Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mieszkanie na Pradze Południe, czy warto?

Polecane posty

Gość gość

Cześć :) Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie pomysł kupna mieszkania w Warszawie. Nie jestem stąd i nie bardzo orientuję się w lokalizacjach. Słyszałam o Pradze różne negatywne opinie, podobno jest to najgorsza lokalizacja w Warszawie? Interesuje mnie ta inwestycja na Czapelskiej https://www.tynkbud1.pl/pl/inwestycje/69-czapelska-36 Czy ktoś mógłby mi coś napisać o tej lokalizacji, jak się mieszka? Za jakiś czas sama się wybiorę zwiedzić okolice, ale wcześniej bardzo fajnie byłoby poczytać jakieś opinie :) Liczę na waszą pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam na Pradze Południe w tej samej lokalizacji, wszystko "pod nosem" restauracje, sklepy, kawiarnie, dobry dojazd do miasta, 10 min autem do centrum, jeśli chodzi o opinie, każdy ma inną, jak dla mnie spokojna okolica i wiele ciekawych miejsc. Zapraszam również do odwiedzenia strony internetowej z naszymi meblami. Producent Robe Concept meble na wymiar, meble 3D, komody, szafy, stoły, zabudowy. Zapraszamy do odwiedzenia naszego funpage'a na facebooku (olikar - robe concept) oraz strony internetowej www.robeconcept.pl Showroom Robe Concept: Ostrobramska 126, Praga Południe, Warszawa Pozdrawiam serdecznie, Karolina Biegała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka_1
Znajomi mieszkają na Pradze i moim zdaniem szału nie ma... do pracy mają daleko, typowe blokowiska dookoła. Na moim Wilanowie bez porównania lepiej :) A za mieszkania zapłaciliśmy porównywalnie. chociaż moje to była prawdziwa okazja nie powiem. A wszystko dzięki agentowi Eugeniuszowi Jaworskiemu, gdyby nie on może i ja mieszkałabym na Pradze. Najlepszy pośrednik nieruchomości w stolicy, ma wiele kontaktów i ogromny dar do kupna i sprzedaży mieszkań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnniazZwawki32
Jeżeli chodzi o warszawę to zdecydowanie powinieneś zobaczyć ofertę dewelopera https://vantagesa.pl/inwestycje/mieszkaniowe.html i osiedle Living Point Mokotów. Żyjesz aktywnie i z pasją? Stawiasz na dynamikę i rozwój? Wciąż poszukujesz nowych możliwości i wyzwań? Jeśli tak to Living Point Mokotów jest właśnie dla Ciebie. Ta oferta to dwa nowoczesne budynki o eleganckiej architekturze powstające na warszawskim Mokotowie, przy ulicy Konstruktorskiej 9. Living Point Mokotów wykonany zostanie w standardzie zapewniającym najwyższy komfort użytkowania. Przestronne, wygodne balkony, ogródki w mieszkaniach na parterze, komórki lokatorskie, boksy rowerowe oraz podziemny parking stworzone są z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Teren osiedla zostanie ogrodzony, zamknięty i strzeżony przez wewnętrzny monitoring. Co zyskujesz, mieszkając w miejscu, gdzie wszystko masz dwa kroki obok? Czas na odpoczynek, rozrywkę, realizację pasji oraz spotkania z bliskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agakafla
Widziałam cudne wille tutaj http://willenadzalewem.com.pl/ . nowe osiedle w pięknym miejscu, nad samym zalewem. Cisza spokój 10 km od Warszawy. Miejsce idealne, dla takich którym miasto się już znudziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię Pragę Południe, choć wychowałam się na Mokotowie. Mogłabym mieszkać w okolicach Kamionka. Dużo zieleni, działki, Park Skaryszewski ... Tramwajem chwila i jest się w centrum ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My braliśmy opcje mieszkania na pradze pod uwagę bo ze względu na prace szukaliśmy czegos po prawej stronie wisly, ale deweloper okazal się oszustem zanim zdecydowaliśmy się w ogole na umowę, takie trochę to slabe niezle się wystraszyliśmy, potem postawiliśmy na na szczęście polnord uratowal honor deweloperow i chociaż trochę przerażeni, teraz nie żałujemy że wybraliśmy mieszkanie w ząbkach, mamy genialnych sasiadow <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×