Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beta27

Mamuśki polecam-odradzam!!!!!

Polecane posty

Gość alka80
A jakiego rozmiaru te pieluszki belli happy za tę cenę? Bo wcale nie są tanie. Szczerze mówiąc oczekiwałam,że będą tańsze od pampersów,a tu taka niemiła niespodzianka. Pampersy 3-6 kg (80 sztuk) kupuję u siebie-fakt,że w promocji za 39,90. I wiem,że to sprawa "pewna". Bella Happy są w niektórych sklepach po prostu droższe od Pampersów. Się rozczarowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malibuk
TAKIEGO POJEBANEGO TOPIKU NIE WYMYSLIŁ NIKT KTO MA DZIECI ............... CZYSTA PARANOJA , DEBILIZM I EH EH EH EH ... SZKODA SŁOW A AUTORKA TEGO TOPIKU ......... NIE ,NIE MOGE TEGO TU NAPISAĆ BO TO WSTYD :p BEATA :p DAJ SPOKÓJ W KONCU TYLE SIE ZNAMY I PRZESTAN TUDZIOM W GŁOWACH MIESZAC NIECH KAZDY UCZY SIE NA SWOICH BŁEDACH ............. 😠 😠 :o :o 😠 😠 :o :o 😠 😠 :o :o 😠 😠 :o :o 😠 😠 :o :o 😠 😠 :o :o 😠 😠 :o :o 😠 😠 :o :o 😠 😠 :o :o 😠 😠 :o :o 😠 😠 :o :o 😠 😠 :o :o 😠 😠 :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta27
Internet to wspaniałe narzędzie dla tchórzliwych i prymitywnych ludzi, którzy tylko w ten sposób "mają odwagę" powiedzieć co o kimś myślą. Nie znam cię malibuk i dzieki bogu-takich prymitywnych znajomych nie mam. Jeśli topik jest dla ciebie syfiasty to po prostu tu nie zaglądaj. Nie jesteś tu mile widziany/widziana :P zresztą sądze,że jesteś kobietą-tak mi intuicja podpowiada. Spadaj więc "do innego pokoju" i tam lecz swoje chore fantazje :P Mimo wszystko pozdrawiam-odrobiny kultury nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izys30
zagladam tu czasami-nigdy się nie udzielam, ogólnie mam mieszane odczucia, ale z chęcia czytam, jestem mamą 3 latki, więc rad mogę udzielic wielu :) uważam,że dla niedoświadczonych mam pewne sugestie mogą byc przydatne-pod warunkiem,że podejdą do tego zdroworozsądkowo. Uważam,że każdy ma wybór tego gdzie chce "usiąść" i z kim "pogadać".Twierdzenie,że coś jest "pojebane" jest po prostu nie na poziomie. Nie zamierzam nikogo tu bronic,ani za nikim sie wstawiać,ale post malibuk jest po prostu ..............Szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniauś
To jak to jest z tymi odpłatnymi szczepionkami? Pytam,bo właśnie wybieramy się na szczepienie podstawowe i nie wiem czy zagadać pediatrę odnośnie tych szczepionek odpłatnych? Tych zabezpieczających przed hiv itp. Czy któraś mama kupowała takie szczepionki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A CO MI
myslalam ze to topik dla ludzi na poziomie a tu prosze czysta wojna na slowa ale tylko nie wiem o co i po co ... kobiety zajmijcie sie dziecmi a nie wojna na slowa ............... produktow na rynku jest tyle ze kazdy ma duzy wybor i kazdy ma inny gust . i nikomu sie nie dogodzi ...... wiec dajcie na luz a tak poza tym to jest tu wiele pokrewnych topikow o wychowaniu i pielegnacij dzieci ... wiec nie widze potrzeby zakladania kolejnego ktory niedlugo powedruje na koniec kafeteryjnej koleiki w oczekiwaniu na odswiezenie ... pozdrawiam i duzo zdrowka dla maluszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izydora
TA SZCEPIONKA NAZYWA SIE HIB A NIE HIV przyznaj sama roznica jest ............. a czszepionka ta chroni przed zapaleniem opon mozgowych polecam ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2 i pol latki
nie rozumiem czemu ludzie ktorzy nie maja tak na prawde nic do poweidzenia w temacie sie odzywaja. jak sam topic mowi to jest dla mam ktore cos chca komus polecic czy odradzic... moze w ten sposob kilka osob uniknie kupienia chlamu... alka80 - cena za pieluszki rozmiaru JUNIOR czyli takie do 25kg dosc duze dlatego malo w paczce.. tez sie dziwie czemu drozej niz pampers ale moim zdaniem lepiej chlona, maja lepsze rzeczy no i nie uczylily mojego szkraba co do wozkow - kurcze szczerze mowiac ja bym nie wydala 1,5 tys na wozek dla dziecka z ktorego korzysta sie badz co badz tylko troche.. ale moze mam inne podejscie bo to by znaczylo 2 moje pensje :( u nas gleboki wozek byl uzywany jedynie pol roku a spacerowka nawet teraz jest tez od wielkiego dzwonu bo mala odkad skonczyla rok i zaczela pewnie dreptac odmawia kategorycznie wycieczek na kolkach... jesli mieszkacie w domu pietrowym to polecam kupienie elektronicznych nian - super sprawa i przydatna bardzo dlugo. Dopoki nie mielismy sprzetu nie wychodzilam praktycznie z pokoju bo balam sie zeby malej nic sie nie stalo a pozniej to juz i kapiel bralam i na dol biegalam obiad ugotowac.. zdalo swoj egzamin!! ubranka - jesli ktoras z was ma ograniczone fundusze na bobasa to polecam zakupy w auchan - kupuje tam body dzieciece po 40zl za 7 szt (takie pakowane w torebeczki) albo 4szt za 25zl (na takim wieszaku jednym sa 4 sztuki ladnie zaczepione).. koszulki na lato tez kupowalismy po 5zl, Musze powiedziec ze jakosciowo materialy sa rewelacyjne, kilka kolezanek sprawdzilo i tez sobie chwali... w odroznieniu od naszych drogich skelpowych firm UVE czy Sofia nie spieraja sie ani nie traca koloru a mala smiga w nich po kilka miesiecy - jak sa wieksze to nosie je ze tak powiem na wierzchu a jak sie juz robia dopadowane to jako podkoszulki... nie polecilabym jednak kupowania ubranek zwlaszcza z polaru w makro - niestety zbiegaja sie w praniu mechaca i traca ladny kolorek... w l'eclerk tez sa fajen ciuszki ale juz znacznie drozsze... a no i zakupy dla dziecka typu lozeczko nosidelko, krzeselko do karmienia tez proponuje robic w hipermarkecie - miedzy sklepem w moim miescie a hipermarketem oddalonym o 80km jest roznica ok 60-80zl na krzeselku do karmienia po 130-150 na fotelikach samochodowych. beta27 - jesli zamierzasz kupowac butelki czy smoczki to z czystym sumieniem moge polecic CANPOL, dobra jakosc i jeszcze lepsza cena oczywiscie ja kupowalam w auchan a tam bylo 2 razy taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2 i pol latki
nie rozumiem czemu ludzie ktorzy nie maja tak na prawde nic do poweidzenia w temacie sie odzywaja. jak sam topic mowi to jest dla mam ktore cos chca komus polecic czy odradzic... moze w ten sposob kilka osob uniknie kupienia chlamu... alka80 - cena za pieluszki rozmiaru JUNIOR czyli takie do 25kg dosc duze dlatego malo w paczce.. tez sie dziwie czemu drozej niz pampers ale moim zdaniem lepiej chlona, maja lepsze rzeczy no i nie uczylily mojego szkraba co do wozkow - kurcze szczerze mowiac ja bym nie wydala 1,5 tys na wozek dla dziecka z ktorego korzysta sie badz co badz tylko troche.. ale moze mam inne podejscie bo to by znaczylo 2 moje pensje :( u nas gleboki wozek byl uzywany jedynie pol roku a spacerowka nawet teraz jest tez od wielkiego dzwonu bo mala odkad skonczyla rok i zaczela pewnie dreptac odmawia kategorycznie wycieczek na kolkach... jesli mieszkacie w domu pietrowym to polecam kupienie elektronicznych nian - super sprawa i przydatna bardzo dlugo. Dopoki nie mielismy sprzetu nie wychodzilam praktycznie z pokoju bo balam sie zeby malej nic sie nie stalo a pozniej to juz i kapiel bralam i na dol biegalam obiad ugotowac.. zdalo swoj egzamin!! ubranka - jesli ktoras z was ma ograniczone fundusze na bobasa to polecam zakupy w auchan - kupuje tam body dzieciece po 40zl za 7 szt (takie pakowane w torebeczki) albo 4szt za 25zl (na takim wieszaku jednym sa 4 sztuki ladnie zaczepione).. koszulki na lato tez kupowalismy po 5zl, Musze powiedziec ze jakosciowo materialy sa rewelacyjne, kilka kolezanek sprawdzilo i tez sobie chwali... w odroznieniu od naszych drogich skelpowych firm UVE czy Sofia nie spieraja sie ani nie traca koloru a mala smiga w nich po kilka miesiecy - jak sa wieksze to nosie je ze tak powiem na wierzchu a jak sie juz robia dopadowane to jako podkoszulki... nie polecilabym jednak kupowania ubranek zwlaszcza z polaru w makro - niestety zbiegaja sie w praniu mechaca i traca ladny kolorek... w l'eclerk tez sa fajen ciuszki ale juz znacznie drozsze... a no i zakupy dla dziecka typu lozeczko nosidelko, krzeselko do karmienia tez proponuje robic w hipermarkecie - miedzy sklepem w moim miescie a hipermarketem oddalonym o 80km jest roznica ok 60-80zl na krzeselku do karmienia po 130-150 na fotelikach samochodowych. beta27 - jesli zamierzasz kupowac butelki czy smoczki to z czystym sumieniem moge polecic CANPOL, dobra jakosc i jeszcze lepsza cena oczywiscie ja kupowalam w auchan a tam bylo 2 razy taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2 i pol latki
sorki zdublowalo mnie - a pokazywalo sie ze nie mozna wyswietlic strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2 i pol latki
zapomnialam dodac o szczepionce platnej moj lekarz rodzinny akurat jest znajomy tak troche (ciotka jest pielegniarka od lat w tej przychodni) odradzil platna szczepionke stwierdzil ze lekarze maja prowizje od kazdej sprzedanej szczepionki i dlatego tak sa one polecane, jako ze prtzez rok mala byla pod opieka poradni ryzyka okoloporodowego skonsultowalam sie z tamtejszym specjalista i uslyszlaalm to samo "nie ma potrzeby, po co wyrzucac pieniuadze" lekarz doradzil tez zeby sprawdzic ile bylo w regionie przypadkow zachorowan na choroby przeciwko ktorym dzieciaczki sa szczepione i okazuje sie ze w podlaskim przez ostatnie 12 lat byl 1 przypadek osoby wcale nie z tego wojewodztwa tylko 'przejezdnej' a szczepiliscie sie na grype? nie wiem czy to taki pech ale kolezanki ktore poszczepily profilaktycznie dzieci i siebie wlasnie sie pochorowaly i to na kilka tygodni.. ja i jeszcze 2 znajome nie szczepilysmy ani siebie ani dzieci i grypa nas minela szerokim lukiem (mimo ze ja mam kontakt z zarazkami codziennie bo pracuje w szkole) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina12
Widzę,ze nie można się tu zbyl wychylać, bo zaraz zostanie sie ostro skrytykowanym.Jest to topik fanek jednego produktu:wózek Implast, pieluchy z biedronki itp.Ktokolwiek wyrazi inne zdanie jest natychmist skrytykowany!Używam wozka MUTSY (głęboki, teraz spacerówka) i jestem z niego bardzo zadowolona>Moze sa tu mamy, które dysponuja troche większa gotówką.Nie mówię ,że wozek Implast jest do dupy.Jest bardzo ładny.Nie wiem jak sprawdza sie w praktyce bo go nie posiadam.Polecam MUTSY ponieważ go posiadam i sprawdza sie doskonale.Wiec jesli sa tu mamy ,ktore zamierzają go kupic-polecam!Co do wyglądu to już kwestia indywidualna. Polecam rownież elektronicza niania-srawdza sie w domu i podczs wyjazdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Phyllis
do bety27 - kochana skąd ten atak na mnie? kazdy ma możliwość wyrazić swoje zdanie. Dlaczego odmawiasz mi tego prawa w momencie kiedy nie wiesz czy moje rozważania na temat wózków sa jedynie teoretyczne czy opierają się na praktyce? Kurczę, o co tu chodzi, bo nie rozumiem? Skoro każdy, kto myśli inaczej jest napiętnowany, to po co został stworzony ten wątek. łapię się za głowę!!!! Beta27 - odpowiem Ci: nie wyrażam nigdy opinii na temat rzeczy, których nigdy nie użytkowałam!!! Bo to chyba trudne... Bo na jakiej podstawie mam wysunąć wnioski, skąd je wziąć - z księżyca? powinnaś o tym pomyśleć zanim mnie zaatakowałaś. Jeden z wózków, który opisywałam sama użytkuję, 2 pozostałe użytkują moje siostry. Na takiej podstawie wysunęłam swoją teorię. Chyba mam do tego prawo? A owszem wygórowane ceny wózków to często płacenie za markę. Ale w tym wypadku to również super jakość: wykonanie i eksploatacja, które pozwolą cieszyć się wózkiem długie lata (znam mamy, które dla każdego pojawiającego się dziecka kupują nowy wózek, bo poprzedni nie nadaje się do użytkowania). Dzięki że mogłam się wypowiedzieć w dyskusji, w której nie istnieje wolność słowa. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta27
Jest i wolność słowa, jest i mozliwość swobodnej wypowiedzi. W tym przypadku nie jesteśmy odosobnione: to ja czułam się napiętnowana z powodu wózka z którego jestem zadowolona i go polecam (nie mam powodu odradzać innych zreszą!!!) i pieluch które za radą położnej zaaplikowałam Małej i nic się przez to nie stało: żadna katastrofa-więc też polecam. I to wszystko. Nie róbcie z siebie ofiar, bo płakać się chce. Ech.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birke
witam:) ciekawy topik, mimo ze ani nie jestem przy nadziei, ani tez zbyt predko nie bede;)ale co tam;) nie atakujcie sie tak kobietki, ani nie badzcie tez przewrazliwione na punkcie atakow na swoje osoby;) topik jest wart przeczytania chociazby z powodu szerokiej gamy testowanych tu produktow (od niskiej do najwyzszej polki), dzieki temu kazdy moze cos znalezc tu dla siebie:) podziwiam phyllis (i nie jest to bynajmniej atak!), musisz pochodzic z niesamowicie sytuowanej rodziny, ze stac was na wozki w takich cenach.. pozdrawiam wszystkie mamy z pociechami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta27
Cześć birke :) Dobrze myślisz, aż miło się czyta. Trochę ostudziłaś moje emocje ;) Irytuje mnie jak ktoś próbuje odwracać kota ogonem-początkowo atakuje kogoś za coś,co ten poleca,a potem zachowuje się jakby był atakowany. Jesteśmy w końcu dorośli....Nie wierzę -choć mogę się mylić-aby wszystkie te wózki były testowane w jednej rodzinie-choć jest to owszem prawdopodobne-ja po prostu w to nie wierzę. Fajne jednak jest to,że internet pozwala rozwinąć skrzydła naszej wyobraźni ;) Każdy może sobie coś tu dodać ;) Polecając konkretny produkt powinno się to uzasadnić- takie jest moje zdanie. Brak uzasadnienia zastępowany zwrotem "polecam gorąco" mnie osobiście nie przekonuje. Oczekuję konkretów- DO TEJ PORY TAKICH NIE WIDZĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allyy
Bravo beta27-podobnie jak ty nie wierze w to co pisze phillips-mnie po prostu nie wydaje się to prawdopodobne aby wszystkie te drogie wózki ( 5 i 3 tyśiące!!!!) testowały sobie akurat 3 siostry. Zwłaszcza ten niedawno wprowadzony do Polski :P Trele-morele. Pisać sobie każdy może :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja koleżanka sypie na pupę synka mąkę kartoflaną i mówi, że nie ma nic lepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martek
Polecam ubranka H&M. Sa ładniutkie, stosunkowo tanie i nie zmieniaja kształu ani koloru po kilku praniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Phyllis
Piszę po raz ostatni, bo przez szacunek dla pozostałych forumowiczek, nie chce psuc tego wątku: Beta i allyy - żeby była jasność: Z wózkami mam do czynienia na co dzień (pracuję w firmie "wózkowej") i zajmuję się testowaniem wózków. Nie będę opisywała jak sie testuje wózki, bo nie o to chodzi. Jest to w każdym razie bardzo szczegółowy proces, ale na jego podstawie, mając do czynienia z wózkami z przeróżnych firm, jestem w stanie ocenić funkcjonalność i jakość danego "pojazdu". Proszę nie atakujcie osób, o których życiu nie macie najmniejszego pojęcia. Nie pochodzę z rodziny sytuowanej, wózek dobrej jakości co prawda mam. Jest drogi, ale ja go otzrymałam od firmy, w której pracuję, za naprawdę niskie pieniądze (cena Drivera lub ciut wyższa). To wszystko! Jeżeli mogę coś napisać to chciałabym polecić pieluchy Huggies Freedom ( u mnie sprawdziły się bardziej niż Pampersy), z ubranek z H&M również jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka35
Dziewczyny, jeszcze nie mogę niczego polecić lub odradzić, bo na razie czekam na maluszka przyjście na świat i sama korzystam z Waszych cennych sugestii. Ale, proszę, nie emocjonujcie się i nie obrażajcie. Przecież każda z Was pisze w swoim imieniu i na podstawie własnych doświadczeń. Czy np. mam prawo "zbesztać" kogoś, że poleca pościel z kory, a nie z bawełny? NIE! Jeśli ta osoba, w dobrej wierze dzieli się swoim spostrzeżeniem, to tylko dlatego, żeby ktoś mógł z takiej rady skorzystać. A jeśli ktoś ma inne zdanie, to niech je wyrazi bez odnoszenia się do poprzednich wypowiedzi. Mamy się dzielić spostrzeżeniami, a nie krytykować wzajemnie. Pozdrawiam Was i dziękuję za cenne sugestie w dzidziusiowych kwestiach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta27
Dajmy spokój tym nie prowadzącym do niczego "wypowiedziom"-co racja to racja :) Nikogo nie atakuje nie będąc wcześniej atakowaną. Nadal polecam drivera i pieluchy z biedrony przez pierwsze 2 tygodnie :) I questions tym razem: moja Malutka urodziła się z gęstą czarną czuprynką. Question1 brzmi: od kiedy i jakiego szamponu mogę uzywać? (Mała skończyła wczoraj 6 tygodni); Question2: do tej pory włoski się jej nie wytarły czy w związku z tym mają "szansę" jeszcze się duzo wytrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta28
do beata27: z przemywaniem dziąseł to zależy od dziecka kiedy mu wyjda ząbki (dziąsła wczesniej będą napuchniete) moja zosia miała 8 miesięcy a koleżanki córeczka 4 mies wiec to zależy od ciebie. Kubek avent lepiej kupić ten do 6m (18 zł) bo ma biały dziubek jest bardziej miękki i dziecku lepiej pić nawet jak jest starsze bo te kubki powyżej 6m (28 zł 210 mlcoprawda maja większą pojemność ale mają ten zielony dziubek który twardy ale w twoim przypadku jak mała ma 6 tyg warto kupić butelke z aventu o większej poj 210ml ze smoczkiem i teraz ważne: jeśli karmisz piersią to cały czas uzywaj smoczka z nr 2 bo on jest dla dzieci (jeśli dobrze pamietam) powyżej 2 mies i karmionych piersią (potem maja coraz więcej dziurek pożniej dobey jest smoczek trójprzepływowy w zależności jak ustawisz do buzi leci mniej lub więcej) potem jak bedziesz chciała to można dokupić dziubki ja płaciłam 11,5 za 2 szt ( wavencie tak pakują :) ) i możesz też dokupić takie raczki tez dwie w komplecie nie znam niestety ceny. aha co do szamponów ja na początku nie uzywałam szamponu myłam jej głowkę tylko mydełkiem bamino (ale miała mało włosków).możesz główkę przemywać tylko wodą a jak była bardzo spocona to kropelką johnsona lub mydełkiem ale co ważne nam w szpitalu mówiły siostry aby zawsze po kąpieli "szczotkować" włoski (w moim przypadku głowkę :D) żeby niebyło ciemieniuchy ja miałam szczoteczkę z włosia naturalnego ale zosia miała mało włosów ze sztucznego włosia jest lepsza gdy dziecko ma gęste wloski lub ma ich troche więcej niz nic :) A co do wytarcia to z tyłu napewno sie wytrą ale sie nieprzejmuj szybciutko odrosna :) do mamy 25latki: ja uzywałam pieluch bella dawno temu raz! nie byłam zadowolaona dlaczego? ponieważ ze 4 razy przeciekły w nocy i były barzo duże a kupiłam zgodnie z kilogramami dziecka. aha no i cena ja płace za pampery junior 11-25kg 39,99 w promocji i jest tam ich 50 szt a ty pisałas ze za bella płacisz 53 zł za 54 szt jest róznica nawet jeśli pampery kupuje po normalnej cenie 45 zł to i tak jest taniej. do aniauś: ja szczepiłam dziecko zawsze normalnymi ale "zafundowałam " jej szczepionkę przeciw HIB chroni przed zapaleniem opon mózgowo rdzeniowych. Kolezanka pokazała mi artykuł w gazecie i tak jakoś się przekonałam bo dziecko może sie zarazić tą chorobą przez kontakt ze śliną a o to nie trudno w piaskownicy np foremki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2 i pollatki
marta28 - a nas pieluszki bella uratowaly - mala ma uczuclenie na poampers i huggies i do tej pory uzywalismy jedynie aro a po nie do makro trzebo bylo specjalnie jezdzic (ok 100km), nie zdarzylo sie tez zeby przeciekly, no owszem raz tak ale mala poszla spac o 20 i wstala dopiero ok 10tej wypijajac przy tym dwie duze butle wody w nocy beta - ja przemywalam dziaselka taka specjalna nakladka na palec z maciupenskimi wypustkami, mialam wrazenie ze malej przynosi to ulge, zaczelam jak miala 3 miesiace,... glowke od samego praktycznei poczatku mylismy odrobinka szamponu, no i pozniej obowiazkowe czasanie.. co do wloskow mala do 3 miesiaca miala fajna gesta ciemna czuprynke ale pozniej wloski sie wytarly dosc mocno (straszny kreciel byla i jest) no i teraz jest blondynka z niestety rzadziutkimi wloskami... mowia ze dobrze przed kompaniem jest nasmarowac glowke bobasa oliwka ze to wloski wzmacnia, zaczelam i za jakis czas napisze czy dziala pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina 12
Hej! Ja do konca 4-go miesiąca używałam mydełka bambino do mycia całego ciałka i główki-potem całe ciałko i główke smarowałam oliwką bambino.Jak mała skończyła 4 miesiące zaczełam uzywać szamponu,płynu do mycia, oliwke nivea.Myśle,że jak Dzidzia ma gęste włoski to sie nia wytrą, a jak włosków jest mało lub są słabe to tak.Moja mała urodziła sie z czarną czupryną, jak miała 3-4 miesiące była łysa a teraz ma gęste blond włoski i to całkiem długie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja wam radzę nigdy nie
rodźcie dzieci . Wcześniej czy póżniej będziecie żałować, jestem matką i wiem co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 2 i pollatki
jestem w SZOKU... przeszlismy sie dzisiaj na spacer na rynek i oslupialam - pieluchy bella happy kosztuja za duza paczke 40zl czyli o cale 14 mniej niz w supermarkecie.. tego bym sie nie spodziewala!!!! poza tym kupilismy rajstopki cieniutkie takie co w sklepach sa po 7 za a na rynku za 2. Teraz mam wakacje (jestem nauczycielka) no i wiecej czasu wiec chyba stane sie stala bywalczynia ryneczku... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goHaa
drogie mamuśki powiedzcie co robiłyście żeby po porodzie wrócić do swojej wagi, możliwie szybko i skutecznie zrzucić zbędne kilogramy. Jakie ćwiczenia możecie mi polecić ?! przytyłam już 26 kilogramów (musiałam leżeć prawie 3 m-c) i trochę się martwię czy uda mi się w ogóle odzyskać dawną figurę. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta27
Dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi :) 🌼 Rozumiem, że wiele zależy od nas samych,ale jedno jest pewne: z kosmetykami na początek nie warto przesadzać ;) Zauważyłam,że sporo osób używa na początku kosmetyków Bambino-bo nie uczulają. Ja w chwili obecnej myję Maję mydełkiem Bambino-łącznie z włoskami. Olivkę mam Ziaji "Petitini"-na razie nie narzekam. Zawsze "podobały" mi się kosmetyki Johnsona-ale tyle się na ich temat naczytałam,że jakoś zwątpiłam-dlatego zaopatrzyłam sie w puder i olivkę Nivea-na przyszłość :) Nie używałyśmy jednak jeszcze, więc nie mogę się wypowiedzieć. Mam pytanie: czy pupkę Maleństwa przy zmianie pieluszki przemywacie wacikami i przegotowaną wodą czy nawilżanymi chusteczkami? Ja poszłam na łatwiznę i używam chusteczek-i tu mam swoje zdanie na ten temat: używałyśmy do tej pory chusteczek: pampers, huggis, "Dzidziuś" firmy Cleanic, Bambino-jeżeli mam byc szczera to chusteczki huggisa tzw. "ręczniczki" dla nas były po prostu za grube (fakt jest faktem,że Maja ma dopiero 6 tygodni-zaś w przypadku większych dzieci może się sprawdzają), pampersy ok, poza tym bardzo jestem zadowolona z chusteczek Bambino i Cleanica-te ostatnie najtańsze-ok. 6 zł. Dla mam polujących na promocję informuję,że w marketach firmy 'Kaufland"-nie wiem czy macie takie u siebie ;)-są obecnie w promocji chusteczki nawilżane Johnsona-za 2 opakowania płacimy 10,99zł-w jednym opakowaniu są 72 sztuki!!!! taniocha-tylko nie wiem czy dobre....bo jeszcze nie używałyśmy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta27
goHaa-właśnie to spędza mi sen z powiek-zbędne kilogramy....W ciąży przytyłam 11kg-podobno w normie-do tej pory zrzuciłam 9,ale nadal wyglądam "jakoś tak" ;) Tyle się nasłuchałam,że przy karmieniu piersią, nieprzespanych nocach etc. szybko gubi się kilogramy-a ja nic!!!! :( Dodam tylko tyle: nie jem dużo....ale potrafię chyba zdiagnozować swój problem-SŁODYCZE ;) To mój mały dramat.... O ćwiczeniach się nasłuchałam,ale jestem zbyt leniwa-z przyjemnością zato wychodzę na spacery z Mają-pod warunkiem,że pogoda dopisuje-a same widziecie jaka jest beznadziejna-na słońce mamy poczekać do sierpnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×