Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zagubieniec

Ważne pytanie

Polecane posty

Gość Zagubieniec

Witam.Jestem po przejściach z żoną.Sytuacja zmusiła mnie do tego bym się wyprowadził-honor mi nie pozwolił być dłużej u teściów.Żona została niestety z matką i ogólnie cięzko wyczuć co bedzie dalej bo ma na mnie wyj****e.Ja sie staram,tak mi się wydaje a ona skupia się tylko na dziecku i wogole nie chce mi pokazac chociaz cienia nadzei czy jest o co walczyc.Nabroilismy oboje-bez zdrady.Ale ostatnio dala mi do myslenia jednym zdaniem.Cos sie zeszlo ze moze ona juz kogos wczesniej miala a klotnia byla tylko pretekstem?Powiedziala to niby zartobliwie,jednoczesnie z szyderczym usmieszkiem.Nie wiem co o tym sadzic bo wczesniej przez 5 lat malzenstwa nie dawala mi nigdy podstaw bym cos podejrzewal.Jest na mnie zla to fakt,ale czy mozna przy zwyklej wymianie zdan tak z nikad wymyslec taka teorie czy moze jest cos na rzeczy?Kobiety pomozcie bo nie moge tego zrozumiec i mam metlik w głowie...

Gość rrrozwódka
jak mówi, że miała to miała, jak juz Cię olewa to nic z tego nie będzie, dajcie sobie przynajmniej trochę czasu, ustalcie kiedy możesz być z dzieckiem, a ją też olewaj, łatwo jest zbywać kogoś kto się stara, a jak odwdzięczy się obojętnością to druga strona jest znacznie milsza :)

Gość gość
Może jednak nie miała-po czym to wnioskujecie?Może chciała tylko postraszyć by się przejął i robił więcej by dać jej dowody że mu zależy?Gdyby faktycznie kogoś miała to tak bez ogródek by się przyznała?Wtedy przecież facet już by o nią nie chciał walczyć i co by tym zyskała?

Gość Lady34
Może dałeś jej powody by Ci się odgryzła?Gdyby faktycznie miała to tak łatwo raczej by o tym nie mówiła.My kobiety mamy swoje tajemnice często latami...

Gość gość
Chciała cię po prostu zranić i wymyśliła to. Daj sobie z nią spokój, poszukaj fajnej, miłej kobiety.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować