Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytanie, to lubię 2

Polecane posty

chyba, że już zaserwowałaś, ale zacinająca się kafe Cię zniechęciła do popychania i jeszcze go nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero 18 wpis otwiera nową stronę:o Teklo tak myślałam, że byłaś, zadbałaś o nas i śmignęłaś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pogodowo typowo sierpniowo - chłodne, zamglone poranki, parne popołudnia, wieczorne burze. wszędzie pełno pajęczyn, nawet jeden pajączek zamieszkał w zew. lusterku (między lusterkiem a jego obudową) mojego auta, co rano mam utkaną siateczkę między lusterkiem a drzwiami i codziennie ją zrywam, ale tego gnojka tkacza nie mogę upolować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałyście film o Michalinie Wisłockiej z M. Boczarską? niezła z niej agentka była;) tzn. z Wisłockiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko niepotrzebnie się wkurzasz ❤️ I tak poza Tobą Zulko nikt się nie zjawił :O jakoś mnie nie drażni zacinanie stronki Podchodze do tego ze stoickim spokojem Miłego wieczoru życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam wieczorkiem dopiero wrócilismy do domu z L ,tzn dzisiaj ja przywiozłam m, mielsimy swieto młodych i rocznica slubu i imieniny corki i zięcia. Bylo co świętowac. Rano jeszcze raz obejrzelismy mieszkanie i jak juz postanowiliśmy to troszeczka nam namieszała pani ,tak namieszała na plus,teraz decyzja jeszcze młodego.Ale więcej napisze jak podejmiemy ostateczna decyzje. Do konca miesiaca mamy miec pierwszy akt notarialny.A póki co od listopada mieszkamy z córka i zięciem. Orsejko nie wiem jak jest w przypadku Twpej mamy ,ale mam starsza juz ciocię i kuzynka starsznie sie skarzy ze nie moze jej nawet zmusic do picia,łyk i tyle,nameczy sie pod tym względem bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix i co zrobilas zabka? Ja tez wszystko co trzeba było poleczyłam ostanio i napisze ze dentystka w czasie borwania podłacza jakis przewód z woda i prawie nic sie nie czuje. Czy u Ciebie tez tak jest? Teklo wiem ze tez odwiedzałas osatnio dentyste jak u Ciebie? Widze ze nowosci coraz wiecej wchodza na nasz rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko nie martw sie zacinaniem sie stronki,wazne abysmy dalej były razem a wpisy sie pojawia za ktorymś razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też się ochłodzłło, pada od 13 z przerwami, teraz też ciupie :P Moi dojechali już wczoraj o 22, cało i szczęśliwie :D Zulka to nie brexit, tylko postanowili być 5 lat i tyle minęło ;) Poza tym rozmawiałam z synem dlaczego mimo wszystko nie chcieli być w Anglii, powiedział, że owszem życie spokojne bez stresu, ale tęsknota za rodziną robi swoje i to chyba dosadna odpowiedź :D Spokojnej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko, ależ ten czas zasuwa, naprawdę już minął rok jak ślubowali???? mam wrażenie jakby to było chwilę temu... w każdym razie grayki dla młodych, oby jak najwięcej takich rocznic mogli wspólnie świętować 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca no to już wszystko jasne i doskonale rozumiem tę tęsknotę, ww wvzesnej młodości miałam taki epizod i nie dałam rady. odwrotnie jak moja sis, ta poszła i zapuszcza korzenie, dosłownie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro zaczynamy nowy tydzień, przedostatni w tym miesiącu, co oznacza finał wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co u mnie oznacza finał projektu i jego rozliczenie, merytoryczne i finansowe, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo jak trzymają się Twoje brewki? ile to już czasu minęło? kiedy wypadnie następne malowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to poniedziałkowe heloł :)Stawiam biurowa kawunię i bułeczki z nadzieniem budyniowym. To na dobry początek dnia i tygodnia.... Dziewczyny, w weekend miałam prawdziwy koszmar z zębami. Temperatura 38 stopni, jeden prawie mi wypadł, trzyma się tylko jedną stroną, a drugi (od nowa leczony) chyba będzie uratowany mimo, że gorzej wyglądał niż ten pierwszy. Dobrze, że był u mnie Cz. Woził mnie do doktora, na prześwietlenie, po aptekach itp. W sobotę udało nam sie wyjechać na kilka godzin na wycieczkę w Góry Świętokrzyskie. Za to wczoraj niedziela do bani, przepadało przez cały dzień. Za to dziś...zapowiada się piękna pogoda. Ja znowu muszę leciec do dentystki, uhhhh... I sciskam Was każdą z osobna i buziaki zasyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×