Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwariowanamłoda

Ślub 2018

Polecane posty

Gość gość
a zaproszenia już macie my wybraliśmy takie https://stronawesela.pl/sklep/zaproszenia-slubne-tanie-kolorowe-kokarda-laura-wzor1 i dopasowaliśmy je do swoich siebie bo mogliśmy zadecydować o każdym szczególe od rodzaju papieru po kolor wstążki zaproszenie drukowano dopiero po tym jak zaakceptowaliśmy projekt. Wybraliśmy też winietki i zawieszki na butelki w tym samym stylu żeby wszystko było eleganckie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My już mamy bardzo duzo rzeczy pozałatwiane na slub. mamy zarezerwowaną piękną salę Chata z Zalipia w Sarnowie. Juz nie mogę się doczekać naszego wielkiego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgiorgii26
polsko włoskie wesela w eleganckim stylu z dj konferansjer śpiewakiem operowych w jednym orazdruga osoba tłumacz były pracownik italia znający zwyczaje tamtejsze zapraszam www.uslugi-muzyczne.com tel 0048 694858996 giorgio&piętro ciao amici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zastanawiam się nad prezentem dla siostry na ślub... pieniądze dla jej swoją drogą ale myślę nad prezentem. Myślałam nad takimi naczyniami http://salonporcelany.pl/naczynia-kuchenne/ lub jakimś serwisem do kawy. Sama mam kilka takich naczyń i są doskonałe w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My na weselu nie mielismy zapewnionych ciepłych dań i musieliśmy skorzystać z cateringu. Padło na firmę Catering Arts, ponieważ znajomi byli z nich bardzo zadowoleni. My rownież. przygotowali dla nas pyszne potrawy oraz wiejski stół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o suknie ślubne w Warszawie, to jakie salony polecacie? Ja byłam w kilku na przymiarkach i moim faworytem jest Emmi Mariage. Piękne suknie, same zobaczcie: http://emmimariage.pl/, do tego miła, nienachalna, bardzo pomocna obsługa :) No i cenowo również świetnie wypadają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe porady dajecie dziewczyny co do trendów w 2018 roku na ślub. Mój jest we wrześniu i pomału zaczynam się denerwować. Trzymajcie za mnie kciuki, szukam właśnie fajnej fotobótki na wesele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słyszałem że ostatnio krzykiem mody na wesele są pokazy barmańskie , znalazłam firmę która organizuje takie coś: http://super-bar.pl/ i zastanawiam się czy to fajna atrakcja , która zabawi gości. Co myślicie na ten temat? Mieliście może styczność już z takim czymś na weselu? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiał ktoś z Was może catering na wesele z tej firmy http://gruparsvp.pl/? Mają świetne opinie, a ja właśnie szukam firmy, która dostarczy mnóstwo pyszności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my zarezerwowalismy sobie salę na ten rok w Chacie z Zalipia w sarnowie. To naprawdę piękna sala, juz ją oglądaliśmy i probowalismy jedzenia. Wszystko nam tam odpowiada. Teraz tylko czekamy na sierpień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane ja teraz szukam idealnej sukni ślubnej ;) Ciężko jest, ale chyba wybiorę coś Violi Piekut, znana projektantka, ma dwa salony w Warszawie, dobra jakość ubrań, wiem, bo mam dwie wieczorowe kreacje od niej ;) Oglądałam kilka dni temu jej nową kolekcję sukni ślubnych i chyba znalazłam idealną <3 trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My będziemy mieli wesele w Chacie z Zalipia w sarnowie już w sierpniu i nie moge sie do czekać. To naprawdę piekna sala, zmienimy lekko wystrój, bo podoba mi się mięta. Nie było z tym problemów. Także wszystko zmierza w dobra stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam skorzystać tak jak my zeszłego roku, z kompleksowej organizacji wesela u www.slubnapracownia.pl . To ta jedna z firm, która naprawdę warto jest polecić. Zajęli się wszystkim a ja nie musiałam się niepotrzebnie denerwować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja planuję dopiero kupno sukni, a ślub w sierpniu :o Eh, jak czytam, ile już niektórzy mają załatwione, to jestem przerażona :D Na szczęście wstępnie mam już wybraną suknię w http://emmimariage.pl, więc w sumie głównie przede mną przymiarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a myśleliście już o wieczorze panieńskim chciałabym żeby to było niesamowite doświadczenie dlatego wybrałam Strzelnicę Magnum http://www.strzelnica-magnum.pl/ co sądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie możemy się doczekać, mamy zarezerwowaną salę w hotelu best western efekt express w krakowie. Nasz termin już w sierpniu i mamy w sumie już wszystko gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w końcu ide jutro do violi piekut oglądać suknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgio
DJ konferansjer operowy wokalista- Polsko Włoskie wesela Prowadzimy wesele z klasą i humorem w eleganckim stylu www.uslugi-muzyczne.com ciao amici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z pomocy firmy www.slubnapracownia.pl, która jest liderem w organizacji ślubów. :) Bardzo sympatyczna pani z nami rozmawiała i niemal wszystko już ustaliliśmy z nią. Bardzo mogę polecić, ogromna pomoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my ostatnio odebraliśmy zdjęcia z sesji narzeczeńskiej i to jest to więc mogę wam polecić fotografa zobaczcie sobie http://ocalchwile.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękne suknie ślubne można znaleźć w salonie www.mlodaimoda.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jesteś z Rzeszowa i szukasz godnego polecenia salonu sukien ślubnych i szukasz niepowtarzalnej sukni ślubnej a twoja świadkowa lub mama czy teściowa jest w kropce co na siebie założyć to świetnie się składa :). W takiej sytuacji warto zapoznać ie z ofertą tego salonu na www.igar.pl . Suknie z tego salonu są przepiękne jak i suknie wizytowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonio i Monika
Właśnie już jesteśmy po weselu polecamy świetny duet na wesele Pan Jurek DJ konferansjer i operowo rozrywkowy wokalista świetnie prowadzi całość ponadto wykonuje występ operowy oraz piosenki Elvisa w pięknym stroju. MAJĄ STRONKĘ www.uslugi-muzyczne.com Pan Jurek i tłumacz Pan Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My na przykład zdecydowaliśmy się na dodatkowy catering i zatrudniliśmy firmę Catering Arts, która przyszykowała nam pyszne dania oraz wiejski stół w kształcie drewnianego wozu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jeśli szukacie sukni ślubnej jak z bajki to musicie odwiedzić ATelier Sylwii Romaniuk. Ja dowiedziałam się o niej ostatnio i jestem zachwycona. Mega miła i profesjonalna usługa. Suknia idealna dopasowana pod moje wymiary. Mają nawet dodatki ślubne na włosy. Ktoś był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam miluchno, chciałabym polecić strone www.diamond-wedding.pl jeśli kogoś interesują zaproszenia ślubne ,winietki,zawieszki, plan, nr stołów ,pudełka na ciasta itp. zamawiałam osobiście. Bardzo ładne wzory, śliczne są transparentne zaproszenia, Ale dla każdego coś miłego. Szybka obsługa, personalizacja i koperta gratis. i niedrogo.Wysyłają gratisowe wzory, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×