Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beta27

Mamuśki polecam-odradzam!!!!!

Polecane posty

Gość beta27
Moja koleżanka miała inny problem-uważała podobnie jak ty i nie dawałA DZIECKU SMOKA -po czym aby je uspokoić musiała stale dawac pierś-co w efekcie ją wykańczało, bo ileż mogła-żartowała nawet przez łzy,że do toalety musi z synkiem chodzić-w końcu dziecko zaczęło ssać swój kciuk co skończyło się faktyczną wadą zgryzu i lekarz powiedzial,że powinna była dawac smoka..... zgłupieć można......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mama
Dziweczyny jestem w 5 miesiącu i własnie dowiedzialam się od znajomego który jest specjalistą do spraw kosmetyków dla maluchow.Zabronił mi stosowania dla malucha kosmetyków Johnson'a sa robione na związkach ropopochodnych, uważajcie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta27
tasio- piszesz o nózkach w odwiedzeniu-masz na mysli profilaktykę ze względu na dysplazję bioderek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta27
tasio- piszesz o nózkach w odwiedzeniu-masz na mysli profilaktykę ze względu na dysplazję bioderek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta 27
Co do kosmetyków Johnsona: osobiście ich nie uzywam,ale zastanawiają mnie te opinie-jesli by faktycznie były takie złe to jakim cudem zostałyby dopuszczone do masowej sprzedaży? A ta nachalna reklama w tv? Czy krytykujecie całą linię Johnsona czy tylko wybrane produkty? Zastanawiałam się właśnie nad olivka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka31
no cóż moje dzieci już wyrosły z pieluszkowego zapalenia skóry ale pamiętam kiedy po porodzie leżałam w szpitalu mieli taki krem PENATEN chyba właśnie johnsona ale może się mylę, napewno tego kosmetyku nie polecam zamiast goić odparzone pupki jeszcze to potęgował, większość mam na niego narzekała.polecam sudokrem.pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka31
aha....i chusteczki johnsona też mieli żadna rewelacja ,chyba lepsze już są bambino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCZKO ........................
DO BEATY 27 -------- PISZESZ BZDURY I TYLKO WYŁACZNIE BZDURY JAKIE TY MOZESZ MIEC POJECIE CO JEST DOBRE DLA DZIECKA SKORO TWOJE DZIECIATKA MA DOPIERO 19 DNI .......... TY SIE SAMA DOPIERO JESZCZE UCZYSZ TAK , TAK UCZYSZ ....... WIEC NIKOMU NIE SUGERUJ CO JEST DOBRE DLA CZYJEGOS DZIECKO BO NIE WIEM CZY ZAUWAZYLAS ALE KAZDE DZIECKO JEST INNE ... I MA INNE POTRZEBY , NIE WSZYSTKIE DZIECI TOLERUJA DOBRZE PIELUSZKI Z BIEDRONKI ALE SKORO CIEBIE JEST STAC PRZEORZSZAM BYLO STAC NA DZIECKO TO DAJ DZIECKU KOMFORT BO PIELUSZKI PAMPERSA SA NAPRAWDE REWELACYJNE .......... A NA DZIECKU NIE MA CO OSZCZEDZAC BO TO SKĄPSTWO I SKNERSTWO ..... A Z TEGO CO PRZECZYTAŁAM Z TYCH TWOICH WYPOWIEDZI TO TY NIE DAJESZ DOBRYCH RAD TYLKO SIE PO PROSTU ZWYCZAJNIE W SWIECIE CHWALISZ TYM CO DAJESZ SOIJEMU DZIECKU ..... TO NIE TAMTO NIE A TO TAK .... KAZDY RODZIC WIE CO JEST DOBRE DLA SWOJEGO MALUSZKA I PISZE TU O SOBIE BO MAM CORECZKE KTORA MA 2,5 ROKU I ZADNE A TWOICH RAD NIE ZDALY BY W JEJ PRZYPADKU EGZAMINU ....... BO NIE WZIEŁAS POD UWAGE TAKIEJ SPRAWY JAK CHOCIAZBY ALERGIA .... A MA JA CORAZ TO WIECEJ NOWORODKÓW . TAK WIEC UWAZAM ZE SWOIMI DOBRYMI RADAMI MOZESZ WYZADZIC KRZYWDĘ ... BO NIE MA DZIECI JEDNAKOWYCH ....... JA OSOBISCIE POLECA PISMO MIESIECZNIK '' MAMO TO JA '' I TAM ZNAJDZIECIE WSZYSTKO NA TEMAT OPIEKI I PIELEGNACIJ NOWORODKA I DZIECI JUZ TROSZKE STARSZYCH . DUZO ZDROWIA DLA WASZYCH POCIECH ......................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIRELA
OCZKO popieram cie całkowicie .......................... beata 27 daj sobie na luz to pewnie depresja poporodowa .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia123
hej nie przesadzajcie wcale nie uwarzam żeby beta pisała jakieś bzdury, jako świeżo upieczona mama chce się dowiedzieć i podzielić informacjami z innymi mamami. oczko trochę presadziłaś/eś , w który miejscu beta pisze coś głupiego? o pampersach z biedronki? ja ich uzywam już przy drugim dziecku i ani pierwsza ani druga córa nie miała odparzeń a pupa była sucha oczywiście uwzględniam to że są dzieci które nawet po prawdziwych pampersach mają problemy skórne.przecoeż ona nikomu nie narzuca co macie kupować! dzieli się swoją opinią to wszystko, tak jak większośc wypowiadających się tutaj.A wózek no cóż maj taki jaki ma i dobrze bo ktoś je musi kupować, moja pierwsza miała " normalny" za 500zł/3lata temu/ a druga miała po niej ,bez semnsu było kupować nowy skoro i tak urodziła się jesienią i raptem skorzystała ze starego kilka razy a na lato i tak przeniosła się do spacerówki.Czy z tego powodu ktoś mi zarzuci jakieś skąpstwo, ja uważam że racjonalnie wydaję pieniądze...to samo tyczy się tych nieszczęnych pampersów.Betka nie przejmuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEEEEEEEEE HHHHHHHHHHH
BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE JESZCZE JEDEN GLUPI TOPIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1234
naprawde nie wiem o co te wszystkie kłótnie.Sledze topik od poczatku i sie nie wychylam. ale postanowilam zabrac glos a propos wozka: Polecam wozek mutsy urban rider-rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do oczko
krytykujesz bete za te pieluszki z biedronki mówiąc że jest sknerą bo pampersów nie używa :P a przecież sama pisałaś, że każde dziecko jest inne !!! i przestań ja krytykować znalazła sie doświadczona mamuśka ...... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama
Ja niestety nie mam jeszcze doswiadczenia, ale wkrótce je zdobędę :) Proszę was kochane mamuśki o pomoc i rade co powinnam kupić na początek dla siebie i bobaska, no i oczywiście jaki wózek, czy lepsze są te wielofunkcyjne czy zwykłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasio
Zgadzam się że wszystkie dzieci są nie są identyczne, ale może właśnie takie dyskusje pomogą nam wszystkim. A że czasem pochwalimy się swoją pociechą to przecież normalne!!! Co do nóżek to tylko profilaktyka, ale bardzoo ważna bo niewielu lekarzy mówi nam a my często nie zadajemy pytań, bo nie wiemy o co pytać. Owszem nie wolkno oszczędzać na dziecku, ale pamiętajcie też że wiele fizm ma ceny tak wysokie bo poprostu są markowe co wcale nie oznacza dobre tylko poprostu drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta27
Do Oczko: po pierwsze wyłącz CapsLock, bo się beznadziejnie czyta, po drugie nie rozumiem skąd w Tobie tyle agresji Kobieto!!!!!!!!!!! Zakładając ten topic nie miałam i nie mam zamiaru narzucać komuś swojego zdania, udzielam informacji czysto subiektywnych!!!! Nikogo nie pouczam, ani nie narzucam swojego zdania. Maja skończyła wczoraj miesiąc i przez ten miesiąc używaliśmy pieluch z biedrony na dzień, a pampersów na noc i na spacery. w naszym przypadku niczym złym się to nie skończyło, zadnych odparzeń, ani podrażnień. Maja wypróżniała się -za przeproszeniem ;)- po 10-12 razy na dobę (teraz znacznie mniej) i podejmując decyzję o użyciu gorszej jakości pieluch -zrobiliśmy to tylko z czysto ekonomicznego punktu widzenia!!!! I nie zamierzam nikomu sie przez to tłumaczyć!!! W chwili obecnej przechodzimy na pampersy-bo faktycznie są lepsze,ale z perspektywy czasu stwierdzam, że używanie pieluch z biedrony nie było głupim pomysłem, skoro moje dziecko potrafiło wypróżnić się 2-3 razy na godzinę :) pampers w związku z tym nie zdążył nawet niczego przepuścić, ani podrażnić. I takie jest moje zdanie. Poza tym niczego "nie sugeruje co jest dobre dla czyjegoś dziecka" -jak stwierdzasz-tylko i wyłącznie pisze o swoim doświadczeniu w tym temacie!!!! A to różnica. Trochę jesteś krótkowzroczna... Oczko.... Poza tym odnoszę wrażenie Drogie Koleżanki Forumowiczki, że Oczko albo pracuje dla firmy Pampers, albo miesięcznika "Mamo to ja"-bo tak agituje!!! ;) hihihi sylwia123 i tasio: dziękuje za obiektywizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mausky
Oczko jesteś beznadziejna i prymitywna- zwłaszcza za te błędy ortograficzne. No coments....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malibuk
Czytam, czytam i nadziwić się nie mogę jakie paskudne są niektóre osoby w wyrażaniu własnej opinii: nic tylko komuś dopiec, dogryźć, nie pozwolić wyraźic własnej opinii. nie powiem, żeby wszystkie poglądy bety27 odpowiadały moim,ale uważam, że ma prawo wyrazić własne zdanie. "Oczko" też ma takie prawo,ale poziom jej/jego wypowiedzi budzi wiele zastrzeżeń. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmos
Polecam skarpetki fisher-price-śmieszne, grzechoczące zwierzątka-nakładasz dziecku na stópki, a ono sięgając do nich bawi się nimi. Takie fajoskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitkr
Odradzam krążki laktacyjne canpolu-kolejne g.... Polecam o wiele tańsze,ale zdecydowanie lepszej jakości krążki Belli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyna
nie mogę zrozumieć matek kupujących spacerówki-parasolki!!! Dziecko siedzi w czymś takim ściśnięte jak tuńczyk w puszce :( gdzieś czytałam,że takie wózki mają racje bytu na trasach "krótkodystansowych" lub ewentualnie wtedy jak trzeba taki wózek wrzucić w samochód i jechac dalej-dla tych którzy dużą jeżdżą nie jest to dobre wyjście, aż żal mi patrzeć na te dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkas
polecam puder nivera hippoalergiczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankeska
a mnie ten puder się nie podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joko
wy to fiła macie na punkcie tych swoich bachorów i przechwalania się sprzętem w który je ładujecie odrobinę dystansu!!! bachor dorośnie i pójdzie w świat a wy zostanie cie same, bo z takim zapatrzeniem w dzieciaka nie widzicie że inne sprawy też są ważne i nie liczą się ładnie pachnące chusteczki i odlotowe wózki, ale uczucie do dzieciaka i właściwe wychowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylby
Ty joko to na pewno "właściwie i z uczuciem wychowujesz", bądź będziesz wychowywać: bachor itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylby
Ty joko to na pewno "właściwie i z uczuciem wychowujesz", bądź będziesz wychowywać: bachor itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1010
witam nie wiem czy nie powiele kogos,polecam 1.jednorazowe pieluszki BELLA,ktore wkladalam do pampersa i nie trzebabylo za kazda ;;kupka,, dawac nowej pieluchy to samo mozna z pieluchami tetrowymi ale stosowalam to okolo3miesiecy dobre bo nozki sa w odwiedzeniu -dobry na stawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta27
A mnie przyszedł do głowy jeszcze materac kokosowo-gryczany. Na stronie kokosowej dziecko śpi do 6 mc życia (ze względu na kręgosłup),a na gryczanej po 6. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goHaa
jeszcze nie jestem mamuśką więc nic nie mogę Wam polecić, ale mam jedno pytanko: możecie mi powiedzieć czy warto mieć po porodzie majtki jednorazowe (jakie) i właściwie po co ? fajnie że jest taki topik - dużo sie tu dowiedziałam np: że dzidzi może zrobić nawet 10 kupek na dobę - szok !!! pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta27
goHaa: i znowu ja do Ciebie :) nie wiem jak innym,ale mnie te "jednorazówki' szalenie się przydały, nie "drżałam",że zabrudzę moje ulubione gatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×