Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość eeleena

Ginekologia estetyczna

Polecane posty

W Gold Clinic w Warszawie oferuje spory zakres ginekologii estetycznej – wybielanie, labioplastyka, obkurczanie pochwy, a nawet zabieg likwidujący problem nietrzymania oczu :) Warto skorzystać z takich usług, żeby pozbyć się problemów czy kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ginekologia estetyczna to tylko Intima Clinic. Z własnego doświadczenia mogę polecić doktora Tomasza Bastę. Naprawdę zna się na tym jak żaden. Miałam u niego wykonywane laserowe obkurczanie pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuka8

Ja polecam wszystkim kobietom moim zdaniem najlepszego specjalistę ginekologii estetycznej, doktora Dawida Serafina. Wykonał u mnie zabieg zmniejszenia warg sromowych i jestem z efektu bardzo zadowolona! Przyjeżdżają do niego kobiety z całej Polski i nie tylko. Wiem, że najtrudniej zrobić ten pierwszy krok, mnie zajęło to kilka lat. Teraz wiem, że niepotrzebnie się męczyłam tak długo. Wystarczy umówić się do pana doktora na konsultację podczas której powie dokładnie jak może pomóc. Ja po tej wizycie nie miałam żadnych wątpliwości i umówiłam się na zabieg. Wykonał go laserem, swoją nowatorską techniką dzięki czemu szybko wróciłam do zdrowia, a efekt jest rewelacyjny. Wiem, że wykonuje jeszcze dużo innych zabiegów więc warto sobie to sprawdzić http://serafinclinic.pl/ginekologia-estetyczna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ginekologia estetyczna to bardzo krępujący temat o którym wstydzą się rozmawiać nawet przyjaciółki. Moja bliska znajoma miała problemy i była bardzo skryta a jej życie intymne było nijakie przez jej problem. Udała się do gabinetu w Warszawie SkinClinic i bardzo sympatyczni i opiekuńczy lekarze zajęli się jej problemem i teraz prowadzi aktywne życie seksualne i twierdzi że to najlepsza decyzja jaką podjęła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2017 o 15:39, Gość vikarka napisał:

To i ja się wypowiem 🙂 Choć temat dla mnie nadal wstydliwy ale w sumie mam to już za sobą i cieszę się, że się zdecydowałam bo teraz moje życie jest dużo prostsze. Miałam problem związany z przerośniętymi wargami sromowymi... Nie muszę Wam chyba mówić jak duży dyskomfort mi to sprawiało i w życiu codziennym i w kontaktach intymnych... W końcu zdecydowałam się na zabieg labioplastyki ( wykonywałam go we wspomnianym już wyżej szpitaku Medicover ). Zabieg przeprowadzony na najwyższym poziomie, lekarz prowadzący wyrozumiały i delikatny. Teraz w końcu jestem pewną siebie kobietą więc wszystkim zmagającym się z takim problemem polecam!

Dokładnie! nie ma na co czekać, tylko dbać o swoje poczucie komfortu i piękna! Namawiałam moją przyjaciółkę, bo po porodzie coś tam nie najlepiej wyglądało i była w Skinclinic robić zabieg. Od razu inna babka! Serio, żywa, radosna. Chyba miałą z tym większy problem niż sama sądziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam super doktorke z Łodzi - dr Martyna Sikora - Klinika Intima na Tuwima 15. Robiła mi zabieg plastyki warg sromowych i napletka łechtaczki 2 lata temu. Potem po porodach: rewiatalizacje, zwężanie pochwy i wejścia do pochwy i wyprowadziła mi blizne po nacięciu krocza. Z wyglądu obłęd - jakby nigdy nie było operacji + zero problemu na rowerze czy basenie czy z obcisłą bielizną. Dodatkowo lepsze odczuwanie przy seksie i mega orgazmy łechtaczkowe i pochwowe. Nie mam też już problemów z infekcjami i suchością. Generalnie byłam na kilku konsultacjach i nikt nie wzbudził mojego zaufania. Mam z nią cały czas kontakt, bo to w ogóle bardzo empatyczny człowiek i świetna osoba. Jest moim ginekologiem obecnie i mimo,że ciężko z terminami - robi zabiegi 5-6 dni w tygodniu to nigdy jej nie zamienie. Robiłam u niej też inne zabiegi po porodach. Nigdy nic nie wciska. Przede wszystkim słucha pacjentki i dobiera do zgłaszanych objawów. Ceny u innych (szczególnie Wawa) astronomiczne. U niej normalne. Jak dla mnie to ona się nie docenia.... dobiera i łączy zabiegi genialnie. Wysłałam już do niej pełno koleżanek, Mame i córkę na pierwszą wizytę ginekologiczną. Prowadzi też moją koleżankę z wulwodynią. Mega wiedza i umiejętności. Wszyscy zachwyceni. W tygodniu, w którym ja robiłam swoje zabiegi - zrobiła 5 labioplastyk... to mówi samo przez się. Mam koleżankę, która pracuje w innej klinice i tam dr co w internecie wygląda jakby się znał to tyle nie robi w miesiącu... ja trafiłam do niej z polecenia od mojej znajomej, która robiła u niej zabiegi na zwężanie pochwy - mówi,że seks lepszy niż przed ciążą. Mamy swoje kółko adoracji dr Sikory ale naprawdę na to zasługuje. Leżę po operacji kręgosłupa to postanowiłam poudzielać się w internecie,bo pamiętam ile ja szukałam dobrego lekarza i ile miałam wątpliwości. Dodatkowo klinika super. Wszystko nowe. Zabieg w takich warunkach jak na sali operacyjnej ale w znieczulenie miejscowym (krem)  albo zastrzyk, którego nie czułam,bo krem 🙂 słuchałam muzyki i czytałam książke. Kontakt z Pania dr non stop, po zabiegu tez - sprawdziłam,bo coś mnie zaniepokoiło w dzień zabiegu - odbiera też w nocy 🤣 a przy tym super zabawna osoba i oaza spokoju, który się udziela w trakcie zabiegu. A jej wiedza, łączenie zabiegów i podejście do pacjenta po prostu genialne... jakbyś miała jakieś pytania to pisz. Pozdrawiam Maria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak wszyscy polecamy, to i ja podzielę się swoją opinią. Otóż, bardzo polecam klinikę L’experta i dr. Marka Wasiluka. To ceniony specjalista medycyny estetycznej. Nie, nie miałam robionych zabiegów w zakresie ginekologii, ale… szereg innych, które są z zakresu medycyny estetycznej szeroko rozumianej. Mam bezgraniczne zaufanie do pana doktora, ponieważ wybawił mnie już z wielu kompleksów – tych mniej i bardziej wstydliwych. Uważam, że konsultacja jest zawsze dobrym rozwiązaniem. Co najważniejsze, dr. Wasiluk patrzy na swojego pacjenta holistycznie. Nie jest dla niego ważna ilość, lecz jakość. Jeżeli okaże się, że nie masz problemu, nie będzie ci nic na siłę sugerować. Jeżeli jednak będziesz potrzebowała pomocy, to udzieli ci jej w najlepszy z możliwych sposobów 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam wykonywany zabieg laserowego obkurczania pochwy  u dr. Marka Wasiluka ☺ Od tamtej pory minął rok. Powodem mojej decyzji były dwa ciężkie porody naturalne i spore zmiany, jeżeli chodzi o estetykę, częste infekcje, dyskomfort w trakcie uprawiania sportów (jestem dość aktywnym człowiekiem). Wszystkie dolegliwości ustąpiły. Zabieg uważam za udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×