Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego baby wierzą że kremy je odmłodzą i zlikwidują zmarszczki ?

Polecane posty

Gość gość

skąd sie taka naiwność bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U większości glównie z lenistwa, wklepywanie kremu nie wymaga wysilku a im droższy, tym babka ma poczucie, że jest o klase wyżej, mimo że ogólnie jest zapuszczona wizualnie/ tłuszcz, obwisła skóra,to koncentruje się na wydawaniu pieniędzy, a nie na wysilku naprawdę polepszającym wygląd i odmładzającym. Odstajace pieprzyki na twarzy, jakieś starcze narośla, wlókniaki obleśne a baba wierzy, że posmaruje się kremem i będzie jak nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś U większości glównie z lenistwa, wklepywanie kremu nie wymaga wysilku xx co ty p/i/e/r/d/o/l/i/s/z ?!!! a jakim to wysiłkiem można się pozbyć zmarszczek przy oczach czy kącikach ust? no słucham jakim wysiłkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:25 głupie to jesteś od urodzenia czy klepania? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo sa durne. Oczywiscie niektore. Rozumne wiedzą, ze zmarszczki niweluje jedynie skalpel. Nie ma kremu na zmarszczki. To pisałam ja kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty kobieta sama jestes durna, jeśli myślisz że kremy są do usuwania zmarszczek k***a czytaj opakowania, kremy sa PRZECIWZMARSZCZKOWE czyli stosowanie odpowiednich w odpowiednim wieku zapobiega szybkiemu powstawaniu zmarszczek teraz kapujesz kobieto?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.27 . Baby wierzą że kremy je odmłodzą """ Kremy nie odmłodzą. Natowiast wysiłkiem można się odmłodzić. Młody wygląd to nie brak zmarszczek !!! Zapewniam Cię 40 latka z gładką skórą może wyglądać na matke swojej rówieśniczki ze zmarszczkami przy oczach i ustach . Kremy nie przywracają młodości one jedynie uzależniają od siebie. Naiwne, leniwe kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:33Hahaha dobre Sieroto ty taka durna od zawsze? Temat jest nie o zapobieganiu zmarszkom tylko o niwelowaniu zmarszczek.Ty tych dwóch rzeczy nie rozrozrozniasz idiotko? Hahaha Albo czytasz i nie rozumiesz co czytasz hahaha kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kremy to takie kleje podtrzymujące konstrukcje :-) działają póki nie wyschną ;-) panie mają nie po kole w głowach żeby się tym notorycznie szprycować chemia górą w kurzych móżdżkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry krem spłyci zmarszczki,zwłaszcza jesli spowodowało je przesuszenie skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naiwność u kobiet bierze się głownie z braku umiejętności logicznego myślenia. W logikę w znacznie większym stopniu wyposażeni są mężczyźni. Tak nas natura podzieliła że jesteśmy różni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.51 ha ha ha najzabawniejsze to najpierw kremy tak zwana pielęgnacja a potem warstwy makijażu :-D, wieczorem demakijaż i znów " pielęgnacja" , tej osyfionej skóry ukrytej pod makijażem przyczyniajacym sie do osyfienia i nazajutrz dokładnie powtórka. Niektore na dokładke fundują sobie tzw zabiegi "medycyny "estetycznej :-) Jak to widze myśle że kobiety postradały rozum, bo urody pod tynkiem i bez ubrania- zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawilżona skóra wygląda dużo lepiej wizualnie. Także zmarszczki pojawiają się o wiele później na skórze, która jest regularnie nawilżana. Nie mówiąc o tym, że są substancje, które w widoczny sposób poprawiają strukturę skóry czy barwę. Witamina C, retinol, lipidy, kwasy, algi. Nie musisz też używać "chemii" w dzisiejszych czasach jest mnóstwo naturalnych kosmetyków albo czystych substancji typu karite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kremy PRZECIWzmarszczkowe też sa do d**y, w skladzie mają znikome ilosci substancji czynnych, większosc tych substancji ma zbyt duzą masę cząsteczkową by przebić się przez skore, zostają tylko w naskórku...który jest martwy, tak jak włosy (kolejna część ciała na która ludzie wydają ogromne pieniądze, a 99% kosmetyków do włosów to zwykłe pachnące szambo)...za to konserwanty i chemia doskonale penetruje naskórek i dociera do krwiooobiegu, zwłaszcza filtry przeciwsłoneczne i parabeny :( Jedyna substancja PRZECIWzmarszczkowa o udowodnionej nauowo skutecznosci to kwas retinowy, retinaldehyd, rozne są tego nazwy i formy chemiczne, to są kremy na recepte np Locacid, płyn Atrederm, nie są pachnące tylko śmierdzą , mają brzydkie opakowania bo to leki, nie nawilzają skóry tylko wysuszaja i powodują wygląd człowieka z łuszczycą, plamy, mogą poparzyć ale pogrubiają skóre i mogą zlikwidować płytkie niewielkie zmarszczki. Koniec tematu, klientki rossmannów to w wiekszosci tępe c**y i tyle, babe łatwiej otumanic reklamą, bzdurami typu ''technologia molekularna z cząsteczkami zamkniętymi w liposomach działające na płaszczyźnie 3D komórek skóry'' - taki jest typowy bełkot w kosmetykach dla kobiet. W kosmetykach dla facetów ''świeżość, męski zapach, nawilżenie, ochrona, likwidacja zmęczenia skóry'' ble ble ble, koniecznie w czarnym, granatowym, srebrnym opakowaniu zeby taki Janusz nie poczuł się jak baba Politycy stosują takie same metody marketingowe a potem dochodzą do władzy takie po/jeby jak kaczor, tusk, straszydło, bufetowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże, jakie wy jesteście obrzydliwie prostackie, chamskie i wulgarne :O Od tego jadu powykrzywia wam mordy tak, że będziecie straszyć na długo przed biologiczna starościa. Jestem wstrzaśnięta, to autentycznie obrzydliwe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że 11.19 ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będziecie straszyć na długo przed biologiczna starościa. To znaczy kiedy ? Moja bilogiczna starość ma się całkiem nieźle, a do baranków idących za stadem, bywalczyń iwentów srentów trzeba jasno i wyraźnie, może któraś przemyśli jaki jest sens testowania na sobie tablicy Mendelewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kremy przeciwzmarszczowe to kremy silnie nawilżające i tyle, jeśli skóra jest odpowiednio nawilżona to zmarszczki pojawiają się dużo później, cała tajemnica. One nie niwelują zmarszczek tylko opóźniają ich pojawienie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
99 % kobiet wygląda na swój wiek albo starzej mimo stosowania kremów, uzależniły się i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chca to niech wierza co wam do tego, sama zapobiegawczo także stosuję krem lift, zeby nawilżyć i wygładzić twarz, do tego wizyty u kosmetyczki aby poprawić koloryt skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od dawien dawna maziały sie w s*****e i to im zostalo w genach ,teraz wymislili kremy to sie smarują a zwlaszcza stare panny:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam czasu na takie głupoty jak kremy odmładzające czy liftingi na twarz. Mam duży ogród dom dziecko i chodzę do pracy :) ach i chyba dlatego wyglądam na dobre 5 lat mniej niż mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reason42
to widzisz tylko pozazdrościć ;) Każdy poza tym ma,ze tak ujmę inne geny . jedni sie starzeją szybciej a inni później ;) W moim przypadku żadne kremy nie pomagały ( jedna wielka ściema ) . Jedyne co mi pomogło to dopiero wampirzy lifting z wykorzystaniem osocza bogatopyłkowego , który robiłam w Dzięgielewska Instytut Oka http://www.dziegielewska.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego ja w to wierze? Bo u mnie, przy tak naprawde jeszcze nie wielkich zmarszczkach pomagaja kremy :) Widze ogromna roznice w napieciu skory. Mam krem LIFT z bielendy, ktory super dzila, pozbawia cere przebarwien dzieki temu tez twarz wyglada mlodziej, dobrze nawilza i wygladza skore no i naprawde jest bardziej jedrna, napieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaAnna
no jak tam może sa niewielkie zmarszczki to może i owszem. Ale był jakiś probgram w tv w jakiejś sniadaniówce tylko nie pamietam w jakiej ,że właśniete wszystkie kremy są jak pic na wode. Ja miała wręcz takie bruzdy na czole więc moze też dlatego kremy w moim przypadky się nie sprawdziły. Też miałam wampirzy lifting w Dzięgielewska Instytucie Oka . I jak dla mnie efekty są na prawdę spektakularne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzą, każdy kosmetolog ci to powie ☺ Smarują, bo skóra umyta i niczym nie posmarowana ściąga, swędzi, utrudnia mimikę twarzy i tyle ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czym człowiek starszy, tym bardziej dziadowska, wysuszona skóra, bo to zależy od syntezy kolagenu w organiźmie. Kosmetyki adekwatne do wieku mają jakieś bajery, żeby nawilżyć tą biedną, starą skórę, ale to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eagle eye
ja nie wierze w kremy już od pewnego czasu . Dla mnie sprawdzonym sposobem jest jakiś zabieg. Tez jestem po zabiegu wampirzego liftingu w dzięgielewska instytucie oka w warszawie . Efekty super . miałam robione okolice oczu oraz szyji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex Jones
Własnie sie zastanwiam nad wampirzym liftingiem . A w Dzięgielewska Instytucie oka miałamakurat badanie dna oka oraz pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×