Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwariowanamłoda

Ślub 2018

Polecane posty

Gość gość
my zdecydowaliśmy się na fotografa panią Kasię z Ocal Chwile żeby mieć pewność że zdjęcia będą takie jak sobie wymarzyliśmy zrobiliśmy sobie sesję narzeczeńską wyszło świetnie więc teraz jesteśmy spokojni że zdjęcia ślubne też będą super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto jeszcze nie ma pomysłu na podziękowanie dla gości to gorąco polecam Charytatywną Loterię Ślubną ( loteriaslubna.pl )!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla wszystkich dziewczyn, które nie mają jeszcze sukni ślubnej polecam Sylwię Romaniuk. Tworzy ponadczasowe dzieła sztuki. Będziecie czuły się jak księżniczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a widziałyście suknie od Violi Piekut ? Mega klasa moim zdaniem :) ja jestem zachwycona i nie wyobrażam sobie sukni od nikogo innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co dostaliście w prezencie ślubnym ? u nas było w większości koperty ale zdarzały się prezenty. Dostaliśmy mikrofalówkę, żelazko i naczynia kuchenne z http://salonporcelany.pl/ ten prezent okazał się najbardziej trafiony bo akurat garnków nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukasz profesjonalnego fotografa ślubnego, który nie zrobi ci kolejnej nudnej fotki, to polecam http://pawelkanawka.pl/. ma naprawdę fajne podejście do fotografowania, bardzo rzeczowy człowiek. Potrafi sprostać oczekiwaniom, ale także bardzo fajnie doradza, ma dużo pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o rozterki weselne, to dla nas najwiekszą było znalezienie odpowiedniej sali. szukalismy czegos w typowo pałacowym stylu no i znalezlismy Parisel Palace w Łukowie. Sala bardzo elegancka, piekny wystroj, az zapierało dech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariija

Najważniejsza sprawa tutaj to zorganizowanie sobie odpowiedniego cateringu. Jedna firma drugiej nierówna, ale ja mam bardzo dobre doświadczenie z firmą catering Arts (już robiłam z nimi dwie imprezy, w tym ślub ;)). Wykonanie i jakość serwowanego jedzenia zdecydowanie bez zarzutu, nie miałam na co narzekać no i bardzo dobry kontakt z firmą w dniu imprezy, a wiadomo, że jak ktoś nie odbiera telefonu itd. to można białej gorączki dostać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maraN

Powiem Wam, że największą atrakcją na naszym ślubie było podjechanie wypożyczonym, eleganckim samochodem! Goście wprost oszaleli na punkcie wypożyczonego BMW. Sprawiło nam to sporo radochy w drodze na ceremonię. Pojazd udostępnili nam dsd-wypozyczalniasamochodow.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daira

Ja nie chciałam ślubu "jak wszyscy" dlatego postawiłam na kameralny i skromny ślub na Maderze z madeira dreams. Zaprosiliśmy wyłącznie najbliższych - około 10 osób i było cudownie. Niepowtarzalny klimat wyspy nas zachwycił i nie żałujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×