skąd tu nagle tyle ludzi, skoro nikogo już nie ma, ale mój post z odpowiedzią o szatanie był tu ostatni. Nie biorę udziału w tej dziecinadzie, ale rozumiem potrzeby innych, którzy się wypowiadają i dlatego nie komentuję. :-) To co? Olejesz też i opowiesz? :-) haja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż takiej koncentracji potrzebujesz? Ohohooooo :-D haja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę przeszkadzać, ale czy mam się też w rewanżu przygotować bledny??? :-D:-D:-D I komuś krótko za dzidzię piernik jeszcze podziękuję. Nie wymyśliłabym lepiej. 🖐️ :-D haja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Wyperdalaj !- niemal wrzasnęła . Przez chwilę zastanawiała się czy to był jej głos w głowie czy jednak powiedziałą to do szefa. Jednakl widząc jego buraczaną mordę zdałą sobie sprawę że to był tylko szept w głowie. Ale i tak spowodował usmiech w jej nienagannie umalowanych ustach. Wychodząc na ulicę znowu jest anonimowa, znowu nic nie musi, jej tatuaż miał jej dodawać odwagi, miał przypominać kim naprawdę jest. Jest z niego dumna, podobnie jak z innych, ale ten szczególnie przemawia do niej. - Jestem niegrzeczną dziewczynką, niegrzeczną !!! Ostry stukot jej szpilek za każdym razem zdawał sie umacniać ją w tym przekonaniu. Tak, dziś była nią, niegrzeczną dziewczynką... hmmmmmm suką . Tak się czułą, czułą w sobie moc i złosć. Erotyzm dziś jej towarzyszył cały dzień, cały dzień drażnił ją w udach, gilgocząc, męcząc, męcząc i gilgocząc jednocześnie. Otwiera drzwi do mieszkania i z impetem wchodzi zatrzaskując je z hukiem za soba. Zszokowany, a nawet lekko przestraszony Heniu ( :D ) staje na baczność. Nie spodziewał się dzisiaj zdziry w łóżku, nie wie czy jebnąć pięścią w stół czy jednak zostawić lwicę w jej natyuralnym środowisku. Za późno, już trzyma swój pas w ręku, już kącik ust w lekko sadystycznym uśmiechu mówi wszystko. zapina go i teraz jest gotowa aby pokazać mu kto tu ma jaja yyyyy znaczy c***a :D ...Lezą w łóżku, ona jeszcze w pamięci triumfuje nad jego... nagle poczuła lekkie ukłucie. Ani się nie spostrzegła kiedy chwycił ją mocno, ścisnął i przywarł do niej swoją męskością. I jak? jesteś moją suczką? chcesz mi coś może powiedzieć? Masz szczeście maleńka że lubię tę zabawę ale teraz to ja ci pokażę co to znaczy ostre rżnięcie ... I jak haja? coś takiego? Nie wiem dlaczego ale tak właśnie widzę TYwoje fantazje. Nie wiem czy heniu ma jaja i czy Ty chodzisz do pracy w szpilkach. Wiem natomiast ze jesteś przynajmniej w fantazjach drapieznikiem , drapieznikiem który chce byc zdominowany przez prawdziwego zwierza. I jeszcze jakby to był Twój zwierz. hmmmmmmm no tak w sumie zaden inny nie wchodzi w gre prawda? to przywilej byciem twoim zwierzem :D moglem pobladzic wszak jestem tylko blednym :D a teraz zmykam troche poszalec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bledny, nie wiem skąd tu nagle tyle ludzi, skoro nikogo już nie ma, ale mój post z odpowiedzią o szatanie był tu ostatni x :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyleta, mówiłam ci, jak wolę, ale do ciebie to jak grochem o ścianę :D Ale "dzidzia" będzie mi się odtąd cudnie kojarzyła, muszę podać dalej 😘 x "Wiem natomiast ze jesteś przynajmniej w fantazjach drapieznikiem" x Błędny ma nosa, nie? ;) "W fantazjach" powinno być capsem, wtedy reszta się zgadza :D Fantazjuj, haja :D Błędny :classic_cool: :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ece przez takie debilki jak ty i inne hejterki tak to wygląda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×