Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mailowe doopodajki

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Czego chcecie od Koke. Wysoki. Postawny. Zgrabny. Ma super zdjęcie w avku na gg, pewnie jeszcze z czasów forumWystarczy wpisać zdrobnione imię, rocznik, miasto i wiek i już. Tyle powiem. Korespondował na gg z kobietami z forum. Widmo też niezłe ciacho. Szkoda tylko że p***b. X Кurwа nie możesz dla siebie zachować pewnych rzeczy ? Po co wywołujesz uśpione demony przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ma robić taki śmieć? :-D A u Ciebie gościu ok? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
So far, so good touch wood.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Кurwа nie możesz dla siebie zachować pewnych rzeczy ? Po co wywołujesz uśpione demony przeszłości X Kurwå a bierzesz pod uwagę, że ktoś produkuje to z chorej głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś So far, so good touch wood U mnie podobnie, tylko się nudzę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tyle sposobów na nudę. Można wyjść w teren...z psem asekuracyjnie. A w czterech scianach tymbardziej jak nikt nie widzi jest duże pole do popisu. Przyjaciółkę możesz zawołać i wspólnie z ją np.poobgadywać nieprzyjaciół. ;-) Coś co emocje wywołuje dla kobiety byłoby jak znalazł... Wiem przynudzam.:-D Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przynudzasz, właściwie to zainteresowanie czuję. Nie idź jeszcze. :-) Wszystko o czym piszesz, to propozycje zagospodarowania wolnego czasu. Z tym nie miewam problemów. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5.45 Oho, aż ze świecą ;) Pozdrowię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz wydaje mi sie, że znakomicie wiesz kim jestem. Jesteś taka miła, a przynajmniej tak to odbieram i z automatu ja też normalnieje. Zawsze gardziłem normalnością, a tu prosze te normy normalności są całkiem całkiem przyzwoite. Ale w duchu bym sie wyrywał aby coś sie działo, ale jednak nie wypada mi w tej sytuacji jak z drugiej strony ktoś jest na jakimś przyzwoitym poziomie. Dajmy na to w rozmowie bedziemy mieli sie ku sobie...pogłaszcze Twoje wlosy w sensie dotkne podstępem niby niechcący bo lubie tak. Ale bez przesady łapy przy sobie bym trzymał bo znowu nie wypada być napastliwym co do Twojej kobiecości. Bo nie lubie być desperatem. Oprócz wyglądu wypracowanego na siłce i dietach niewiele mam do zaoferowania. W głowie bałagan w sensie burza. Czasami słońce zaświeci, ale raczej księżyc przejmuje inicjatywę i sie dzieje bo w nocy wszystko jest inne. Naturalnie posiedziałbym z Tobą. Opowiadałbym Ci rzeczy nie do końca zdrowe i dziwne w ocenie społeczeństwa znaczy kontrowersje co rodzi zamieszanie. Dużo by gadać. A wracając do tematu to po najmiejszej linii oporu muza która porusza Twoje zwoje te same jak zakupisz sobie kiecke czy szpilki wykozaczone w kosmos wywoła niemal identyczny stan jest szybkim zabijaczem nudy. Muza jak jest z przekazem to porusza do myślenia co wymaga intelektu i po nudzie tylko opary zostaną. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stuknięta Paprotka :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem kim jesteś, ale nie zamierzam tego dochodzić. Masz rację, ale i tak chętnie przeczytam kolejny Twój post. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo ty pracujesz czy żyjesz z zasiłku dla niepełnosprawnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Czego chcecie od Koke. Wysoki. Postawny. Zgrabny. Ma super zdjęcie w avku na gg, pewnie jeszcze z czasów forumWystarczy wpisać zdrobnione imię, rocznik, miasto i wiek i już. Tyle powiem. Korespondował na gg z kobietami z forum. Widmo też niezłe ciacho. Szkoda tylko że p***b. X Кurwа nie możesz dla siebie zachować pewnych rzeczy ? Po co wywołujesz uśpione demony przeszłości. 8888 Ktoś wywołał ciebie Widmo Kresko Władco do odpowiedzi? Spamerze i hejterze rycerzu obrońco erocuref:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paprotka żyje z podlewania Siebie i innych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Każdy to inny mężczyzna X Nie tłumacz mu, Polecony Przedwczorajszy to kretyn z urojeniami i wszędzie i w każdym Kokosa widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to on :P ale jest na plaży z Agnieszką i jej wachlarzem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spiertalaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym sie zajmuje ktoś taki jak ja i z czego żyje...to jest bardzo dobre pytanie. Te które były ze mną na prywatnym terenie wiedzą ale nie powiedzą. Niesamowite ile jest w stanie kobieta bólu znieść. Rodzi, krwawi co miesiąc, wszystkim sie przejmuje. I to zaledwie ułamek męki jest. Natura jest okrutną suką. To dopiero jest wredota. Nic ją nie obchodzi, w duрie ma ze cie coś boli, ty masz przeżyć albo wylatujesz z obiegu. X Ale w jakim celu chcesz mnie poczytać...przecież niczego Ci nie powiem czego nie dowiesz sie od innych. Obóz bladziochowy w natarciu widze. Protegowana blednego nie da nikomu żyć i to daje do myślenia.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daje ci to do myślenia od 3 lat. Napisz jeszcze coś o Matu i wszyscy będą spokojni że psychoza ma się nadal dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widuś napisz coś o bladziodziochu, szmaciochu, fridziochu itd. Matu to podobno cieć:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Spiertalaj lapka.gif X Sam spierttalaj Niezgódko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychotyczna kreacja z taką dbałością budowana nijak się ma do cherlacznej, pokracznej osobowości Paprotki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adaś Kreska :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powyżej masz popis do czego zdolna jest protegowana blednego. Żadna ale to żadna kobieta nic nie napisze bo protegowana blednego zje Cie. Na forum po 30 stce założyli sobie temat i gadają o pogodzie. Niewygodne komentarze kasują poprzez setki kliknięć. To jest ich prywatny folwark.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:52 Scena twoja i blednego.-:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście zamiatamy pod dywan jak koke spamował kradzionymi ósemkami. Zamiatamy też pod dywan jak frida wpadła na spamowaniu ciotek. Zamiatamy pod dywan jak matu opisywał rozkoszowanie sie przedszkolakami. Zamiatamy pod dywan jak smof obśmiał błędnego że błędny zboczeniec dzieci bzyka. Smof dziś wiesz bledny? w sumie to jest ciekawe bo to ja podsumowalem jego maloletnia kawiarniana milosc i to spod wlasnego nicka fakt takiej debilki to nawet w gimnazjum ze swieca szukac a czepil sie ciebie....co ty mu zrobiles??? przeleciales dziecko??? zboczencu???? inna sprawa, ze to jest mocno symptomatyczne widus plus tabletki = spokoj jak tylko przestanie brac??? ctr+c subtelnosc to moje drugie imie ; demotywatory.pl/4567694/Milczenie-jest-zlotem-ale-tasma-j est-srebrna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strzał w punkt.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Normalnie konfabulujesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysiek ludzie chcą sie gzić a nie zgłębiać niuanse pedofilskie Błędnego i Matu. Wyluzuj olej.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przecież napisalem ze zamiatamy pod dywan niewygodne fakty dla koke fridy blednego i matu. Zamykame toto a protegowana błędnego ma teraz pole do popisu i każdą kobiete będzie lżyć. To jest to coś z emotą cool i sama ze sobą będzie bełkotać. Ba bladzioch będzie z nią bełkotał po pijaku no i git.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×