Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana narzeczona

Mój facet tęskni za byłą

Polecane posty

Gość załamana narzeczona

Naszłam mojego faceta jak w nocy po cichu oglądał fotki swojej byłej i płakał.Jestem w szoku bo byłam pewna że o Niej zapomniał.Wiele razy mówił że była niedobrą i niewdzięczną kobietą mimo że sliczna i inteligentna mówiąc szczerze.Jest dobrym facetem a Ona tak Go zniszczyła że 3 lata wychodził z tego,wspierałam Go,pomagałam,myslałam ze powoli o Niej zapomina.Wiem że miała kilka dobrych cech,mieli podobne zainteresowania,w łózku podobno diablica..ja jestem inna,staram sie byc dobra,miła,jestem spokojna,Ona energiczna,z temperamentem,wiem że Go nie raz oszukała,ja jestem uczciwa,nie mogłabym patrzeć jak mój Maciek cierpi przeze mnie.Co mam zrobić,mielismy wspólne plany na życie a teraz sama nie wiem,mam w głowie jeden wielki mętlik.Kocham Go bardzo,chce z Nim być,z tego co wiem ta kobieta jeszcze z nikim sie nie związała,panicznie boje sie że On nawiąże z Nią kontakt.Nie ogarniam jak mozna jeszcze tęsknić za kims kto skrzywdził i doprowadził prawie do samobójstwa.Może mi wytłumaczycie i cos poradzicie.Nie wiem nawet jak z Nim rozmawiać,ostatnio zrobił sie znowu taki nieobecny,rozkojarzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawialas z nim o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja jestem ta byla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo są faceci którzy lubią takie toksyczne baby a jak ta była jeszcze dobra w łózku to Go zawsze będzie ciągło do Niej..seks potrafi przywiązac tak bardzo ze facet czasem traci rozum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana narzeczona
Dzis mu dam w pupę to on to lubil z eks a ja mu odmawialam. Mam nadzieje ze mnie po tym pokocha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana narzeczona
Wpis wczesniejszy to podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana narzeczona
Jestem grubym pasztetem dlatego on mnie nie chce ale nie potrafie przestac wyjadac z lodowki nocami, wygladam jak potwór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tędy droga. Bedziesz całe życie robić coś wbrew sobie żeby konkurować z bylą. Szczerze współczuję. Powinnaś być z kimś kto Cię bedzie prawdziwie kochał. Tak nisko się cenisz żeby żyć za wszelką cene z kimś kto Cię nie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana narzeczona
Moj facet lubi mi wkladac palca w pupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd się biorą takie debile co śmieją się z cudzego nieszczęścia. Pamiętaj podszywie karma wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karme to daje dla mojego psa tepa dzido :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autorki: zapamiętaj na przyszłość: choćby facet podobał ci się jak sztabka złota, a nie rozwiązał swoich spraw z byłą, nigdy, przenigdy nie próbuj być jego pocieszycielką bo wyjdziesz na tym jak Zabłocki na mydle, co już wiesz bo pewności nie ma, czy do niej nie wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem ale czytając te wypociny(sorry) jakoś nie mogę traktować cię poważnie. Opisujesz to wszystko dziwnie,tak szczegółowo i z zachwytem wobec jego eks. Moze zujesz się od niej gorsza albo to ty jesteś jego eks i próbujesz się jakoś dowartościować. Tak to wygląda ale to moje odczucia,moze się mylę. Jeśli jednak jakimś cudem ta historia jest prawdziwa to zaczęłaś od doopy strony. Jeśli chcesz aby facet wiązał z tobą przyszlość nigdy nie bądź elementem jego przeszłośći,spraw któe on chce zakończyć. Rola pocieszycielki jest najgorsza z możliwych i nie popłaca. Ja odkrywając coś takiego dałabym sobie spokój z tym facetem. Z cieniami nigdy się nie wygrywa i całe życie jest się tylko cieniem tego cienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będziesz z nim szczęśliwa. Niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×