Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwariowanamłoda

Ślub 2018

Polecane posty

Gość zwariowanamłoda

Chciałabym założyć te forum aby wszystkie dziewczyny które biorą ślub w 2018 mogły pisać o swoich pomysłach, rozterkach związanych z organizacją tego szczególnego dnia. Dzieliły się opiniami dotyczących usług ślubnych. Zachęcam do dyskusji też świeżo upieczone mężatki aby podzieliły się wrażeniami z tego dnia oraz opisały o swoich radach, co może by zmieniły lub czy przydarzyło im się coś nie planowanego i jak z tego wyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej uszyć czy kupić sukienkę ślubną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowanamłoda
Myślę o uszyciu sukienki ślubnej choć najpierw chcę iść do sklepu rozeznać się w cenie oraz poprzymierzać różne fasony. Marzy mi się rybka nie wyobrażam siebie w dużej ciężkiej "księżnice" lecz zobaczymy jak to wyjdzie w praniu gdyż zdaję sobie z tego sprawę że często jest tak że chcemy jedno a kupujemy drugie z tego powodu że w tym co sobie wymarzyłyśmy wyglądamy po prostu fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie macie pomysły na podziękowanie dla rodziców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rybka niestety też może być ciężka i niewygodna... wszystko zależy od modelu, materiału. fajne sukienki i nie tylko znajdziecie na www.gdziewesele.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowanamłoda
Dziekuję za stronkę. Co do podziekowania dla rodziców myślałam o tradycyjnym rozwiązaniu czyli sala kwiaty i taniec z rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja data slubu to 18.08.2018 wszystko juz zarezerwowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_Casting
Dziewczyny! Czy chciałybyście pójść do ślubu w sukni po swojej mamie, babci lub innej bliskiej osobie? A może ktoś chciałby Was "ubrać" w taką sukienkę, która nie do końca Wam się podoba i chciałybyście ją przerobić? Dajcie znać, szukam uczestniczek do nowego programu TV, w którym rozwiązujemy takie dylematy :) Napiszcie pod postem lub na adres casting@goldenmedia.tv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tlc był taki zagraniczny program gdzie dziewczyny wybierały miedzy nową a przerobioną stara sukienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_Casting
Dokładnie, a teraz powstaje pierwsza polska edycja :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli jesteście w trakcie przygotowań to polecam wam zajrzeć na www.gdziewesele.pl tam macie dosłownie wszystko od sali po oprawę i atrakcje. My korzystaliśmy z tego serwisu i jesteśmy mega zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie są według was najciekawsze atrakcje weselne? Nie chcemy ograniczać się zabawami oczepinowymi, dlatego zastanawiamy się nad bardziej kreatywnymi niespodziankami takimi, jak pokaz sztucznych ogni, czy występ iluzjonisty (taki, jak tutaj: https://pokazy-iluzji.pl/iluzjonista-na-wesele/ ) Co według was lepsze? Macie jakieś inne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli chodzi o suknię, to jakie salony z Warszawy polecacie? Ja byłam póki co w Emmi Mariage, http://emmimariage.pl/, suknie mają przepiękne :) Jednak dla pewności jeszcze w 1-2 miejsca dla porównania bym poszła. Co możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowanamłoda
Ja niestety jestem z drugiego końca Polski jeszcze nie przymierzałam żadnej sukienki ślubnej. Zastanawiam się co lepsze kupno i uszycie i oczywiście tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam dużo dobrego o sukienkach Emmy Lov

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny jak idą przygotowania czy wszystko macie juz zarezerwowane, jakie sprawy jeszcze przed wami ja mam: salę, fotografa, kamerzystę, kościól z zrobionymi naukami i poradnia, w listopadzie pierwsze rozglądanie za sukienką a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam już wszystko załatwione, teraz poszukuje tylko fryzjera, ostatnio nawet przeglądałam na www.gdziewesele.pl i niektórzy naprawdę świetnie czeszą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi zostały stroje państwa młodych, wódka, auto, zaproszenia, obraczki, fryzjer i kosmetyczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dj konferansjer aktor i wokalista operowo rozrywkowy porowadzę wraz z tłumaczem i wieloletnim pracownikiem ITALII wesele w eleganckim stylu z klasą i humorem a jako niespodzianka występ artystyczny operowo rozrywkowy.Zapraszam na www.uslugi-muzyczne.com tel 694 858 996 pozdrawiam Jerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ślub też jest w przyszlym roku i już nie mogę się doczekać. Zarezerwowalismy salę w hotelu best western efekt express w krakowie. Bardzo nam się spodobał, jest duży i pomieści spokojnie wszystkich naszych gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam jesli Pani potrzebuje dj konferansjer aktor i operowy wokalista poprowadze wesele z klasą i humorem w eleganckim stylu,zapraszam na www.uslugi-muzyczne.com pozdrawiam Jerzy tel 694 858 996

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Rowniez biore slub w 2018 roku, dokladnie 16 czerwca. Mam juz zespol kamerzyste/fotografa sale ( na ogrodkach dzialkowych) oraz kucharki ;-) motyw przewodni wybrany, zaproszenia wybrane, podziekowania dla gosci oraz winetki na butelki rowniez wybrany. Gosci bedzie ok 106 osob lacznie z dziecmi (a jest ich sporo blbo prawie 30) . do ksiedza chcemy udac sie w styczniu i odrazu po tym zamawiac zaproszenia. Jestem umowiona do salonu suknii slubnych na listopad, choc nie ukrywam ze obawiam sie tej wizyty, ze wzgledu ze jestem troche przy kosci i kazde kupowanie sukienki to dla mnie katorga. A bardzo bym chciala podobac sie w ten dzien mojemu narzeczonemu. Odnosnie podziekowan dla rodzicow mamy ustalone ze odbeda sie one w domu w kameralnym gronie, poniewaz to ma byc nasza chwila . nie chcemy placzu na sali i obecnosci gosci przy osobistych podziekwaniach. Jako prezent myslimy o skrzyneczce z napisem dziekuje z lawenda oraz takim zegarze http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5951027760. Co myslicie fajny pomysl? A jak wasze przygotowania co juz macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowanamłoda
Koleżanka powyżej ale do przodu jest. Ja mam ślub na 18 sierpień 2018 i mam sale,kamerzyste, fotografa,dekoratorke, kościół oraz orkiestrę. Nauki przedmałżeńskie robiłam 1.5 roku przed ślubem oraz poradnie gdyż składa się ona z 3 wizyt w obrębie co 2 mg obserwacja stołu miesiaczkowego mierzenie temp. Godzinę w kościele oraz termin też mam ponieważ zależało mi szczególnie aby wziąść ślub o godz 14 że względu na długi przejazd z kościoła na sale. W listopadzie zaczynam pierwsze przymierzanie modeli. Też się zastanawiam jak będę wyglądać w poszczególnych fasonach gdyż jestem typem figury jabłka. Szczupłe nogi ręce pupa ale duże piersi oraz brzuszek do tego jestem niską o mam 54kg. Chce także odwiedzić kilka salonów aby porównać ich oferty oraz ceny. Co do zaproszeń, kosmetyczki, fryzjerki, wódki, obraczek nie mam zamówione ale już upatrzone. Dla rodziców w podziękowaniu chce podarować tablicę na której jest narysowane drzewo i na każdym liście napisane za co dziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rowniez myslalam o tej tabliscy a potem narzeczony znalazl zegar i dosslismy do wniosku ze prakryczniejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jakiej sukience ślubnej marzycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze chcialam aby byla w typie ksiezniczki albo taka lejaca. Ale jestem grubasem i nje wiem w jakiej mi bedzie ladnir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tez mamy wesele w przyszłym roku. Salę w hotelu best western efekt express mamy załatwioną na czerwiec. Sukienki jeszcze nie mam, a poszukiwania zacznę po nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w listopadzie ogarniam fryzjerke kosmetyczke dekoratorke auto i przymierzam pierwsze sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie wiecie jak zorganizować ślub, lub tak jak my bo jesteście zapracowani polecam skorzystać z usług koordynatorów ślubnych . My znaleźliśmy firmę Agaya http://agaya.eu/oferta/ Działają na terenie miast Warszawa, Łódź, Wrocław, Białystok. Poza tymi miastami wiem, że też dojeżdzają. Ale zajmuja się na prawdę wszystkim- od stroju, makijażu, kwiatów, po menu, sale, zespół ale i prezenty dla rodziców. Dokładnie wszystko. Już czuje że to będzie odjechane weselisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DJ operowe rozrywkowo z występem na twoim weselu z klasą i humorem www.uslugi-muzyczne.com Mail info@ulugi-muzyczne.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×